Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pacietības gals

 
Reitings 17
Reģ: 29.01.2009
Pačekoju, kas tiek rakstīts par mantu krāšanu, vākšanu un nonācu pie secinājuma, ka tā ir pielīdzināma mānijai. Man arī reiz likās, ka iegādātos žurnālus reiz pārlasīšu, tāpēc tos vēl kādu laiku glabāju, bet tam taču neatliek laika un apkārt notiek viss kaut kas jauns. Pat ne vienmēr izdodas uzzināt jaunāko ziņās un pasaulē :) Studiju pieraksti man ir sakārtoti pa kursiem un priekšmetiem un reizēm šo to meklēju tajos, bet māsa gan nedēļu pēc studijām visu izlidina miskastē.

Bet ne tur ir tā lieta. Nezinu kā atrisināt to, ka mamma apaug ar mantu kaudzēm un neko no liekā nemet ārā. Pēdējais spiltais piemērs - mājās ir aptuveni 40 ziemas apavi un cenšos panākt, ka tie jāizrividē, jo tur veselu armiju varētu saģērtb un caur joku smejos, ka iepriekšējā dzīvē laikam mamma bijusi simtskājis :D Pirmajā brīdī seko dusmas, tad samierināšanās un es zinu, ka no esošā taps mazāk mantu, bet cik tas man prasa pacietības un nervu ja godīgi, man vieglāk būtu vnk nospļauties kā māsai, bet es negribu, lai vecumdienās mamma sāktu krāt visādus vēl trakāk stiepjot mantas no ielas, kā te i-netā lasīju, ka pat sapuvušus ābolus nemet ārā :)

Un es nezinu vai tiek novērtēts tas, ka esmu tāda meita, jo reizēm es daru visu iespējamo, lai mūsu māja un pagalms izskatītos kaut cik sakopts, bet vēl ir darbs, studijas, tagad vēl lieku auto tiesības, dārzā jāpļauj mauriņš, jo mammas vīrs arī līdzīgs un manuprāt jau visi paļaujās uz to, ka es te tāda pelnrušķīte un tad vēl reizēm pārmetu pati sev, ka man istabā ir bardaks un nav vēlēšanās sakārtot. Es neesmu pedante, es savas drēbes pat nekad negludinu, nemaz neiegādājos tādas drēbes, lai atvieglotu sev dzīvi :D Reizēm domāju, kas notiktu, ja manis te nebūtu, laikam tikai tad saprastu. Varbūt tāpēc man vēl nav ģimenes, jo daudz laika aiziet uz sakopšanu aiz pārējiem. Laikam problēma ir man, nevis visiem pārējiem ģimenes locekļiem :D
03.08.2012 10:40 |
 
Reitings 1251
Reģ: 23.03.2010
Kāpēc nedzīvo atsevišķi?
03.08.2012 10:45 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.01.2009
Kanālā TLC ir tieši raidījumi par krājējiem. Krāšanas mānija parasti cilvēkiem sākās pēc kāda tuvinieka zaudējuma vai cita emocionālā stresa. Tad iesaistās psihologs un speciāli cilvēki, kas palīdz sakārtot tos kalnus - ko mest ārā, kas tiešām ir nepieciešams un ko var ziedot. Interesants raidījums, tie cilvēki neko nevar ar sevi padarīt, viņiem ir vajadzīga psihologa palīdzība.
03.08.2012 10:54 |
 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
Mans puisis ir tāds pats. Neko nemet ārā un tik krāj, apavus, vecas drēbes, diskus utt. Esmu sapratusi, ka runāt ir bezjēdzīgi. Es vienkārši katru nedēļu kaut ko izmetu no viņa mantām un viss. Pamazām tā arī attīrīšu visu
03.08.2012 10:54 |
 
10 gadi
Reitings 4129
Reģ: 02.01.2011
daudzu vecu cilvēku kaite :D

nesen ar draudzeni runājām par savām omēm- abas kā viena pilnīgi neko nemet ārā, ar domu- kādreiz viss noder.. Bet mājās piekrautas līdz malām, bezmaz nav kur apgriezties..


Situāciju, manuprāt, var risināt, kko metot ārā pamazām..jo, ja izmet uzreiz daudz, tādiem cilvēkiem ir sajūta, ka izmestas daudzas vajadzīgās lietas..
03.08.2012 11:00 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Man ir pilnīgi pretēji, patīk minimālisms un visu mest ārā vai atdot, kur paņēmu.
03.08.2012 11:07 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man līdzīgi ir laukos, kur neko nevar mest ārā, jo viss var noderēt, un tas nāk no krievu laikiem, kad kaut ko grūti bija dabūt, tāpēc tagad viss jākrāj, bet nu tāpat ik pa laikam pieķeros un kaut ko izmetu, bet būtu mana teikšana, tad tur puse mantas lidotu laukā no tās mājas.

Pašai Rīgā man mazs dzīvoklis, tāpēc apaugu ar mantām, bet varu arī kādu laiku kaut ko glabāt, tad saprotu, ka man nevajag to lietu un metu ārā, vai drēbes atdotu prom citiem, jo skapī tikai vietu aizņem.
03.08.2012 11:11 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
jaaa, tas ir nabadzības sindroms. ja nu pēc nez cik gadiem kaut kas no izmestā būs vajadzīgs...tāpēc labāk visu paturēt :D

es visu lidinā ārā ko nevajag. ja vajadzēs, nopirkšu jaunu :)
03.08.2012 11:11 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
es ar visu krāju,pat pašai citreiz besī,bet man ir vnk nevajadzīgas lietas sakrautas skapī,bet izmest nekādīgi nevaru saņemties.
03.08.2012 11:27 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
man šitā tētis dara. visu liek garāžā- ja nu kādreiz noder, bet nekad neiet un neņem to, kas tur nolikts un pērk jaunu vietā. beigās tāds bardaks :D bet vajag saņemties un izmest, pēc tam tāda forša sajūta, ka viss liekais un vecais ir aizlidināts un nemaisās pa kājām.
03.08.2012 11:37 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
atgādina manu papiņu, ko tik viņš nekrāja - vadu pārpalikumus, bundžiņas, visādus papīrīšus ar domu, ka noderēs. tagad, kad vecāki izšķīrušies, joprojām papiņa mantas jārevidē, tik daudz kas izmests ārā, bet vēl ir metams.. uij, kad man tas jātīra, tad tas ir vājprāts. man šķiet, ja zaļie ierastos pie mums būtu baigais protests, jo mēs vēl tos atkritumus ar visu plastmasu dedzinām. :D
03.08.2012 11:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits