Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Labdares!

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es soreiz braucot viena ,izbaudiiju braucienu interesanti visaadaa zinaa!Braucot kopaa ar viiru ,ejot visur kopaa ar vinu ,parasti cilveeki ir taadi kaa savaldiitaaki,atturiigaaki-iipasi vecie draugi,pazinas!Tagad izbaudiiju uz savas aadas visu!
Es tagad domaaju,vai veeleejos uzzinaat to ,ka mans pirmais viirs mani ir kraapis vairaakus gadus!?Es zinaaju vinu kaa loti forsu cilveeku,loti labu teeti,labu viiru -miilaako...!Viss atminaa bija taads saulains un uzreiz baac...kraapis izraadaas vairaakus gadus -mazie bija veel pavisam mazini!
Kaa juus skatiitos uz to?Es noteikti domaaju,ka buutu prieciiga vairaak ,nezinot to ,kas noticis daudzus gadus atpakal!
01.08.2012 19:58 |
 
Reitings 446
Reģ: 05.03.2012
Nezinu kaa ir Tavaa gadiijumaa, bet reizeem vajag uzzinaat patiesiibu, lai nosleegtu pagaatni pavisam.
01.08.2012 20:01 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Kā uzzināji? Kāds vnk pateica no tiem vecajiem draugiem, paziņām? Kāda nozīme, bijušais ir gājis un pagājis. Jāpriecajas, ka pagājis, ja tas nav draugu izdomājums vai tukšas klačas.
01.08.2012 20:02 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu Luca :)
01.08.2012 20:02 |
 
Reitings 2057
Reģ: 28.07.2010
Kā gāja Latvijā, Emmanuelle?
01.08.2012 20:03 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Ar atgriešanos!
Skumīgi... būtu vīlusies viennozīmīgi...
Ahā, par tādu pagātni labāk tiešām nezināt, kas bijis-bijis, bet nu... tik un tā paliek taču vilšanās sajūta, ja bija krāpis vēl tad, kad bijāt attiecībās un ar maziem bērniņiem.
01.08.2012 20:05 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Tam cilvēkam, kas to teica, laikam nav īsti takta izjūta, nu un kas, ka gadi pagājuši, bet tik un tā nav smuki tā izrunāties, nu ja visus šos gadus turēts pie sevis šis noslēpums, kāda vairs tur ir atšķirība - krāpa vai nekrāpa, būtu labāk vienkārši pieturējis šo faktu pie sevis.

Un vispār, nezinu kā citām, bet man tevis pietrūka! :)
01.08.2012 20:07 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Uzskatu, ka , ja tā ir pagātne, tad visveselīgāk ir atcerēties to pozitīvo, nevis negatīvo.
Kas mainās no tā, , ka pēc ntajiem gadiem tiek uzzināti šādi fakti? Liekas negācijas un iespējams, sirdssāpes par to, kas jau pamatā ir sen izsāpēts un pārdzīvots? Nu kāpēc?
Rit taču katram cita dzīve...

Ja dzīves vēl joprojām būtu saistītas, tad gan esmu par patiesību.

Man liekas, daudzi cilvēki, kas nav apmierināti paši ar savu dzīvi, var būt ļoti nenovīdīgi un pat ļauni, sak: papostīšu viņai ar to prieku un apmierinātību!
01.08.2012 20:09 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Es protams nezinu kādos apstākļos tu to uzzināji, bet vai tās nav skaudīgu cilvēku klačas? Pat ja patiesība, man šķiet, ka tā ir tāda kā cilvēka necienīšana - pēkšņi visu celt augšā pēc vairākiem gadiem. Galu galā, kāda starpība? Nekad nav patikuši cilvēki, kuri uzskata par vajadzīgu citus "apgaismot", īpaši pēc ilga laika, bet nu protams, var jau būt, ka tu to uzzināji citādāk un es tikai iedomājos ļaunāko.
Pie tam jā, no tās informācijas nekādas jēgas nav, ja neskaita to, ka samaitā labo tēlu tavās acīs.
01.08.2012 20:09 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Ko tad labdari agrāk neko neteica, bet tikai tagad? Ta ir skaudība. Ta nu LV tas ir.Ja esi veiksmīgs-tātad riebeklis. Ja esi lūzeris-nosaut vispār. Te ja pavero slikti ir jebkas.,Dari ir slikti, nedari ari nav labi.Te ir samērā grūti izplēst spārnus un lidot. Tauta jau ari stagnātiska, un ļoti aizpriedumaina.
01.08.2012 20:13 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Visumaa gaaja loti interesanti!Izbaudiiju savu briiviibu -gaaju ,piemeeram ,uz kapiem-tas maniem radiem likaas loti intereesanti,ka gribeeju iet viena un pavadiiju tur arii vairaakas stundas-aizejot pie visiem radiem ,pazinaam-izbaudot to klusumu ,mieru !Kaut kas ir taads iipass tajos kapos....Tie milziigie koki,kurur atceros veel ,ka beerns...!
Es tagad paardomaaju visu(raveeju pa starpu daarzu...:D) Runaaju Latvijaa pa telefonu ar savu pirmo viiru un saruna bija tik miilaa-kaa vecos ,labos laikos!
Uzzinaaju no muusu kopeejiem draugiem!Es tagad veel taa nodomaaju-Dievs laikam taa gribeeja,lai nodziivojam zinaamu laiku draudziigi,apmierinaati...!
Ja es buutu to cilveeku vietaa-laikam neteiktu to!Kaadreiz varbuut nevajag zinaat to taisniibu...!
01.08.2012 20:19 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Ai, Emanuelle, tik žēl :( Protams, ka tiem "draugiem" nevajadzēja to teikt. Ja arī tas, cik tā laulība bijusi laba, ir ilūzija, tad ar kādām tiesībām viņi drīkst ielauzties tavā pasaulē, vilkt laukā tādas nepatīkamas lietas? Kāds sakars? Riebīgi... tiešām riebīgi.

Štātītes noderēja? Kāda vispār pēcgarša pēc šī apciemojuma?
01.08.2012 20:32 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Svitched on-man loti nodereeja viss ko biju uztaisiijusi pati!Man bija taadi lina svaarki ar loti interesantu izsuvumu virsuu...Satiku vienu dienu savu francuuzieti (bija Riigaa uz iisu laiku)Vina izteica man loti lielu komplimentu -taadi paardotos Francijas daargajos veikalinos...!Naakosaa dienaa arii pieteicaas divas sievietes,kuras veeleejaas ko liidziigu-es nekad neatkaartojos,bet ko liidziigu meeginaasu uztaisiit!Viena sieviete veelas manas "Uudensrozes"!Biznesinss!!!
Atceros iepriekseejo braucienu,kad viena draudzene man pateica nevisai labu informaaciju par manu deelu...Es toreiz veel nodomaaju-cik labi ,ka izaudzis tiesaam labs cilveeks!Kas nav dariits jauniibaa arii mammai "blakus seezot"?
Cilveeki likaas loti nopietni!Loti patika ritenbrauceeji!
01.08.2012 20:43 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man jaaatvainojas par komatiem vietaa un nevietaa...Pasai kauns ,ka taa rakstu!Laikam esmu saulee paarkarsusi...!:DTomeer doma skaidra!Mees te vispaar nepiekasamies pie taadiem siikumiem!Viss tiek nemts taa vieglaak!:D
Atcereejos vienu interesantu niansi!Biju uz Antras Pocas nodarbiibaam - man vienu briidi likaas - puse no meiteneem ir no Cosmo:D!Visas smaidiigaas ,smukaas meitenes likaas paziistamas!Taa bija loti interesanta sajuuta!Daudz ieguvu no siim nodarbiibaam!Gribeetu apmekleet arii savaa pusee ko liidziigu!Loti labi padomi sievieteem ,kuras veelas uzlabot savu lauliibas dziivi,attieciibas ar saviem viiriesiem!No pasas sievietes naaca taads starojums!
01.08.2012 21:04 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Cau,Emmanuell! :) Man skiet, ka Tevi redzeju Galerija Centrs. :D Tu tada smaidiga ar saulenem paskreji garam (ja ta biji Tu)

Par labdariem - sviests. Man skiet tik mulkigas sadas ricibas. Vispar citiem nav isti ko jaukties svesas attiecibas, kur nu vel bezjedzigi. Te tiesam izskatas pec skaudibas, lai tik Tev sliktak butu. :-|
01.08.2012 21:10 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Galerija Centrs tika izskrieta kosmiskaa aatrumaa...:DCeru ,ka izskatiijos labi!:DNo saakuma veel gaaju taadiem "geisas soliisiem",bet uz celojuma beigaam jau saaku jonot ,lai paspeetu visu apskatiit!
02.08.2012 00:06 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Emmanuelle,prieks Tevi redzeet! :)
Cik ilgi biji Latvijaa?
Es domaaju ,ka ir lietas kuras nevajag staastiit..jo reaali tas tachu neko nemainiis tagad,kaada jeega?Kaapeec tad neteica toreiz?? Izskataas tieshaam peec kaut kaadas ieriebshanas..
02.08.2012 00:57 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Ai nu kada velna peec tie "draugi"(kaa tad) vilka pagatni laukaa? Kads viniem labums bija tevi sapinaat, es butu viniem pateikusi, lai iet dirst...
Tagad tacu, lai arii sena pagatne, tomeer sapigi apzinaaties...

Man mamma teica, ka mans ex sodien bija pie vinas, redzejusi vina acis, ka salauzu vinam sirdi... tik skumji man palika.... kapec cilveki ir lopi (es saja gadijumaa) nezinu...
02.08.2012 01:11 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Smirnoff-biju tikai 3nedeelas!Otraa nedeelaa jau domaaju-gribu atpakal pie sava cilveeka,ierastaa ritma,Cosmo riita agrumaa un pa dienas vidu arii kaadreiz...:DAtkal darbins-biju prieciiga,ka visi darbaa bija noilgojusies!Es arii kaut kur laikam iederos tiesi visaa sajaa,kaadreiz tikai man saprotamaa ,pasaulee!:)
02.08.2012 01:15 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
hellish, kāpēc Tu visu laiku sevi moki? Tu neesi lops, tāda ir dzīve, ne viss vienmēr ir skaisti un rožaini, nevaino sevi tajā, kas notiek. Tu esi super, galvu augšā un centies mīlēt sevi vairāk :)
02.08.2012 14:07 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Emmanuelle, tu neuzjautāju, kāpēc viņi tā darīja? Tās ir senas lietas un viss, priekš kam vajadzēja cilāt? Stulbi!
02.08.2012 14:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits