Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

draugs sportists, brauc prom

 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
dāmas nesaprotu ko man darīt. Mans draugs ir profesionāls sportists un iespējams uz nākamo sezonu nepaliks LV, un ja dosies prom, vēlas, lai braucu līdzi, jo jau gadu ir attāluma attiecības un tas ir šausmīgi grūti, īpaši ja kāds dzīvo ārzemēs. Es labprāt dotos līdzi, jo runa ir par nākamo gadu (sezonu) kad būtu jādodas prom,respektīvi septembrī jau off, un itkā pēc sezonas beigām atpakaļ uz LV, BET man šeit ir studijas. un draugs saka lai paņemu to akadēmisko gadu, jo šis gads viņam ļoti svarīgs un esmu viņam liels atbalsts un stimuls, bet ir vēl viens BET...es tomēr mācos par vecāku naudu un es šaubos ka viņi būtu ''priecīgi'' ja es pēkšņi puiša dēļ ņemtu gadu brīvu, jo viņiem uzreiz būs-atbrauksi tāpat nemācīsies utt. Tātad-draugs vēlas lai braucu līdzi, to vēlos arī es bet skola arī morāli mani tur, jo pati vēlos braukt līdzi bet vēlos mācīties, nevis vienkārši izlaist gadu, tādēļ man ir grūti izlemt, bet es jau esmu draugam pateikusi ka nekur netaisos braukt :D un jā..laigan vecākiem viņš ļoti patīk, bail arī par viņu attieksmi + kopā par mēnesi neesam ilgāk dzīvojuši...tapēc man ir visvairāk bail, ka apniks pēc 2 mēnešiem, laigan tas mēnesis bija lielisks un tomēr šaubu nav ka būs garlaicīgi...kamēr trenēsies naudu pelnīs un es pa veikaliem varēšu skraidīt :D haha joki spoki :D bet jā...ko jūs manā situācijā darītu?
16.07.2012 01:41 |
 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
ak jā..aizmirsu piebilst-viņš minēja ka attāluma attiecības vairs negrib ciest...un bezmazvai labāk 2 mēnešus paraudās par šķiršanos, nekā gadu ar sirdssāpēm ka katrs savā pasaules malā un mēnešiem tikšanās jāgaida :/
16.07.2012 01:42 |
 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
+šaubu nav ka nebūs garlaicīgi, nevis būs :D es jau rakstu miegaina tādēļ sorī par kļūdām :D
16.07.2012 01:45 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Un tu būtu gatava šķirties? Ja man cilvēks un attiecības būtu svarīgas, aizbrauktu uz to gadu, jo attāluma attiecības ilgstoši uzturēt tiešām ir grūti. Taču svešā valstī nevis visu laiku pa veikaliem strādātu, bet atrastu veidu, kā piepelnīties. Tad nebūs tās sajūtas, ka nav nekas lietderīgs darīts, galu galā būs jauna pieredze un kaut nedaudz naudas.
16.07.2012 01:54 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
*pa veikaliem staigātu :D es arī miegaina.
16.07.2012 01:56 |
 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
gatava šķirties neesmu bet gatava visu pamest tā arī neesmu .....vnk esmu tendēta uz savu nākotni bet tajā pašā laikā arī attiecības ir tajā pat lauciņā..bet pēdējā laikā pat nākotni lieku priekšplānā ar domu ka neviens man ceļā nestāsies :D
16.07.2012 01:59 |
 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
un ja man liek upurēt manus plānus pašas draugs tad man ir tā juška ka viņš ir pēdējais egoists un interesē tikai sava dzīve :D
16.07.2012 02:00 |
 
10 gadi
Reitings 519
Reģ: 29.01.2009
padomā vēl vai varēsi visu laiku tā braukāt pa dažādām valstīm un katrā sākt no jauna strādāt utt.,jo,cik saprotu,viņš jau ne pēdējo gadu brauc prom,bet katru gadu ik pa sezonai. Ja būsi paņēmusi akadēmisko,tad ko darīsi nākamo gadu?atkal būs attāluma attiecības?
16.07.2012 02:02 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Tev nebūs grūti pēc gada atkal ieiet mācību ritmā?
pieņemsim,ka ja tā sezona ir svarīga un izlaid gadu.., bet nav teikts,ka nākamo sezonu arī nesāks runāt,ka nevar bez tevis, vajag blakus un lai atkal brauc līdzi. tomēr otram jāsaprot,ka mācības ir svarīgas. Tu vari aizbraukt pie viņa šad tad ciemos uz citu valsti,ja vien finanses atļaut, vai arī viņš sponsorē ceļu.
cik Tev vēl ilgi jāmācās?
protams, pastāv risks,ka Tu viņu pazaudēsi tur aizbraucot..., bet nevar zināt kā būs, ja dzīvosiet kopā. viss var būt jauki, rožaini, tomēr var gadīties,ka Tu vai viņš saprot pēc 2mēnešiem,ka neesat radīti viens otram. satikties tāpat un dzīvot ikdienā ir pavisam savādāk. risks ir arī izvēloties palikt te ,jo viņš var patiešām neizturēt, izvēlēties sākt satikties ar meiteni,kas atrodas tuvāk, ja jau sāk runāt par 2mēnešu paraudāšanu, sērošanu pēc šķiršanās.
vārdu sakot-neko nevar izzīlēt kā būs.
16.07.2012 02:16 |
 
Reitings 102
Reģ: 09.04.2012
un ja man liek upurēt manus plānus pašas draugs tad man ir tā juška ka viņš ir pēdējais egoists un interesē tikai sava dzīve


Varbūt Tu jau pati esi atbildējusi uz savu jautājumu. Manuprāt, ja viņš ciena Tevi, viņam ir jāpieņem tas, ka Tu arī gribi savu karjeru.
Kaut gan, kas ir karjera, salīdzinājumā ar mīlestību. Abas tik nozīmīgas lietas.
Nav tāda iespēja, kā studēt tur?
Novēlu neapmulst un izdarīt pareizo izvēli.
Ja tici astrologiem, tad noteikti iesaku vērsties ar šo jautājumu pie astrologa, pēc pieredzes to saku.
16.07.2012 02:35 |
 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
jā par astrologu jau ar iedomājos....ir viena zināma man laba astrologe..būs jaaizbrauc jāpajautā, ko viņa redz utt.
viņš jau pieņem daudz ko...mēs pat tagad dzīvojam dažādās pilsētās un tā vietā lai varētu biežāk tikties vai ilgāka r viņu padzīvoties man ir savas darīšanas, par ko protams viņam ir dalīts prieks, jo tas laupa laiku viņam, bet viņš cenšas to respektēt.
Par mācīšanos tur kur viņš būs...būšu jau nokavējusi iestāšanos+man nav valodas zināšanu tādu lai varu mācīties tajā valstī+mana specialitāte ir saistīta ar inženieriju, kas nozīmē valodax10 jāzin. itkā vislabāk būtu man arī pamācīties citur, ko es pati arī gribu, bet VAALOODAA .. :(

par nākamajiem gadiem un sezonām. kā piekrītu un man tas pats jautājums jau viņam bija kā būs ja atkal jābrauc prom būs jo es nevaru katru gadu jaunā valstī mācīties...nē nu varu protams, var jau mēģināt tās apmaiņas veikt, bet es arī neesmu cilvēks zinātnieks kurš baigi iesprings mācībās. tādēļ jā....apjukums man nav mazs :/
16.07.2012 03:00 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Ja viņš patiešām ir iekšā lielajā sportā, tad ļoti iespējams, ka tā braukāšana un pārcelšanās no vietas valsts (vai pilsētas) uz otru būs ļoti regulāra. Neticu, ka tik drīz šeit, Latvijā, viņam būs pamatdzīvesvieta. Profesionālu sportistu sievām parasti nav tāda pamatdarba, jo viņas ceļo līdzi savam vīrietim. To es ļoti ieteiktu padomāt.
Tāpēc es neticu, ka pēc gada atbrauksi un nu tik mācīsies. Cik Tev gadi vēl palikuši? Kā arī uz cik tālām ārzemēm brauktu? Varbūt, ja nemācies kādā no stingrākajām augstskolu programmām un ja nedzīvosi citā kontinentā, ir iespējams lidot uz eksāmeniem un pārējo apgūt pašmācības ceļā? Kaut kādi varianti ir jādomā.
16.07.2012 07:22 |
 
Reitings 470
Reģ: 01.07.2012
Tu vienkārši te mantkārīgi mēģini skaitļot ,kas tev labāk,pie mīlestības neviens neko neskaitļo un neveic galvā kalkulācijas.
16.07.2012 07:38 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Noteikti nepiekristu, pēc tam atkal uzsākt mācības būs nežēlīgi grūti.
Protams, būtu grūti, bet ja patiešām mīl, tad pagaidītu. Turklāt, sezona nav pilns gads, bet gan mazāk!
16.07.2012 07:50 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Man ir (bija) ļoti līdzīga problēma, bet mēs abi sapratām, ka man augstskola ir jāpabeidz, par to pat 2 domu nebija. Pabeidzu skolu un nākamajā gadā jau varēju braukt līdzi.
BET! Padomā, ka tā patiešām nebūs pēdējā sezona ārzemēs, viņš tā ceļos katru gadu! Katru! Un galamērķi pārsvarā mainīsies, respektīvi - Tu pati nevarēsi nostiprināties nekur - ne iestāties kādā augstskolā ārzemēs, ne veidot karjeru (ja vienīgi tā nebūtu kaut kas virtuālajā vidē).. Un Tu attapsies viena pati svešā valstī, bez darba un studijām, ar minimālām iespējām socializēties, jo dēļ valodas barjeras būs ļoti grūti kontaktēties (protams, ja vien nebrauc uz angliski/krieviski runājošu valsti).. Un nākamajā sezonā viss no jauna - jauna valsts, jauna valoda, jauni cilvēki.
Tāpēc es teikšu tā - ja vien viņš neslēdz līgumu uz vairākām sezonām, tad nebrauc līdzi. Ja viņš Tevi mīl, tad to sezonu pagaidīs, galu galā var braukt ciemos un Ziemassvētkos/JG ir brīvs.

Izklausās visai depresīvi un pesimistiski :D Bet silti iesaku to visu apdomāt un izrunāt ar draugu.
16.07.2012 08:28 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
uz kuru valsti?
16.07.2012 08:39 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Cik nav dzirdēts, ka vīrieša dēļ upurēta sava dzīve un karjera. Pēc tam - vēlākos gados. Skaties, ka tas nav jāsaka savai meitai.
16.07.2012 08:42 |
 
Reitings 341
Reģ: 06.05.2009
Esmu par palikšanu, jo atceries - tas ko Tu dari priekš sevis, arī badā un karā tāds paliks, tas, ko ar kādu kopā (vienalga, ģimeni, vīru, draugu), var izgaist sekunžu laikā. Padomā pati, kāpēc mūsdienās ir laulību līgumi, mēs taču tā mīlam viens otru! Tāpēc, ka jebkas izgaist, bet spilventiņu, kaut plānu, zem sevis nodrošināt vajag. Dari to, kas būs vajadzīgs TEV!
16.07.2012 09:11 |
 
Reitings 209
Reģ: 29.01.2009
Ja studijas maksā vecāki, viņiem šajā lietā ir pirmā teikšana, ka tik pēc akadēmiskā nesanāk pārslēgt līgumu skolā uz lielākām naudām... Un ja jau sportists un tā mīl, tad lai sāk nodrošināt tev dzīvi, ja grib, lai gadu velti tikai viņam.
16.07.2012 09:16 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
es gan domāju, ka tieši ārzemēs laiks būtu ļoti vērtīgs, es noteikti ietu kādos kursos, kas saistīts ar mācībām vai ar to kas interesē :) bet vispār jājautā tev pašai vecākiem, ko viņi par to domā. ja nē, tad nē
16.07.2012 09:20 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
es brauktu nedomājot, jo zinu kā tas ir , kad līdzi nevar braukt.. nevis tāpēc ,ka darbs, mācības vai kas cits, bet vienkārši nevar..
16.07.2012 09:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!