Pardomas par biezo busanu.

 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
Aizdomajos, un sapratu, ka esmu apmierinata ar savu dzivi. Jau kops bernibas esmu dzivojusi loti pieticigi, mate mus audzinaja viena un nevareja atlauties pirkt krutas mantas ka citiem berniem, bet toties kad nopirka, sargajam un taupijam. Skolas brivdienas gaju stradat, lai varetu nopirkt smukas drebes un turet lidzi citam meitenem. Paskatoties uz slavenibam pa tv, reizem ciksteju, ka ari gribetu ta dzivot. Bet ja ta padoma? Ne. Vini jau kops dzimsanas nesa dizaineru drebes, viss "uz paplates". Vini var izteret tukstosus uz drebem, kuras labi, ja reizi uzvilks. Bet vai vini to noverte? Es saubos, vai vini priecatos par lekasanu pa pelkem vai peldesanos diki ar visam drebem.:D Un lielaka dala, agri vei velu, aizraujas ar narkotikam. Iemesli jau var but dazadi, bet domaju, ka galvenokart, tas ir tapec, ka viniem viss ir sasniedzems un nav/nezin uz ko tiekties, tapec tadejadi vini mekle "nakamo limeni", lai dzive liktos interesantaka.
Tagad mes ar draugu dzivojam pasi sava maja, taisamies preceties, varam reizi pa reizei atlauties kkur aizbraukt. Es zinu, ka man vel daudz kas darams, lai dabutu labaku darbu un iekartotu dzivi, bet esmu prieciga par to, kas man ir, un es to noverteju.
Man liekas, ka laime ir, nevis piedzimt miljonaru gimene, bet iespeja visu sasniegt pasai. Jo tikai tad tu spej patiesi novertet to, ko dzive sniedz, un vari atskatities uz pagatni, un lepoties ar to, kas esi un ko esi paveikusi.:)


Tas ir tikai manas personigas domas un daudzas var nepiekrist.
Man pat nevajag, lai jus komentetu, vnk gribeju izkratit ieksas.;)
30.07.2012 22:13 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Pilnīgi piekrītu Kristai. Ir paziņas no labi situētām ģimenēm, viena priecīga, ka nav jāiespringst, otra - cītīgi dodas uz savu mērķi izveidot karjeru. Tas viss atkarīgs no vecākiem, nevis naudas. Man ļoti patīk teiciens, ka nauda dzīvē nav galvenais, bet tā padara dzīvi krāsaināku.
30.07.2012 23:12 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
tas pats ir ar bagatajiem, prieks kam jaiet uz veici, ja ir kas tev atvedis visu ko vajag? Prieks kam ar draudzeni no ritiem iet skriet, ja tev majas trenezieru zale?:D prieks kam iet uz kino, ja tev majas ir kino?:D Bet tomer uz veici ejot, tu vari satikt draugus, paplapat, no ritiem skrienot izbaudi svaigu gaisu, pavadi laiku ar draudzeni un tas ir forss pasakums, ar draugiem aiziet uz kino. Bet citiem tas neinterese un lidz ar to viniem dzive ir mazak piedzivojumu un forsu atminu. tas man ta liekas
30.07.2012 23:14 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
amelle pat ja es būtu biezā,es ietu gan uz veičiem,gan kino,man patīk tas process
30.07.2012 23:19 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Amelle, tu padomā ar savu vienu rievu vēlreiz, vai bagātajiem dzīvē tiešām ir mazāk piedzīvojumu. :D
30.07.2012 23:19 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
amelle - tev gan diivains priekshstats par bagaatniekiem. barilla iipashnieks ar visiem saviem miljardiem labpraat no riitiem skrien gar juuras krastu un pats ik pa laikam dodaas shoppingaa, lai nopirktu kautko jauku savai sievai. ja paskataas, tad uz kannu kinofestivaalu un pirmizraadeem filmas naak skatiities arii top 100 miljardieri.
30.07.2012 23:28 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
Da jaa:D es ta uzskatu. varbut nevis mazak piedzivojumu, bet vini to mazak noverte un ari neatceras. Vini var kaut katru dienu celot no vienas valsts uz otru, palikt krutakajas viesnicas un braukt ar krutiem vagjiem, bet viniem ta ir ierasta lieta. Toties kad es kkur aizbraucu un vel forsa viesnica varu palikt, es vnk stara esmu, priecajos ka mazs berns.
Bez tam, daudzam slavenibam atkrit daudzi prieki, jo ir jaturas pie sava "imidza", un nedod Dievs, ja vel kads prese kko sliktu uzrakstis. Esmu skatijusies realitates ssovu par slavenu modeli, un tiklidz vina redzama blakus kadam virietim, ta visur raksta, ka tas ir vinas dzeks utt., un vinai japardzivo un jazvanas uz zurnala redakciju un jaskaidrojas. traki:D
30.07.2012 23:29 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
Uz kino festivaliem un pirmizradem viniem atsuta ielugumus, un visi ierodas, lai "atraditos presei":D Es esmu laikam par daudz realitates sovus saskatijusies, it seviski "life according to Paris" un "high society", un tad meicas tiesam izskatas nozelojami. vinam tik garlaicigi, ka iet un apdirs viena otru, un apdirs viena otras terpus:D
30.07.2012 23:33 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Cilvēku likteņi un personības ir tik daudzšķautņainas ...
To, ko es esmu sapratusi, izaugot no pieticīgas ģimenes un šobrīd jau esot spējīgai labi nodrošināt gan sevi, gan savu ģimeni, ir tas, ka laime nav naudā. Izejot cauri cīņai par materiālu nodrošinātību, saprotu, ka tas bijis tikai pirmais pakāpiens, bet tā nebūt nebija mana īstā cīņa par laimi savā dzīvē :)
31.07.2012 00:02 |
 
Reitings 2224
Reģ: 29.01.2009
Vērtību skala katram ir savādāka...
Pazīstu daudzas, kuru mērķis teiksim tieši arī ir tāds- dabūt biezu veci, lai viņš nodošina ar visu, jo acīmredzot, ja tev nav daudz naudas tad par mīlestību tur nevar būt nekādas runas, jo bez naudas tak nav laimes!
31.07.2012 00:10 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Man gan nav nekas pret luxury life. :-) Un vienalga, vai tā manis pelnīta nauda vai viegli iegūta, patīk to tērēt. Nesaprotu to latviešu pieticību, vienmēr esmu brīnījusies. Esmu estēts, tāpēc patīk ap sevi redzēt skaistas lietas, vietas u.c.

Cita lieta, protams, ja tās naudas nav, tad prieks jāgūst no tā mazumiņa, kas ir.
31.07.2012 00:28 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
Es tagad varbut neatteiktos no mersedesa un naudas, bet ja runa ir par pagatni, tad es neko negribetu mainit. Labakas atminas ir no bernibas, kad pilnigi pietika ar pienenem, no kuram uztaisijam lellites, un ziema uzcelam maju no sniega bumbam un varejam tur visu dienu sedet.:D un koju laiki ari bija super, reizem ar meitenem sametamies un tad varejam uztaisit "svetkus" ar leto sampi, rimi krabju salatiem un kucinam, kas ikdiena mums nespideja.:D Ja man butu bijushi biezie senci, tad ganjau tapat ka draudzene, es butu gajusi privataja skola, ara varetu tikai uz paris stundam iziet un par kojam varetu tikai sapnot (vai ari bail no tadam butu:D).
31.07.2012 00:35 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Tici man, bagātajiem ir savas izklaides, ne jau nu visu laiku viņi sēž zelta būrī. ;-)
31.07.2012 00:42 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
vienam lēkāšana pa peļķēm var dot tādu paša kaifa līmeni kā citam narkotikas
kas kuram tuvāks
31.07.2012 00:43 |
 
Reitings 69
Reģ: 29.01.2009
vienam lēkāšana pa peļķēm var dot tādu paša kaifa līmeni kā citam narkotikas
kas kuram tuvāks

Pilnīgi piekrītu. :)
Esmu dzīvojusi superbagāti. Mājā, kur otru nevarēja atrast, varēja darīt jebko un jebkā, un arī apstākļos, kad praktiski santīmi jāskaita. Īpaši neatminos atšķirību laimes un prieka sajūtās. Esmu priecīga par to pieredzi, jo tagad saprotu, ka mans mērķis pavisam noteikti nav bagātība un tā ir KRIETNI pārvērtēta. Bagātības līmenis klapatu skaitu var arī nemazināt, bet krietni palielināt. 10000000% svarīgāk, lai ģimenē saskaņa un ar tuvākajiem labas attiecības. Nauda to neatsver. Izklausās banāli, bet, ja pats to izdzīvo, tad saproti, cik ļoti tā ir taisnība. Cik nelaimīgi un tukši bagātnieki nav redzēti... Un arī tieši pretēji - pilnībā brīvi un laimīgi finansiāli nabadzīgie. Tiekties pēc vēl un vēl, un VĒL ir riktīgi skumji.
31.07.2012 01:06 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
uij koju laiki ir laba lieta :D katram studentam ieteiktu izdzīvot :D
31.07.2012 01:11 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
kas nu kuram, bet savu beerniibu, kuru pavadiiju muuzjiigaa pusbadaa un cauraa viirieshu ziemas jakaa, labpraat aizmirstu uz visiem laikiem. jaa, vaariits pliks kartupelis tad deva neizsakaamu laimes sajuutu, bet ja saliek uz svariem negatiivo un pozitiivo, tad nabadziibaa tie negatiivie mirklji ir bijushi krietni vairaak un manupraat 5 minuutes prieka ne vienmeer atsver taas 24 stundas beedu un skumju.
31.07.2012 01:33 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Vienam gan es neticu - laimei esot badā un skaitot kapeikas. Var jau ticēt šādai utopijai, bet es neticu. Lielākā daļa cilvēku, kuri esot jau pusmūžā joprojām skaita kapeikas necik laimīgi neizskatās un es arī neticu laimei, ja pieaugusi sieviete nevar sev pat atļauties normālu kosmētiku vai reizi gadā izbraukt kaut kur prom no visa, īpaši, ja darbs ir nogurdinošs un sniedz tikai rutīnu. Students, jaunietis var visu ko paciest līdz saprāta robežām, bet ja 45 gadu vecumā ir bērni, tizls darbs (jo groziet kā gribiet, parasti tie maz apmaksātie darbi necik aizraujoši nav), un galu galā pat nevari sevi nekā palutināt...nē, es neticu, ka tajā visā var būt kāda laime. Pie tam, jā, vari priecāties, ka esi vesels, bet mūsdienās arī veselība mēdz maksāt naudu un ja vajag dārgu ārstēšanos, tad te tev nu bija - ne veselības, ne arī naudas. Protams, ne visas slimības ārstē nauda, taču tomēr.
Ok, es esmu materiāliste ko arī nenoliedzu, manuprāt materiālās lietas sniedz ja ne laimi, tad iespējas un drošības sajūtu, un tad nu pēdējie divi tiešām laimei piepalīdz.
31.07.2012 01:38 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Hmm, a kādēļ šādas diskusijas vienmēr pārvēršas par tādu kā taisnošanos? "Es neesmu turīga, taču man ir mīlestība, bla bla bla...". It kā turīgajam tās nekad nebūs vai arī viņam tā šobrīd ļoti vajadzīga. :) Nē, nu tas tā, es tikai brīnos kāpēc vienmēr jātaisnojas, vai jāsaka - viņi nemaz tik laimīgi nav, esmu redzējusi kādas viņiem savā starpā attiecības, cik garlaicīga dzīve... Tā nu gan nav. Diskusijas autorei par bērniem piekrītu, jo kaut vai kā punts uz i man bija jau minētā dokumentālā filma "Born Rich", pēc kuras diemžēl, vīlos, jo līdz tam biju domājusi, ka tie pasaules bagātāko cilvēku bērni tomēr ir inteliģentāki.
Taču par visu pārējo, kas te minēts - nu kādēļ vajag padarīt visus miljonārus/miljardierus par cilvēkiem, kuriem nauda ir vienīgā laime dzīvē, ja tā nav? Jo īpaši tiem, kuri to ir paši nopelnījuši, nevis piedzima bagātībā. Ir lietas, kas nav atkarīgas no naudas, jo savā starā plēšas varbūt par vairāk tie, kam it kā nav ko dalīt.
31.07.2012 01:46 |
 
Reitings 22
Reģ: 24.04.2012
nelasiju komentarus, BET...nekad negribetu tadu dzivi,kad pasai baigi jastrada,jakrata kapeikas utt. Un ja butu nostradajusies melnos sviedros, diez vai varetu atskatities uz pagatni,ka oo jaaa, es to paveicu,sasniedzu-nopirku pati maaju utt. Nu nee, tas nav prieks manis. Un autorei-ja jau tiesam butu tik loti apmierinata ar savu pavekto, pieticigo dziivi utt, diez vai te to rakstiitu....
31.07.2012 01:57 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
ZEBRAA, es tiesam esmu apmierinata, tapec ari rakstu.:D Katrai no mums ir kkadas grutibas, bet jo grutaks ir cels uz panakumiem, jo lielaks gandarijums ir par paveikto. Iedomajies, viens cilveks 2 gadus strada un kraj masinai, bet otrs paprasa senciem, lai noperk. Ka tu doma, kurs to masinu noverte vairak? Tapat ari viss, ko mes sasniedzam pasas, un par ko no sirds priecajamies, tadiem cilvekiem butu tikai ikdiena un nekas ipass.
31.07.2012 02:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits