Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Krievu valodas kursi

 
10 gadi
Reitings 133
Reģ: 17.07.2012
Sveikas!
Tā nu ir sanācis, ka nāksies pamācīties krievu valodu, tāpēc gribētu labus padomiņus kur ātrāk un lētāk to ir iespējams apgūt.

Izslēgsim variantus par tv skatīšanos un valodas klausīšanos uz ielas.
02.08.2012 20:05 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
brauc uz Daugavpili, es kad atbraucu uz Dpili macities par pus gadu iemacijos krievu val kā profiņš, jo citas izejas nebija, te pat dažas lekcijas notika krievu valodā, kas sakuma prekš manis bij šoks, jo nezināju ne vārda
tagad runaju tekoši, drusciņ arī rakstīt iemācijos, un lasu arī ljoti labi
02.08.2012 20:09 |
 
Reitings 732
Reģ: 23.04.2012
ne kursi, bet mana pieredze.:
krievu valodu mācījos pamatskolā, - iemācījos atpazīt burtus, rakstīt, lasīt krievu valodā, būtībā pašu pamatu. vidusskolā - sēdēju pēdējā solā man всё равно, nemācos, bet klačojos ar draugiem.
krievu valodu nemāku ne tuvu perfekti, es teiktu viduvēji, būtība saprotu gandrīz visu, bet ar atbildēšanu tā grūtāk.
visu ko zinu iemācījos: tusējot ar draugiem - pēc tautības krieviem (gribējās saprast, ko viņi runā, mēģināju visu izvilkt no konteksta, ja kas nebija skaidrs uzprasīju viņiem - šie mani pamācija)
skatoties filmas, TV pārraides krievu valodā (Nasha Russia, Соблазнение, u.c.)
klausoties mūziku (5nizza, Sunsay, Lube, u.c.).
nav tas pats, kas kursi, bet par velti, un ja pamatzināšanas ir - nekāda vaina. :]
lai veicas!
02.08.2012 20:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits