Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Duphaston

 
Reitings 27
Reģ: 23.02.2009
Situācija ir tāda- dažus mēnešus atpakaļ ilgstoša stressa dēļ cikls kļuva haotisks. Kad mēnešreizes bija aizkavējušās vairāk par mēnesi, devos pie dakteres, kura izrakstīja Duphaston. Pēc 5 dienu kursa jūnija vidū mēnešreizes atnāca (pēc dakteres teiktā, iviena no šī preparāta funkcijām ir cikla atjaunošana un stabilizēšana) un atkal to nav (kavējas jau kādas 5-6 dienas un nekas neliecina par to atnākšanu. Jāpiebilst, ka neizsargājāmies, jo vēlamies bērnu. Veicu testus- visi negatīvi, nekādu agrīnu grūtn. pazīmju arī nav.
Paskatījos pa visādiem grūtnieču forumiem un līdzīgu situāciju neatradu. Lūdzu, padalaties pieredzē- varbūt kādai no jums gadījās līdzīgi? Paldies, jauku vakaru)))
23.07.2012 16:04 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Nav līdzīga pieredze, jo man tests bija pozitīvs, kad centāmies tikt pie mazā :)
23.07.2012 16:08 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Vai ārstei arī pastāstīji, ka vēlies tikt pie bērna?
Man jau šķiet, ka labāk ir sakārtot ciklu un tikai tad, kad tas ir nostabilizējies, censties ieņemt bērniņu.
Citādi Tev sanāk tāds haoss.
It kā vajag, lai nav MR un ir grūtnircība, tajā pašā laikā vajag lai ir MR, kas liecina par to, ka cikls ir kārtībā.
23.07.2012 16:09 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
Es atkal vinas dzeru,lai man butu m/r, jo man vispar vinas menesiem nebija. Nakammenes man nav jadzer, redzes, vai vinas bus vai ne, ja nelietoju sis zales.
Bet iesaku tomer piezvanit arstei, un pakonsulteties.
23.07.2012 16:15 |
 
Reitings 27
Reģ: 23.02.2009
Womankind, jā, ārstei viss tika pastāstīts, analīzes arī kārtībā un nekādu iemeslu lai atliktu palikšanu stāvoklī nav.
23.07.2012 16:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits