Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

jauna,izmisusi meitene..

 
Reitings 38
Reģ: 26.07.2012
Sveikas cosmo meitenes (:
Esmu 18 gadus jauna meitene.un man šobrīd ir 3 lielas problēmas.
varbūt variet man palīdzēt,vai dot kādu padomu.

1)Esmu diezgan liela pesimiste un neprotu priecāties par dzīvi,jo jūtos slikti./emocionāli./
2)mani kompleksos dzen manas krūtis,jo tās ir ļoti lielas,bet pati esmu tieva,tāpēc liekas,ka izskatos neglīta/nepatīk pārlieku lielā vīriešu uzmanība un ņirgāšanās no meiteņu puses./

3)vislielākā problēma manā dzīvē šobrīd ir kāds puisis.viņam 22 gadi.jauks,draudzīgs,gudrs,izskatīgs,BET..riktīgs babņiks :(

varbūt,izklausīsies stulbi no manas puses,bet šajā situācijā patiešām nezinu ko darīt.tātad viss sākās ar to,ka viņš ilgu laiku strādāja ārzemēs,bet nu jau kādu ilgāku laiku ir atpakaļ Lv..man viņš patika jau sākumskolā,bet vienmēr domāju,ka neesmu pietiekami laba priekš tādiem puišiem.reiz kādas patiešām trakas ballītes laikā,es mēģināju uzzināt puiša telefona numuru,jo atkal iekritis sirsniņā bija.otrā rītā viņš man pavaicāja kā jūtos :D.. pēc kāda laika sāka manāmi flirtēt.bet tad uzzināju,ka viņa draugi ņirgājās par mani rakstot sms no viņa telefona.. katru reizi,kad tikāmies mums bija ļoti manāmi ilgi acu kontakti.puisis ar mani nemitīgi flirtēja.tomēr,tāpat kā ar citām.gandrīz biju atmetusi cerības.kad negaidīti nonācu izvēles priekšā,man vajadzēja naktsmājas un viņš tās ar prieku piedāvāja.nodomāju,ka man nav ko zaudēt.pat ja viņam esmu kārtējā vismaz jauki pavadīšu laiku,jo viņš man ļoti,ļoti patīk..

tā nu nolēmām,ka gulēsim atsevišķi,bet nepagāja ne pusminūte,kad viņš mani cieši,cieši sagrāba un nelaida vaļā.maigi,lēnām,bet spēcīgi skūpstīja rokas,teica,ka esmu īpašāka nekā citas..bet ar mani viņš tovakar nepārgulēja..nesaprotu KĀPĒC.??ja jau tik ļoti patīku.esmu savādāka..tajā naktī viņš man neļāva izteikties ne vārda,jo katru reizi kā gribēju viņam ko teikt,viņš mani sagrāba vēl ciešāk ar savām spēcīgajām rokām un skūpstīja vēl vairāk un ilgāk.jutos tā itkā mēs būtu divi vienā.itkā mūsu dvēseles saplūstu.tomēr savas jūtas man nebija iespējas atklāt.jo runājām ļoti minimāli.viss bija tādā kā pašplūsmā.bez vārdiem.viņš tikai teica,ka mani nesaprotot.bet es nesaprotu viņu.viņš mani neuzrunā,kad es viņam pievēršu uzmanību viņš mani ignorē. bet patīku.pats ir teicis.
diemžēl.viņš ar mani pēc tās nakts nav runājis.ignorē zvanus un ja atbild tad saka,ka negrib ar mani runāt.kad satieku uz ielas vairs nesmaida.tikai ilgi skatās man acīs...ar tādu skatienu.es to nespēju izskaidrot..nesaprotu ko man darīt.mums abiem ir viena liela vājība.ja ballējamies tad līdz rītam.un tā bieži satiekamies pavisam negaidīti.kādā ballītē nosēdējām naktī uz soliņa stundu un nerunājām neviena vārda.tikai skatījāmies viens otram acīs.es jūtu to ķīmiju kas starp mums ir,bet neizprotu puisi,jo viņš nu nekādā gadījumā nav kautrīgs.visas meitenes ko grib vienmēr dabū.bet varbūt vaina ir manī..neko nesaprotu.

varbūt šeit ir dzīvesgudras sievietes ar daudz lielāku pieredzi nekā man kuras spētu palīdzēt..izteikt kādas versijas..nezinu.
būšu priecīga,ja tā :)
27.07.2012 00:42 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
vnk stundu viens otram blenzāt virsū? neapnika? :D
27.07.2012 00:46 |
 
Reitings 38
Reģ: 26.07.2012
vienā brīdī jau gribēju iet prom.jo nesapratu viņa nodomus.ja jau patīku tad sen vajadzēja lēkt virsū :D.,bet viņš tikai tā sēdēja skatījās man acīs un smaidīja.nevaru to aprakstīt.bet arī neizprotu.
27.07.2012 00:48 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
varbuut vinja sirdsapzinja neljauj pavedinaat jaunu, naivu meiteni? un vinjsh toreiz tevi panjeema pie seviim, jo vinjam tevis zeel palika.
nav taa, ka vienmeer dabuu to, ko veelies, ja iet runa par otru cilveeku. pat dzenifera anistone nevar atpakalj dabuut bredu pitu ar visu savu smukumu. ja dzeks tevi patieshaam gribeetu , tad sen jau tevi buutu saacis aplidot. gan jau atradiisi kaadu, ar kuru simpaatijas buus abpuseejas. tev veel visa dziive priekshaa.
nekomplekso par kruutiim, varu dereet, ka dalja meitenju, kas izsaka indiigus komentaarus par taam, pashas apdomaa silikona implantus ielikt. vinjaam vienkaarshi skauzj.
27.07.2012 00:54 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
un stundu no vietas vnk blenza virsū? :D vot šito es nesaprotu,kā var vnk blenzt virsū,man jau sen būtu zadalbala :D

bet par tēmu,ja šis ir babņiks tad paliks,ja dikti gribētu tevi nokoļīt arī sen jau būtu nokoļījis,nevis pabučotos un tad ignorētu
27.07.2012 00:55 |
 
Reitings 38
Reģ: 26.07.2012
nu nezinu par to jauno meiteņu pavedināšanu.,jo viņš katru piektdienu pavedina daudz jaunākas meitenes par mani. tādas 15,16 gadīgas.

bet milzīgs paldies Tev par padomu Krista.žēl tikai,ka to čali aizmirst nevaru. :(
27.07.2012 00:58 |
 
Reitings 38
Reģ: 26.07.2012
nazic_jā ttā vienkārši :D.nesaprotu kā es to varēju izturēt.bet tā stunda paskrēja kā dažas minūtes :)


skarbi.bet noteikti patiesība.žēl,ka tā un žēl,ka vēl ilgi nespēšu ar to samierināties.
27.07.2012 01:00 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
šausmas,tāds tev toč no galvas jāmet ārā,kas ar tādām sīkpirdēm ņemās :D tu esi simtreižu labāka :D priecājies un pasaki paldies,ka šis tev liek mieru,iedomājies,ka ja viņš tevi būtu dabūjis,tas nozīmētu,ka vērtē tevi tādā pat līmenī,kā tās malaļetkas,diez to gribētu? es domāju,ka nē.
27.07.2012 01:02 |
 
Reitings 38
Reģ: 26.07.2012
ehh.ja viss būtu tik vienkārši. draugi dod tikai vienu padomu_ne pirmais,ne pēdējais.,bet man pašai ir tāda sajūta,ka nav labāka par viņu. varbūt pie visa vienkārši vainīgas rozā brilles.
27.07.2012 01:05 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
tici man ir daudzi labāki par viņu! ;)
27.07.2012 01:09 |
 
Reitings 118
Reģ: 09.07.2012
kas tur liels par to skatiisanos? peec vienas balliites ar dzeku ari seedeejam manaa virtuvee un vnk skatijaamies viens uz otru.. ilgi..loti :D
27.07.2012 01:12 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Tev patiešām vajag tādu,kuram jau nezin cik sīko ir bijušas?tev vajag tādu, kurš dod draugiem,lai viņa vietā raksta sms, ņirgājas par tevi??vispār nesaprotu meitenes,kuras zin,ka puisis ir babņiks, bet nē vajag viņu, vajag aplauzties un naivi cerēt,ka būs tā īstā.
puisis tev tieši pasaka-nevēlas ar tevi runāt.
ja puisis vienreiz pasaka-tu man patīc, tad ne vienmēr nozīmē ,ka patiešām tā ir. viņš to vakar dzēra,ka biji pie viņa? var būt gribuļa iespaidā visu to sarunāja. vīriešiem jau saprāts mēdz pazust,ka pārsvaru sāk ņemt mazais draudziņš. tad viņi bieži saka,ko vēlas dzirdēt sieviete neviss tik daudz ko paši domā
27.07.2012 01:12 |
 
Reitings 38
Reģ: 26.07.2012
gribās tam ticēt :)
27.07.2012 01:12 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
flying es nesaku,ka kas slikts,bet es nevarētu stundu vnk blenzt uz kādu,ka šis uz mani ar skatās atpakaļ,man apniktu+justos neomolīgi :D
27.07.2012 01:15 |
 
Reitings 38
Reģ: 26.07.2012
žēl,ka tā nevar izprast cilvēka nodomus..
27.07.2012 01:17 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
es gan varu ilgi ,jo ilgi skatīties,ja man kāds patīk, bet ne jau stundu:D
27.07.2012 01:17 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
nu es varu citreiz papētīt vai mazliet paskatīties,bet ne speciāli vnk blenzt acīs priekš manis tas ir creepy,bet nu katram savs :D

bella nav ko cepties,jūrā ir vēl daudz un labāku zivtiņu :P
27.07.2012 01:19 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.07.2012
par pozitīvismu-ir daudz foršas grāmatas, ko var lasīt un tas palīdz domāt pozitīvi. Kaut vai: "noslēpums" utt.
par meitenēm-neņem galvā, velti savu laiku un domas nozīmīgākām lietām
par puisi-azimirsi viņu. Tas ir super, ka tev ar viņu nekas nebija! 18 un 22 tomēr ir starpība un viņš ir babņiks. Varbūt vēlāk dzīve iekārtosies, ja būs lemts, ka satiksieties tad, kad vecums izlīdzināsies un abi būsiet prātīgāki.
Ieteiktu 18 gados vairāk koncentrāties uz karjeru, nākotni, jo tas ir ļoti nozīmīgs brīdis tajā, kas būsi pēc 10, 15 gadiem. :)
27.07.2012 07:33 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Meitenem vnk skauzh:) Man likas,ka musdienas si vecuma meitenes ir daudz gudrakas!!! Nenjem galva, pasas gjau nespej sadzivot ar savam. Man ar skolas laikaa gaja traki,nebiju,ta suacama,POPULARA,tagad nak smiekli par to,jo tas,kas smejas bija KRUTAS tagad nav nekas! Macisies citur,dari visu,lai sasniegtu savus merkjus,galvu augsa! Kad es saku macities augstskola,izmainijos ne tikai areji,bet ari iekseji un kad pec laika aizbraucu uz rajona balli, puse mani nepazina un liida ... nu kur parasti tie,kas pielien :D Bet es biju lepna,par to,ka nenokaru galvu un tagad es vareju but ta,kas vinjiem pagrieza pecpusi.Riebigi, bet bija patikami!
Tev daba devusi skaistas krutis, citas par tadam sapnjo un guljas zem nazsha asmens! Un es ka vnm saku, krutis nav seksa simbols, bet raditas tam,lai barotu mazuli! Par to ikdiena reti aizdomajas. Un ja Tu nemilesi pati sevi, citi ari Tevi nemiles! Es pat ikdiena pamanu,ka ja esmu pozitivisma pilna, uz ielas pat cilveki to jut,smaida, nak klat uzjautat kur kada iela,nu kaut tadi sikumi,ja esmu sabozusies, neviens pat virsu neskatas. Pastude psihologiju, loti palidz:)
27.07.2012 08:04 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Ak saldie 18 :) ar visu naivumu, rozā brilēm un drāmu :D
27.07.2012 09:09 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Izlasīju tikai Tavas 3 problēmas.
Es kā 27 gadus veca un jau ar šādu tādu dzīves pieredzi varu teikt, ka Tevis nosauktās lielās problēmas absolūti nav problēmas (lai gan saprotu, ka tā liekas).

1)Esmu tieši tāda pati pesimiste un īgņa. Bet es neteiktu, ka justos baigā diskomfortā. Tāda es vienkārši esmu! :D Ja nu tiešām ļoti traucē, tad vnk piespied sevi būt pozitīvai, smaidīt, neteikt neko sliktu utt. Tici man, palīdz! Pēc pāris dienām būsi jau iejutusies šajā tēlā un pieņēmusi. Tā kā tas nav īsti mans, turpinu īgņoties.

2)Esi laimīga, ka Tev ir krūtis! Man tādu prakstiski vispār nav! Tici man, labāk, ka tās lielas un ir. Un ņirgāšanās no meiteņu puses ir tikai skaudība un nenovīdība, kas visvairāk raksturīga jaunām meitenēm, padsmitniecēm. Pieauguši, nobrieduši cilvēki tā nedara. Tur vispār nav nekā par ko smieties!

3)Garo stāstu nelasīju, pietika ar Tevis pieminēto vārdu babņiks. Tur būs tikai un vienīgi beigti nervi un salauzta sirds no Tavas puses! Puišu vēl pietiekami uz pasaules un tas nav vienīgais, kas Tev patiks/iemīlēsi. Tici man!;)

Lai veicas!:)
27.07.2012 09:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits