Vīrieša pieburšana

 
Reitings 6
Reģ: 18.07.2012
Hey :)
Pastāstiet lūdzu reālu pieredzi vīrieša pieburšanā! Kā saprast, ka vīrietis ir pieburts?? :(
18.07.2012 15:40 |
 
Reitings 243
Reģ: 27.06.2012
zinu sievieti, kurai izdevās un tagad šie, šķietami dzīvo laimīgu ģimenes dzīvi. Viņa ar pieburamo strada viena darba vieta- nav jau problemu iebarot vinam kkadu apvardotu cukuru vai vel nez ko.
13.10.2012 09:34 |
 
Reitings 192
Reģ: 24.05.2009
Stulbums kaut kāds! Vispār nesaprotu, kā roka ceļās kaut ko tādu otram nodarīt! Galīgi neizskatās, ka tas vīrietis cilvēks šādām sievietēm kaut cik rūpētu, un tikai kaut kādu personīgu vajadzību un vājību apmierināšanai viņas tā dara. Egoisms un patmīlība visdziļākajā stadijā.
13.10.2012 13:14 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
Pirmkart, tas ir reali izdarāms, ticiet man es to patiešam zinu.

Sakums ir tāds, ir parasti inkubacijas periods pieburumam, vinš turpinas 3 dienaktis, var viltkties lidz 7 tinam, tad cilvekam rodas
# slikta fiziska pašsajuta, var likties ka viss sap, temperatura pacelties
#izolejas no sabiedribas un kontaktiem
#sākas nepamatotas agresijas lekmes, kas mijas ar normalu un parak mīļu attieksmi

pec šim dienām mainās cilveka raksturs, paradas jaunas iezīmes, pat piemēram uzturā
#var sakt lietot vairak alkoholu
# est gaļu

šie ir atkarīgi no tā ar kādu maģijas veidu ir radīti - vainu pieburumi, iebarojumo, magijas, patiesībā pa šo varētu daudz runāt, jo ikdienā ar šitādiem gadijumiem saskaros...
13.10.2012 13:24 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
p.s galvenais kas rodas, ir nenormala tieksme pie ta cilveka, slikta pasajuta ja tas cilveks nav blakus, bet jo talak vins atrodas jo sliktaka ir fiziska /emocinala pasajuta, bet blakus atrodoties tam cilvekam rodas agresija pret vinu ( jo briva griba ir paklauta) bet prom aiziet ari nevar, jo tad atkal iesledzas slikta sajuta un lomkas..
patiesiba tas ir briesmigi.
13.10.2012 13:26 |
 
Reitings 1
Reģ: 08.08.2015
Esmu izmisuma nezinu ko darit ka palidzet cilvekam kuru milu un kurs mil mani.
nujau divus menesus vins nevar tikt vala no savas bijusas draudzenes.
pedejo reizi kad vinu satiku vinu vairs nepazinu vins ir pavisam cits cilveks tads ka apatija sacis lietot alhagolu agresivs .
man tada sajuta ka vina vinu ir pieburusi
ko man darit ka vinam palidzet.
cik zinu vins atkal ir pie sevis majas un vina ari tur ir jo raksta man izzinas no vina telefona.
vina man pat pierakstija ka vins bus tikai vinas
08.08.2015 10:35 |
 
Reitings 289
Reģ: 13.06.2015
mana vecākā māsa daudzus gadus atpakaļ man stāstīja, ka viņas paziņa esot bijusi vienpusēji ļoti iemīlējusies vienā vīrietī un viņa nolēma mēģināt viņu pieburt. esot gājusi pie kaut kādas raganas un tiešām piebūrusi, bet viņa pēc tam to nožēloja, jo viņa piebūra viņu nezinādama, kāds šis vīrietis ir patiesībā un tā pieburšana jau kā slimīga apsēstība izpaužās.
16.08.2015 22:17 |
 
Reitings 214
Reģ: 10.09.2011
Pieburtais paliek tāds kā lupata, beigās pašiznīcinās un aiziet postā. Piebūrējam, protams, jāapzinās sekas, jo tas ir pretdabiski. Rezultātā tiek sagrauta arī piebūrēja dzīve un veselība.
19.08.2015 16:41 |
 
Reitings 57
Reģ: 21.08.2015
Vīrieti var pieburt dažādi, patiesībā, ja tava enerģētika ir pietiekoši spēcīga, vari pat ar domām vien sev pieburt puisi, bet pārsvarā to panāk aizejot pie kādas tantiņas, lūdzot noburt kādu priekšmetu, tam seko dažādas izdarības.
Bet, patiesībā, grūti ir, ja puisis ir pieburts, un katra normāla meitene to saprot, kad pārspīlētā uzmanība jau ir jau uzbāzīga.
Pieļauju, ka to var noņemt, tomēr vieglāk ir pieburt, kā to noņemt, un, pat ja noņem, tad kontakts var pazust pa visam, īsāk sakot - divās galējībās.
23.08.2015 22:18 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Es gan esmu dzirdeejusi, ka pieburshana nenoziimee, ka paaris buus laimiigs kopaa. Varbuut pleesiisies katru dienu, tikai viirietis prom neies, jo pieburts. Kaa arii pieburshana neattiecas tikai uz sho dziivi, arii peec naaves shii viiriesha gars neliks piebuureejai mieru.
23.08.2015 22:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits