Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

RSU līgums

 
Reitings 34
Reģ: 09.10.2009
Sveikas. Nesen uzzināju priecīgu ziņu, ka esmu iekļuvusi budžeta vietā RSU žurnālistikā. :) Kad devu dokumentus, jau parakstīju līgumu, jo manai izvēlētajai programmai nebija nekādu iestājpārbaudījumu. Tagad nevaru saprast, vai man ir vēl kādi dokumenti parakstāmi vai kārtojami 23. jūlijā.
Diemžēl atgriezos Latvijā tikai vakar un nepaspēju uzzvanīt Studentu Servisam, lai visu noskaidrotu. Varbūt kāda no jums var mani apgaismot? ;)
Un pie reizes... Kuras no jums šogad uzsāks studijas RSU? :)
21.07.2012 17:28 |
 
Reitings 194
Reģ: 28.05.2012
šķiet,ja skaidri varēji zināt,ka esi tikusi, un ja esi parakstījusi LĪGUMU tad viss kārtībā.
p.s. es arī rsu, tikai vecmātes :)
23.07.2012 14:50 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Oho, tagad RSU žurnālistikā arī ir budžeta vietas? Smuki.

Tiešām bija tā, ka ejot sniegt dokumentus un neizvērtējot citus pretendentus uzreiz parakstīja līgumu? Izklausās kaut kā dīvaini, bet varbūt kaut kas 2 gadu laikā pēkšņi mainījies.
23.07.2012 14:55 |
 
Reitings 608
Reģ: 29.01.2009
Autorei- lasīju RSU domubiedru grupā draugiem.lv par Tevis interesējošo jautājumu un sapratu tā, ka Tev ir jāpārslēdz līgums, ja uzņemšanas dienā esi noslēgusi maksas līgumu, bet tiki budžetā. Apsveicu ar budžetu :)

Pati arī esmu iestājusies RSU un rītdien braukšu parakstīt līgumu :)
23.07.2012 15:02 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Rezultāti maģistriem bužetā būs tikai augusta sākumā. Vēl gaidu :)
23.07.2012 15:05 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Vēlos izteikt lielo paldies tām vai tiem, kuri atteicās no savas vietas SV!
Rīt varēšu nokārtot dokumentus budžetam :)
23.07.2012 17:39 |
 
Reitings 1
Reģ: 23.07.2013
negribu neko sliktu teikt par RSU,pati šogad tur iestājos ESF un kārtoju iestājpārbaudījumus..rezultātā tiku budžetā,pati to nezinot,jo uzreiz pēc pārbaudījuma man piedāvāja slēgt maksas līgumu,to arī izdariju,jo necerēju tikt vienā no 2 budžeta vietām!(Kad par tām jautāju,man atbildēja,ka viss būs atkarīgs no atzīmēm pēc I semestra))!
Pie tam nezinu kapēc man vairs klāt nebija lapas ar identifikācijas nr. Tā nu es atslābu par rezultātiem, tomēr nezinu kāds maģisks spēks man lika piezvanīt uz info un uzzināt identif.nr,lai paskatītos iespējamos rezultātus citās programmās.
Uzzināju , paskatījos, izbrīnījos un vēl vairāk izbrīnījos,kad ieraudzīju,ka ir pēdējā diena,kad var slēgt budžeta vietas līgumu (līdz 16.00),tobrīd atrados Jelgavā un bija jau plkst pāri 14.00,tā nu ātri steidzos uz Rīgas pusi ..knapi paspēju,bet izdevās! tā lūk...
23.07.2013 20:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits