Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vientulība

 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
Sveikas meitenes.
Pat nezinu kā lai to izstāsta...
Šobrīd man ir nu tāda nejauka sajūta it kā būtu mazs briesmonītis. TAgad man ir brīvlaiks un visu šo laiku ko vien daru sēžu mājās un mājās. Izeju ārā, parušinos kaut ko pa dārzu, palīdzu ģimenei. Bet patiesībā jūtos nenormāli vientuļa! Visi mani draugi, ar kuriem kādreiz tusējos, ir vienkārši aizmirsuši. Pat tad kad es viņiem uzrakstu, parunājamies un viss, viņiem gluži vienalga par mani. Pieļauju tas ir tāpēc, ka reti kaut kur eju uz kādiem pasākumiem, man arī reti kad ir vēlme tusēties un kur vēl piedzerties. Bet tā sajūta ir tik briesmīga, ka man ir tikai draugs un ģimene, un nevienas draudzenes ar ko varētu parunāties!
Bet tas vēl nav viss. Izstāstīju šo draugam un viņš sāka purpināt, ka viņš tieši labāk gribētu būt vientulībā, jo redz viņš draugus satiekot katru dienu un pēc darba ir tik noguris, ko es varu čīkstēt, tas ir muļķīgi, un ja atradīšu draugus, tad es par viņu aizmirsīšu. Tik vienkārši egoistiski, gribējās no viņa saņemt padomu un atbalstu, bet pretī saņemu pārmetumus. Riebīgi palikās, uzreiz galvā visas tās domas, ka es viņam nemaz neesmu tik īpaša un svarīga, kā viņš apgalvo.
Meitenes, piedodiet, par šo mudžaino tekstu! Var jau būt, ka esmu čīkstule, bet esmu nogurusi no depresīvās sajūtas sevī.. Jāpiebilst, ka es tagad dzīvojos pa laukiem, jo pilsētā man ir pārāk vientuļi... Meklēju izeju, ko darīt.
03.08.2012 11:12 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Nu es neapmeklēju draugu ballītes tikai tad, kad gribas piedzerties! Nav taču obligāti vienmēr jādzer, der pasēdēt arī tāpat!
Nezinu, ja tu ne īpaši esi interesējusies par saviem draugiem, tad kapēc, lai viņi interesētos par tevi?
03.08.2012 11:18 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
vaitad ballīšu apmeklēšana skaitās interese par draugiem? viņa taču uzraksta, parunājas...
tā ir interese par draugiem, nevis piedalīšanās tusiņos..
manans draudzenes arī ir pašķīdušas pa visām debess malām. un mans draugs ir mans vienīgais draugs. esmu tā,kā 'piefiltrējusies" viņa draugu pulkam un tad nav tik traki.tāpat mēs pasākumus apmeklējam kopā.
protams, reizēm uznāk besis,ka nav nevienas ar ko klaču uzsist un izkratīt sāpibet atkal tad padomāju,ka pagaidām man pat nebūtu laika draudzenēm..
03.08.2012 11:23 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
ar viņa draugiem man diemžēl nav ko runāt, šad tad kopā mēs dodamies izbraucienos, bet tas arī viss...
03.08.2012 11:34 |
 
10 gadi
Reitings 6211
Reģ: 01.04.2009
Man ir līdzīgi, ar draugu dzīvojam viņa dzimtajā pusē, kur ir viņa draugi, ar tiem arī kopā it kā tusējam. Man gan sevišķa prieka no tā nav. Ja es nebūtu pēc dabas vienpate, tad arī būtu grūti izturēt,ka man te nav draudzeņu.
03.08.2012 11:44 |
 
Reitings 341
Reģ: 20.10.2009
man atkal ir otrādāk - draugu pa pilnam, bet gribas to otro pusīti, ar kuru kopā čučēt. Citādi vientuļi pa nakti! :D Nu ok, tgd vasarā to vientulību neizjūtu, jo ar draudzenēm visu laiku kaut ko darām. Bet jūtu, ka nāks rudens, draudzenes kļūs aizņemtākas un gribēsies man to draudziņu, ar kuru lietainos vakaros mīlīgi kopā paskatīties kādu filmu un tā... :D
03.08.2012 11:46 |
 
Reitings 18
Reģ: 02.08.2012
es saprot kā tas ir. esmu tāda pati. draudzenei pašai ir draugs, viņa vispār ar mani ne kontaktējas ne ko.es arī kā tu sēzu mājās un esmu ar ģimeni un draugu, bet es novērtēju to,kas man ir un es par to nedomāju un dzīvoj tālāk. tev ieteiktu aizbraukt kkur ar draugu un pavadīt jauki laiku, lai tu aizmirstu par bēdām :)
03.08.2012 12:06 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
Dumpiniece izbaudi so brivibas posmu kamer vien var, jo attiecibas nu lai vai ka - nav vairs tas brivibas. :) mans draugs pirms manis krietni iztrakojas un sabiedribu izbaudijis lidz apnikumam, kamer man tikai toreiz pirms vina viss tik sakas, tapec varbut vins mani nesaprot.
Sava zinja es gaidu septembri, jo tad saksu studet, varbut vismaz dzive mainisies uz labo pusi.
03.08.2012 12:28 |
 
10 gadi
Reitings 6211
Reģ: 01.04.2009
Mainīsies gan , studējot uzreiz paziņu loks paplašināsies :)
03.08.2012 12:31 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
Mežāze, mani vienkarsi ari mazliet biede, ja nu bus iedomigi cilveki, ar kuriem pat nevar atvert muti un uz tevi skatas ka uz izmukusu aitu? :D
vispar esmu diezgan atverta un draudziga, dazbrid brinos ka man pazistamam kazam, kuras ir tiesam riebigas, var but tik daudz draudzenes un draugu ui ui.
UN vel ir ta, ka man tada divainiba - sakuma samierinos, ka nav to draugu, pierodu, bet pec tam tik loti izjutu to vientulibu.. :(
03.08.2012 12:41 |
 
Reitings 17
Reģ: 29.07.2012
oo, jaa! man arī ir tāda situācija! Pat ļoti līdzīga! ar drauga draugiem it kā saprotos, bet tas kontakts tāds virspusējs un bieži vien viņi runā par sev saprotamām tēmām un man nav īsti interesanti.. katrā ziņā, tas noveļams uz vasaru, kad visi kaut kur aizdzīvojušies. rudens būs pozitīvāks, aizņemtāks un tā. viss būs ok! :)
03.08.2012 12:42 |
 
Reitings 17
Reģ: 29.07.2012
CICĪ mums ir līdzīga domāšana. :)
03.08.2012 12:45 |
 
Reitings 314
Reģ: 11.04.2011
Kāpēc tu nepavadi laiku arī ar puiša draugiem?
Tici man, ir liela iespēja, ka viņi ir fantastiski cilvēki, kuri tevi uzņems kā savējo, tikai jau tu pati, protams, to vēlies. Ja draugs it satikties ar saviem draugiem, tu tak vari kādreiz aiziet līdzi. Nav jau tik traki! Saņemies! :)
03.08.2012 12:45 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
, mani vienkarsi ari mazliet biede, ja nu bus iedomigi cilveki, ar kuriem pat nevar atvert muti un uz tevi skatas ka uz izmukusu aitu?
vispar esmu diezgan atverta un draudziga, dazbrid brinos ka man pazistamam kazam, kuras ir tiesam riebigas, var but tik daudz draudzenes un draugu ui ui.


Saprotams, ka ir mazliet bailes sākumā, jo tie ir nepazīstami cilvēki un domāju, ka katrs jaunā kompānijā nevar būt uzreiz max atvērts, tas notiek ar laiku ;) bet nebaidies runāt, ja ir iespēja, tad saki, apjautājies kaut ko un tā, bet neklusē un neradi par sevi maldīgu priekšstatu, ka negribi runāt vai iepazīties ;)
esi mazliet pašpārliecinātāka par sevi.. tā jau visi saka - o, viņa ir pārāk iedomīga aita! fuj, kur ar tādu vēl draugos būt.. bet pēctam apstiprinās pretējais :D tiem "iedomīgajiem" ,cik nu es pati esmu piedzīvojusi, arī ir bijis tāpat, tādas līdzīgas sajūtas, bet viņi cenšas tās maskēt un vienkārši runāt.. :)
03.08.2012 12:58 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
paldies, meitenes, jūs man tiešām uzmundrinājāt. :)
tiesa gan ar draugiem man tieši tā kā Bohemia, viniem ir savas intereses un mums nav ta kopiga temata :) ir tiesa gan viens chalits ar ko citreiz aprunaties var par dazadam temam, bet nu neesam tadi draugi.
nu ko jāgaida rudens, ilgi vairs jau nav :D
03.08.2012 13:09 |
 
Reitings 315
Reģ: 11.01.2012
saprotama situācija. man ar tā ka ar draugu divatā dzīvojamies un tajos brīžos es neiebilstu. :) tagad viņš ļoti daudz strādā tāpēc tajās dienās kad viņa nav , dažreiz visu dienu nosēžu pa māju , draudzenes te manā pilsētā labas man ir 3, katrai savs draugs , bet kad nu varam tiekamies, dažreiz sanāk nedēļu no vietas ar draudzenēm tikties un vakarus pavadīt kopā, citreiz pat mēnesi netiekamies, sūdzēties nevaru, patusējos arī, bet dažreiz tās dienas kad mājās tikai un gaidu draugu mājās apnīk, jo draugs pa nakti strādā, dienā guļ, vienmēr priecājos, kad viņam brīvdienas, tagad gaidu otrdienu kaut ko ar savu mīļumu padarīšu, bet šodien kamēr draugs pa nakti darbā, man ar labākājām draudzenēm ballīte :)|

CICĪ, ja tev kādreiz gribas pačatot, esmu labs sarunu biedrs :))
03.08.2012 15:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits