Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pardomas par biezo busanu.

 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
Aizdomajos, un sapratu, ka esmu apmierinata ar savu dzivi. Jau kops bernibas esmu dzivojusi loti pieticigi, mate mus audzinaja viena un nevareja atlauties pirkt krutas mantas ka citiem berniem, bet toties kad nopirka, sargajam un taupijam. Skolas brivdienas gaju stradat, lai varetu nopirkt smukas drebes un turet lidzi citam meitenem. Paskatoties uz slavenibam pa tv, reizem ciksteju, ka ari gribetu ta dzivot. Bet ja ta padoma? Ne. Vini jau kops dzimsanas nesa dizaineru drebes, viss "uz paplates". Vini var izteret tukstosus uz drebem, kuras labi, ja reizi uzvilks. Bet vai vini to noverte? Es saubos, vai vini priecatos par lekasanu pa pelkem vai peldesanos diki ar visam drebem.:D Un lielaka dala, agri vei velu, aizraujas ar narkotikam. Iemesli jau var but dazadi, bet domaju, ka galvenokart, tas ir tapec, ka viniem viss ir sasniedzems un nav/nezin uz ko tiekties, tapec tadejadi vini mekle "nakamo limeni", lai dzive liktos interesantaka.
Tagad mes ar draugu dzivojam pasi sava maja, taisamies preceties, varam reizi pa reizei atlauties kkur aizbraukt. Es zinu, ka man vel daudz kas darams, lai dabutu labaku darbu un iekartotu dzivi, bet esmu prieciga par to, kas man ir, un es to noverteju.
Man liekas, ka laime ir, nevis piedzimt miljonaru gimene, bet iespeja visu sasniegt pasai. Jo tikai tad tu spej patiesi novertet to, ko dzive sniedz, un vari atskatities uz pagatni, un lepoties ar to, kas esi un ko esi paveikusi.:)


Tas ir tikai manas personigas domas un daudzas var nepiekrist.
Man pat nevajag, lai jus komentetu, vnk gribeju izkratit ieksas.;)
30.07.2012 22:13 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
Un protams, atvainojos par kludam. kam negadas
30.07.2012 22:15 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Man ļoti patīk kā mana priekšniece reiz izteicās : " Nav jāpelna daudz, bet vienkārši - pietiekoši."
Katram, protams, "pietiekoši" ir citāds skaitlis, bet tomēr ceru, ka katrai no mums izdotos to sasniegt.
30.07.2012 22:16 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Es daļēji piekrītu šai daļai
Un lielaka dala, agri vei velu, aizraujas ar narkotikam. Iemesli jau var but dazadi, bet domaju, ka galvenokart, tas ir tapec, ka viniem viss ir sasniedzems un nav/nezin uz ko tiekties, tapec tadejadi vini mekle "nakamo limeni", lai dzive liktos interesantaka.

Taču! Tas attiecināms arī uz cilvēkiem no ļoti nabadzīgām ģimenēm - bieži viņi dzīvē vispār pat nemēģina neko sasniegt, neiegūst izglītību, un gluži tāpat degradējas ar alkoholu vai vienkārši darbu apkalpojošajā sfērā līdz mūža galam.
Tādēļ es vienmēr esmu uzskatījusi, ka visadekvātākais ir vidusslānis - tie, kuri saņem visas pamatlietas un dzīvo normāli, vecāki var atļauties paši apmaksāt kaut ko un nedzen strādāt uz pilnu slodzi jau vidusskolā (zinu tādus gadījumus), taču tajā pašā laikā nav arī visādu sviestu ar zīmolu drēbēm un ceļojumiem pa visu pasauli 13 gadu vecumā. Arī pārāk liela bagātība cilvēkus, jeb bērnus kā tādus, bieži vien, manuprāt, degradē. Kad skatījos dokumentālo filmu "Born Rich", nobrīnījos kā vispār šie miljardieru ģimenēs dzimušie bērni tika uzņemti prestižās augstskolās, ja izklausījās, ka ar intelektu palepoties nevar. Un jā, viņiem ir garlaicīgi, jo bieži vien stimula attīstīties nav it nekāda, nav pat vēlmes sevi pierādīt kā individualitāti.
30.07.2012 22:19 |
 
Reitings 779
Reģ: 02.09.2009
Pilnīgi piekrītu diskusijas autorei. Uzskatu pilnīgi tāpat. Ja tu esi audzis pieticīgā ģimenē, kādu reizi ir kaut kas trūcis, tad tu centies dzīvē to sasniegt, neapmulsti situācijās, kad tev nav nekā. Tapat ari es cenšos pati saviem spēkiem kaut ko sasniegt, un man tas lēnām izdodas. Tad cilvēks apzinās, ka viss, ko viņš sasniedz dzīvē ir viņa paša spēkos.
30.07.2012 22:19 |
 
Reitings 264
Reģ: 18.05.2009
Kāda starpība? Dzīvo tā, kā gribi, ja tev tā ir labi, tad priecājies. Bet šie cilvēki, kuri cel sevi debesīs un noliek citus, kuri dzīvo labāk - liekas nedaudz banāli! Ja jau tev ir tik labi, ko tad domā par citu dzīvēm?
30.07.2012 22:29 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
atkariigs no cilveeka un audzinaashanas, nevis no naudas. manupraat, ir tieshi otraadi - daudziem nabadziiba beerniibaa nozaagjee kaajinjas turpmaakajai dziivei. ne visi cilveeki ir apveltiiti ar ciinjassparu un gribasspeeku. nabadziibas deelj cilveeks iedziivojaas kompleksos un biezji vien nespeej peec tam dziivee tikt aaraa no taas. labos apstaakljos ar visaam iespeejaam pilnveidoties un maaciities varbuut dazs labs kljuutu par izcilu zinaatnieku, nevis seetnieku ar 3 slodzeem.
bagaatnieku beerniem ir vairaak iespeeju dziivee - pieejama labaaka izgliitiiba, vajadziigie sakari utt,bet tas notiek, ja vecaaki tieshaam audzina beernu, nevis kaa daudzos gadiijumos, ar naudu un daavanaam atpeerkaas no beerna. ir arii gadiijumi, ka bagaatnieku beerns ir apguvis no vecaakiem, kas ir atbildiiba par darbiniekiem, kaada noziime ir liidzjuutiibai un labdariibai un izaug par speeciigu liideri, kuru visi miil un ciena.
30.07.2012 22:31 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
Doma nebija par to, ka esmu krutaka par biezajiem.:D Doma ir tada, ka, manuprat, pieticigaakiem cilvekiem dzive ir vairak prieka un vini vairak noverte dzivi, jo kas vienam ir sasniegums, brinums, laime - otram ikdiena.
30.07.2012 22:40 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Ir dažādi. Vidusmēra cilvēks var tiekties uz labāku dzīvi, var ari palikt, kur ir. Bagātākais var izmantot savus līdzekļus arvien trakakam idejām, nu tāds Brensona variants, ziedot, utt. vai nojugties sava bagātība. Vai par to jādomā ? Man nesagādā prieku peldēšana dīķi ar drēbēm, bet varbut kāds miljardieris par to vien sapņo. Tā jau var spriedelēt, bet es piemēram nepazīstu nevienu miljardieri vai viņa atvasi, tikai miljonāru un tur viss atkarigs no audzināšanas.
30.07.2012 22:47 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
es piekrītu visam
bet ir vēl tāda cilvēku daļa,kas daudz ko sasniedz saviem spēkiem (ok,visu cieņu)
bet tad nauda viņus samaitā
un viņi paliek par kretīniem,redzt,ka ir nauda,ka var dabūt visu ko,manipulē un aizmirst dzīves vērtības,pazūd morāle un nekas vairs nav svēts.

es ļoti cienu cilvēkus,kas paši dzīvē cenšas kaut ko sasniegt un dara,nevis gaida kaut kādu brīnumu no debesīm.

lai arī cik skaistas nebūtu kleitas un kurpes,TOMĒR mani laimīgu dara mīļas rūpes par to,vai man ārā nav auksti un vai man nevajag atbraukt pakaļ.
un reizēm dzīvē jāpienāk mirklim,kad vajag izvērtēt,kas tieši Tevi dara laimīgu.
vai laime ir sēdēt glaunā auto un liet asaras,vai tomēr sēdēt kaut kur citur, un justies laimīgai.

zinu,ka es mācos,strādāju un cenšos kaut ko sasniegt :) un ticu un ceru,ka man pašai izdosies.
ja man nākamajā dzīves posmā būs blakus kāds kam kaut kas ir iedots,vai kaut kurš daudz ir sasniedzis,es tikai priecāšos, bet primārāk man būs tas,kas cilvēkam ir sirdī.
30.07.2012 22:48 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Bagātie jau netup tik augstu, ka viņiem nav ko sasniegt, tas ir fufelis.
Pieticīgajiem dzīvē ir vairāk rūpju, it īpaši, ja gadās pieticīgais bez ambīcijām un gribasspēka. Tad ir sūdi vagā.
30.07.2012 22:53 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
es labprāt būtu bagāta un triektu naudu visur un staigātu dizaineru drēbēs. :D
30.07.2012 22:54 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
curious, a man tev cita izvēle. Tu labāk glaunā auto liesi asaras vai sabiedriskajā/kādā citā tev nepiederošā vai vienkārši neforšā transporta līdzeklī? Atbildi jau zinu. Bet man iedūra acī, ka vienā svaru kausā tev bija nabaga laime un otrā bagātnieka asaras.
30.07.2012 22:59 |
 
10 gadi
Reitings 3169
Reģ: 29.01.2009
Uzskatu, ka arī tiem bagāto bērniem, ir kur tiekties. Viss atkarīgs no cilvēka. Jā, viņiem ir bagāti vecāki.. ir pietiekoši daudz piemēru, kad arī bagāto vecāku bērni cīnās, lai būtu viņi pāši (savā nozarē, ar savu nodarbošanos), nevis kāda bērns (nu jā, protams, bieži viņiem gan nav jāuztraucas par izgāšanos). Un nonarkoties var arī tie, kas nāk no mazturīgām ģimenēm, gan no vidusslāņa.
30.07.2012 23:00 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
Khruscev-man mana pieredze, sīkāk netirzāšu, bet tas murgs kāds bija man,zini labāk es smaidu tramvajā.
ja varētu izraud sev sirdi,tad labāk leju asaras krutā auto,vai arī sēžu tur bez emocijām. bet nu es tā nespēju.

varbūt,ka uzrakstīju to visu tā,itkā būtu tikai melns un balts..bet kaut kā man tā sanāca. zinu,ka tā nav un negribu krist galējībās,bet nu iekritu,atzīstu.
30.07.2012 23:04 |
 
Reitings 470
Reģ: 01.07.2012
es labprāt būtu bagāta un triektu naudu visur un staigātu dizaineru drēbēs.


Apskaužami nopietna personība esi:D
30.07.2012 23:05 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Nu nevari tu ne smaidīt, ne izraut sirdi - piņņāsi limuzīnā vai 6. tramvajā? Protams, ka limuzīnā.
30.07.2012 23:08 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
es tikai saku taisnību,es labprāt būtu ar daudziem miljoniem kontā un jaunāko luis vutton(vai hvz kā tas saucās)somiņu :D kā arī mašīnu,kas izveidota tieši priekš manis un man būtu poh uz visu :D
30.07.2012 23:08 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
Lidzigi ir, ja salidzinam musu bernibu ar musdienu berniem, viniem ir telefoni, kompji utt. liela dala siko jau ir atkarigi no tupam datorspelem. toties mes varejam vilkties uz draugu majam, un ja vinu nebija majas, gajam prom un tad atkal gajam parbaudit velreiz. un izdomajam visadas interesantas speles, un spelejamies ara, lidz vecaki naca saukt majas. A tagad? Ja trubu necel vai skaipa neatbild, tad nav jegas iet ciemos. un ja iziet ara, tad atri vien javelkas atpakal, jo vajag vel draugos ielist, speles paspelet utt.
30.07.2012 23:09 |
 
Reitings 470
Reģ: 01.07.2012
(vai hvz kā tas saucās)somiņu


Ar šitādu leksiku un domu gājienu rokās vairāk par divlitrīgo Vanagu nekas nebūs:D
30.07.2012 23:10 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
hah vnm var apprecēt bagātu vecis,kas drīz atstieps kātus :D
30.07.2012 23:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits