Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Drīkst vai nedrīkst aizvest meiteni?

 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Ir tā,ka viena pirms mēneša iepatikās,reti kāda iepatīkas,weekendos mazliet atpūšos,un redzu viņu vislaik vienā vietā ar džeku kopā.Sejā viņai rakstīts=esmu izvēlējusies labāko no tiem,kas bija pieejami,laimīga neesmu viņam blakus,bet viņam ir kaut kādi ienākumi,mašīna untmldz.Neesmu arī tāds,kas kādreiz attiecības jauktu ir bijis,kad meitenes ,kuras ir attiecības devušas zaļo gaismu,atlicis tikai satikties,par velti tev dod seksu ,bet nekad neesmu šo izmantojis,neesmu tāds tikai dēļ seksa tā dzīvniekoties slapstīties kādam aiz muguras,pie tam,ja ar meiteni,kaut ko nopietnu kopā redzētu, teiktu ej izšķiries un tiksimies te nevis tā.

Bet nu šis ir īpašs gadījums,redzu,ka ar to meiteni varētu dzīvi nodzīvot un arī viņa ar mani būtu laimīga justos,kā mīlēta meitene arī pēc 10 gadiem.Arī pats tā jūtos,ka domas dzīvē vienīgi par vienu meiteni,ģimeni sākt veidot un tā.. Pie tam arī gadījumsakaros neielaižos,jo ja esmu atnācis veikalā pēc paša labākā/cēli mērķi/nebūs jau tā,ka tagad veikalā pie ieejas uzreiz sākšu roltonus/gadījumsakarus/ pilnas kabatas likt.Labāk viens,bet ar mēŗki.

Un dienas jautājums:Ko varētu darīt,šādā situācijā?-iet klāt un teikt visu tieši kā ir,ka esi iepatikusies tā,ka redzu tevi savā dzīvē?

Un vai jums ir bijis tā,ka jūs aizved prom no tā ar ,ko esat bijušas kopā.Ja jā,tad kā tas notika.Šis būtu noderīgi.
28.07.2012 09:32 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
Ko varētu darīt,šādā situācijā?-iet klāt un teikt visu tieši kā ir,ka esi iepatikusies tā,ka redzu tevi savā dzīvē?

Jā, ej klāt un saki, ka ir iepatikusies.......par to visu mūžu, ka varētu kopā nodzīvot gan nesaki, mazliet ērmīgi no nepazīstama puiša to būtu dzirdēt. Bet nu katrā ziņā uzaicini viņu kaut kur, ja saka, ka jau ir džeks, tad pasaki, ka Tu taču redzi, ka viņa nemaz tā īsti laimīga nav. Un varbūt nav arī.
Mani ir mēģinājuši aizvilināt, bet es kā uzticīga gosniņa nekur negāju :D
28.07.2012 10:03 |
 
Reitings 97
Reģ: 06.07.2009
Nevar aizvest to,kas negrib iet :)

Tākā,droši tuvojies viņai,ir jāmēģina - kas zin,mošk ir tā liktenīgā!

Ja netuvosies,varēsi tikai nožēlot!
28.07.2012 10:50 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
čalis nav siena,var pastumt malā :D
28.07.2012 10:51 |
 
Reitings 97
Reģ: 06.07.2009
Gribēju vēl pateikt,ka mani arī reiz aivilināja(pati jau gāju) un vēljoprojām esmu par to laimīga un pateicīga tam tur augšā :)
28.07.2012 10:55 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Man liekas, ka jāiet viņai klāt, kad viņa ir viena. Pat ja viņa gribēs pieņemt Tavu uzaicinājumu satikties/iedot tel nr/parunāt, viņa nepiekritīs, jo blakus būs draugs. Man vismaz tā ir. Es esmu tagad tādā situācijā, kā tā meitene, ko apraksti. Kad esmu ar draugu, lai kā gribētu, vienmēr atsaku un nereaģēju uz uzmanības apliecinājumiem no citiem - nesmuki pret viņu tā.
28.07.2012 12:43 |
 
Reitings 285
Reģ: 12.02.2011
Mani pirms gada atņēma, aizvilināja vai sauc kā gribi. Nu esmu no sirds laimīga.
28.07.2012 12:50 |
 
Reitings 339
Reģ: 29.01.2009
Pilnīgi piekrītu Ronītei,
arī es esmu vilināta prom, bet negāju, jo esmu laimīga savās attiecības un nevilina citi..
bet..jebkura pateiks, ka būtu feini, ja no nevēlamām attiecībām kāds aizvilinātu, jo dažreiz no pieraduma vajag lai piespiežot aizvelk prom ;)

Kā jau te tika teikts - nevar aizvest to, kura negrib ;)
28.07.2012 13:28 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Man tā bija. Bet ja es būtu laimīga tajās attiecībās, es neļautu sevi tā aizvilkt. Ko darīja? Nodibināja ar mani saikni, draudzība, iemantoja uzticēšanos.
28.07.2012 13:31 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
Sejā viņai rakstīts=esmu izvēlējusies labāko no tiem,kas bija pieejami,laimīga neesmu viņam blakus,bet viņam ir kaut kādi ienākumi,mašīna untmldz.


ak jā, tiešām? :D kad es ar savu puisi draugu klātbūtnē strīdos, es varu derēt, ka liela daļa padomā - ak dievs, kas viņi vispār par pāri, bet patiesībā jūtas un dzirksteles uz visām pusēm. vai arī pāri, kuri sabiedrībā ir ideālie, bet guļamistabā pavisam cita aina. tā kā, nekad nezini kādas ir citu attiecības, ja neesi tajās. varbūt viņiem ir sava vēsture utt.

un tev patiktu, ja atņemtu meiteni? protams, kas neriskē, tas nevinnē, bet man šāda rīcība liekas pretīga - jaukties starp diviem citiem cilvēkiem.
28.07.2012 13:37 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
nevar aizvest to, kura negrib


piekrītu. bet tas jādara tā, lai nebojātu viņu attiecības, t.i., jāuzstāda konkrēts jautājums - jā vai nē? ja nē, tad liec viņai mieru. protams, tas jautājums nav jājautā tieši, bet tā, lai meitene saprot, un tad jau redzēsi, kas un kā...
28.07.2012 13:39 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
Lex, tu vienreiz rakstīji, ka nemaz nedomā būt ar savu vīrieti ilgi kopā + tagad tā, nu kamon, kāpēc tad neļauj viņam iet? viņš tevis dēļ pakāš savu dzīvi, jo tikpat labi var būt kopā ar cilvēku ar kuru var būvēt nākotni kopā, nevis vēlāk attapties viens, ar salauztu sirdi un izmests kā suns.
28.07.2012 13:41 |
 
Reitings 339
Reģ: 29.01.2009
Zili_rudzi
Protams tas jādara tā, lai nejauktu laukā ko labu, piedāvāties kkur aiziet, vai izteikt simpātijas jau var. Mnai , piemēram ir aicinājuši uz Cafe, vnk pastaigāt utt. Ja Tu negribi neej, vai ja puisis ļauj, ej pa draugam.. Neviens aju nesaka, ka jaukt laukā vajag, galīgi nē, un izjaukt nemaz nevar to, ko paši neļaus!

Vnk dažreiz ir tā, ka meitene ar puisi ir dēļ pieraduma, nav kas mētājas no veina pie otra..un tad ir forši, ja uzrodas kāds ar ko atkal jūtas brīvi, labi, smejas un bauda dzīvi :)
28.07.2012 13:43 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
kāda gudrība vēsta, cik viegli aizvilināsi, vēl vieglāk aizvilinās no tevis.
28.07.2012 13:46 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Tu to meiteni vispār pazīsti, t.i., esi runājis ar viņu? Tas, ka esi pablenzis uz viņu klubiņā NEKO nenozīmē - kā var apgalvot, ka būsiet laimīgi kopā? Smieklīgi.
Turklāt brīnos par cilvēkiem, kam šķiet pievilcīgi kādu atvilināt no IT KĀ attiecībām. Es nespētu just cieņu pret tādu cilvēku, kas būtībā ir attiecībās, bet tās tikai piecieš ar smaidu sejā un gatavs skt\riet pie nākamā, tiklīdz rodas izdevība. Bet katram jau savs - vismaz ātri tiksi no viņas vaļā, ja apniks - gan jau kāds cits viņai klubiņā piedāvās pārvākties pie sevis! :D
28.07.2012 14:09 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Nav viņu starpā nekā,viņa vienkārši viņam blakus tikai tapēc,ka tāda dzīve,tie īstie jau kokos neaug,viņa vienkārši izvēlas no tiem,kuri uz to brīdi apkārt.Utapēc tādas domas parādījās.Bet nu apdomāju to visu,

Te varat nerakstīt,es pats vienkārši ar sevi runāju pateicu sev ,ko domāju.
29.07.2012 22:04 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.05.2012
piekritu tam,kas saka, ka nevar aizvilinat meiteni,kas negrib iet..
ja gribes, ies..un ta nav tava vaina..
ja juuties, kaa juuties,tad uz prieksu...
29.07.2012 22:10 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Teksts iztrūka-

Nav vērts neko darīt, vienīgi kādreiz pateikt,ka varu gadu tevi gaidīt ,jo esi tā vērta,tā pašam censties vest prom nav vērts nebūšu tāds,jo paskatījos apkārt arī ir meitenes.Vienkārši parasti jau cilvēki arī pēc gadiem savā starpā acīs skatās, smaida kaut ko tādu,tad viņu starpā nekā tāda nav,ja būtu tad pat tādas domas neparādītos man.Ir tādas daudz redzētas pēc viņām un viņu skatiena 8ņās sekundēs var pateikt,ka,viņas vienkārši ir blakus tikai tapēc,ka ir blakus un nekas vairāk.Jo nevar notēlot to,kā nav.
29.07.2012 22:18 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
kāda gudrība vēsta, cik viegli aizvilināsi, vēl vieglāk aizvilinās no tevis.



Mana gudrība vēsta,ka tālāk jau nav vairs,kur iet,jo nekā labāka par mani nav:)

Tas nav tā domāts ,ka slavēju sevi,vienkārši tu jau ar meiteni,kad kopā esi,tad centies būt pats labākais viņai,viņa redz,ka par tevi nekā labāka nav un tad viņai neviena lieka doma,galvā neparādīsies,bet ja atstāj novārtā,tad jau pats vainīgs esi,ka tā,tad kāds būs klāt un izmantos to un aizvedīs viņu.

Pabeidzu diskusiju.
29.07.2012 22:25 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.05.2012
a cumshot, tu esi calis vai meitene...? dazas diskusijas tu esi meitene, tagad atkal chalis...??
29.07.2012 22:27 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
tu esi vai meitene...?


Nav tam nozīmes,es tā tikai ar sevi ienāku te parunāt.
29.07.2012 22:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits