Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

tās, kuras redzējušas filmu "the secret"

 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
kādas ir jūsu domas par filmā pasniegto ideju - domas materializējas? viss, ko mēs domājam un ticam - piepildīsies. ja būsim labi noskaņoti, labā pašsajūtā ar mums notiks vienīgi labas lietas, un otrādāk... zinātniski skaidroja ar visuma pašu spēcīgāko likumu - pievilkšanās likumu. un tur bija teikts, ka šo noslēpumu jau gadsimtiem ilgi zināja, un slavenās vēstures personas to zinājušas (meta iekšā šekspīra u.c. citātus, kas saistītājās ar to), tad kāda velna pēc tas bija jāatklāj? :D tur vēl teica, ka tā nav nejaušība, ka 96% pasaules nauda pieder 2% pasaules iedzīvotāju. tad kāpēc, lai kāds būtu vispār ieinteresēts dalīties ar to noslēpumu? un sasaistīt visādas likumsakarības, vēsturi un citas lietas nav grūti. īsta ticība filmai neradās, jo tie dažādu profesiju pārstāvju, kuri runāja par to, savu runu bija iestudējuši.
domāju, ka filma aizgāja ļoti labi, jo ja pasaka tu vari būt miljonārs, tu vari dabūt visu, ko vēlies. visums ir kā katalogs, kurā tu vari izvēlēties. varbūt tas vienkārši ir lēts triks ar kuru filma pelna miljonus? es negribu tā domāt, jo mani tā ideja patiešām piesaistīja, kādas ir jūsu domas?
21.07.2012 13:17 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Nemaz labaak neskatos, bet shii filma/graamata jau kluvusi par kulta lietu.
21.07.2012 13:21 |
 
Reitings 1854
Reģ: 01.08.2011
nauda pieder tik maz cilvēkiem, jo viņi to naudu taisa nevis ir nopelnījuši.
bet filma ir vnk lai norautu piķi, tā ka laikam darbojās, vismaz tiem kas to filmu un grāmatu uztaisīja. :D
21.07.2012 13:22 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
nauda pieder tik maz cilvēkiem, jo viņi to naudu taisa nevis ir nopelnījuši.

+

bet tomēr, kas ir tik nereāls tajā, ka Tavi sapņi un augstākie mērķi varētu piepildīties? :)
21.07.2012 13:30 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
žetons tiem, kas to filmu var noskatīties līdz galam!
21.07.2012 13:32 |
 
10 gadi
Reitings 1698
Reģ: 29.01.2009
Tas, kas ir rakstīts tajā grāmatā un attiecīgi filmā - nav nekas jauns un arī agrāk ir bijušas daudz grāmatas, kurās bija runa par pievilkšanas spēku utt. The secret vienkārši ir ļoti labs marketings, tāpēc tā ir kļuvusi tik populāra. Runājot par tām idejām, kas ir grāmatā izklāstītas - jā, es tam visam ticu. Tikai tas viss nemaz nav tik viegli kā izklausās - tas ir pastāvīgs nepārtraukts darbs ar sevi un diemžēl lielākajai daļai cilvēki viss "darbs" beidzas līdz ar grāmatas izlasīšanu. Tas ir diezgan grūti - visu laiku sekot līdzi savam domām, nedomāt par slikto, ņemot vērā, ka cilvēkam tomēr ir raksturīgāk pārdomāt sliktās lietas, no kaut kā baidīties, būt nedrošam par to vai citu...
21.07.2012 13:41 |
 
Reitings 423
Reģ: 04.05.2011
Es nebūtu tik skeptiska. Nevajag jau uzreiz kritizēt.
The secret nav pirmā tāda veida grāmata. Tie, kas interesējas par šīm lietām, var apgalvot, ka tas patiešām strādā. Arī es. Cita lieta - vai cilvēkam ir pietiekami uzkrāta pozitīvā karma (un citas figņas (atvainojos) kuras arī es vēl līdz galam neizprotu..).

Autorei- - 1) kāpēc jādalās (ar ''noslēpumu'')?? Es pateikšu kāpēc - tāpēc, ka no dalīšanās cilvēks iegūst - ''ja tev ir, tev tiks dots;ja nav - tev tiks atņemts''(mēģinu diezgan pavirši citēt Bībeli), kā arī - no dalīšanās nepaliek mazāk, visumā visa kā ir pietiekami (cita lieta - vai mēs tam spējam noticēt). Līdz ar to - nav jēgas tās visas zināšanas turēt pie sevis. Tas neko nedod.
2) iestudētas runas??? atvaino, ko tad Tu vēlējies? Tā ir filma! Ik vienam sīkumam ir jābūt pārdomātam - īpaši galvenajai pamatdomai, ko daudzi ''dažādo profesiju pārstāvji'' centās atklāt. Tie ir cilvēki, kas paši pielietojuši noslēpumu un grib palīdzēt citiem (naivākā versija) vai kvai vienkārši nopelnīt.

Kā jau teicu - nav pirmā tāda veida grāmata. Vienkārši beidzot atradās kāds, kas slinkajiem amerikāņiem visu beidzot sarakstīja un parādīja pa punktiņiem.
21.07.2012 13:48 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Esmu skatījusies gan filmu, gan lasījusi grāmatu. No savas pieredzes varu teikt, ka tā ir 100% taisnība. Pati savā dzīvē arī to izmantoju, un man viss izdodas, ko vēlos. Protams, vajadzīgs domu treniņš utt., bet tas strādā :)
Tie, kas šaubās, varat nemaz nepūlēties, ar šaubām jums patiešām nekas nesanāks.
21.07.2012 14:10 |
 
Reitings 205
Reģ: 05.07.2012
Ja tā būtu pilnīga taisnība, tad neviens neciestu badu, visiem būtu nauda un visi būtu laimīgi. Tpc, jā, varbūt notiek nejaušība un tas ko vēlies piepildās, bet patiesībā, ar domām visu nevar panākt...
21.07.2012 14:19 |
 
Reitings 354
Reģ: 05.06.2012
nauda pieder tik maz cilvēkiem, jo viņi to naudu taisa nevis ir nopelnījuši



Tiesi nopelnijusi ir reti kurs, liela dala mantoja no senciem.
21.07.2012 14:28 |
 
Reitings 502
Reģ: 29.01.2009
Serēna, iepriekš jau tika minēts, ka tas ir darbs ar sevi un nav tā,ka tagad iedomājos un būs. Ar šaubām un neticību, tas tiešām nestrādā.
21.07.2012 14:30 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
tur filmā teica, ka viens no lielākajiem jaut., kas rodas- ja jau visi to darīs, tad nebūs bada, visi būs pārtikuši, BET ne visi cilvēki savā dzīvē vēlas būt biznesmeņi, pelnīt miljonus... un pasaulē mīlestības, laimes un prieka ir PIETIEKAMI, nekad nebūs par maz... tikai skopie, skaudīgie un bailīgie uzskata, ka tā ir par maz.
21.07.2012 14:30 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Viss kārtībā redzēta filma.Katru dienu pamostoties vizualizēju sevi sēžot uz lielas naudas kaudzes.
Tagad pilnas kabatas ar naudu,mājās nauda stāv vismaz 10 vietās tāpatvien nolikta,bankas kartes arī visas pilnas ar naudu.Ja vajag nauda vislaik pati mani atrod nekas pašam nemaz nav jādara.
21.07.2012 14:31 |
 
Reitings 354
Reģ: 05.06.2012
http://financenet.tvnet.lv/nozares/150538-hiltoni_avanturisti_un_pragmatiki


Ka radas Hiton viesnicas. Par Britu karalnamu ceru nav japiemin, un par citiem. Reti kurs no tagaddejiem miljonariem to naudu ir nopelnijis pats. Aktierus,muzikus neskaitu tiem ari savs vards janopelna ar talantu ,veiksmi nun zverigu darbu.
21.07.2012 14:37 |
 
Reitings 355
Reģ: 20.06.2012
the secret ir 100% taisnība, par to, ka domas īstenojas dzīvē, jau sen esmu pārliecinājusies un šaubas par to nav, jo pārbaudīts ne reizi vien uz savas ādas. the secret , manuprāt, ir kā kodols, lai sāktu strādāt ar sevi. izlasot grāmatu un noskatoties filmu nevar uzreiz sākt dzīvot, kā ir "pareizi". tas ir darbs ar sevi katru dienu, katru minūti. var jau izlasīt grāmatu un teikt, jā , tagad es dzīvošu savādāk, bet vairumā šis te teksts beidzas ar pirmajām problēmsituācijām. the secret jau nesaka, ka viss būs lieliski, tas parāda to, kā var skatīties uz lietām no savādāka rakursa un tas jau arī veicina to, ka dzivē sāk iet no rokas. es jau ilgāku laiku the secret esmu ieviesusi savā dzīvē un godīgi sakot, mana dzīve ir izmainījusies uz labo pusi, tāpēc es ar visām 4 esmu par the secret, bet vajag skatīties tajā visā dziļāk , ar izpratni un galvenais,jāseko intuīcijai, jo brīžiem ir tā, ka lietas, kuras uzskata par nepieciešamām, nav patiesībā tas cilvēkam vajag un tad arī rodas domstarpības par to, ka tas nestrādā ;)
21.07.2012 14:37 |
 
Reitings 354
Reģ: 05.06.2012
Lai nopelnītu sev iztiku, ir jāstrādā. Lai kļūtu bagāts - jāizdomā kaut kas cits.

vai

Lai kļūtu bagāts, vajag trīs lietas - prātu, talantu un daudz naudas.
21.07.2012 14:45 |
 
Reitings 1854
Reģ: 01.08.2011
Ka radas Hiton viesnicas. Par Britu karalnamu ceru nav japiemin, un par citiem. Reti kurs no tagaddejiem miljonariem to naudu ir nopelnijis pats. Aktierus,muzikus neskaitu tiem ari savs vards janopelna ar talantu ,veiksmi nun zverigu darbu.Tiesi nopelnijusi ir reti kurs, liela dala mantoja no senciem.


miljonāri lielākoties ir paši nopelnījuši, bet miljonāri ir niecības. nav zināms cik naudas pieder pašiem bagātākajiem Rotšīldiem, Rokfelleriem utt. minējumi par Rotšīldiem ir no 400 miljardiem dolāru līdz vairākiem simtiem triljonu. lai gan patiesībā tam nav nozīmes, jo viņi kontrolē naudas taisīšanu, tā ka tā viņiem neko nenozīmē.
21.07.2012 14:51 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Serēna, bet tieši tāpēc jau visi to nepraktizē. Tāpēc jau tā arī ir. Pārāk daudz ir skeptiķu
21.07.2012 14:52 |
 
Reitings 354
Reģ: 05.06.2012
miljonāri lielākoties ir paši nopelnījuši, bet miljonāri ir niecības. nav



To miljonaru lielakoties var nav, ne Henrija Forda ,Ne citu. Naudu mantoja tadas ka Parisa un dabuja visu uz paplates. Bils Geits ar savu attieksmi pret berniem, liksanu viniem stradat ir retums.
21.07.2012 14:55 |
 
Reitings 354
Reģ: 05.06.2012
Tapat ka Britu karalnams , visa ta varza nekad nav stradajusi. :D
21.07.2012 14:56 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
netā viņu var skatīties? man torenti neiet :D
21.07.2012 14:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits