Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Slimā sabiedrība

 
Reitings 21
Reģ: 08.07.2012
Vai šeit ir kāda, kura domā, ka mūsdienu sabiedrība jau paliek galīgi slima?! Tik daudz stāsti par krāpšanu, izjukušām attiecībām! Kur vispār paliek uzticība, mīlestība un solījumi. Tagad katrs krīt pie pirmā kārdinājuma un pēc tam čīkst cik nelaimīgi ir.
Cosmo arī ir pilnas diksusijas par to, ka tiek krāptas vai ka mīl citu nevis draugu. Jautājums - kur smadzenes un ētika?!
Tagad šķiet, ka vispār nekad neprecēšos un ne ar vienu nebūšu ilgstošās attiecībās. Jāveltī sevi karjerai :D Viss ievieš tādu neuzticību.
09.07.2012 15:03 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
Krāpšana ir bijusi VIENMĒR! Manuprāt, viduslaikos sabiedrība bija daudz samaitātāka, tikai par to skaļi neviens nerunāja.
09.07.2012 15:06 |
 
Reitings 806
Reģ: 29.01.2009
Tici man, krāpšana un mīla pret puiša draugu nav tās trakākās pazīmes, kas liecina par sabiedrības neveselīgo domāšanu/ lietu un notikumu uztveri.
09.07.2012 15:07 |
 
Reitings 826
Reģ: 27.04.2012
Kur vispār paliek uzticība, mīlestība un solījumi.


Domā, agrāk viss bija tik pūkaini un rozā? Vienkārši par to nerunāja.
Tagad sabiedrība ir tāda, ka par katru sīkāko problēmu čīkst, agrāk tam vienkārši nebija laika, iespējas. Ar čīkstēšanu neko nevarēja panākt.
09.07.2012 15:07 |
 
Reitings 21
Reģ: 08.07.2012
nu tieši tā, par to neviens nerunāja, bet tagad visur par to runā!
09.07.2012 15:08 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Neaizmirsti, ka arī tu, tava ģimene, tavi draugi ir šīs sabiedrības sastāvdaļa ;)
Sabiedrība nav palikusi ne slimāka, ne sliktāka, kāda tā vienmēr ir bijusi. Vienkārši, mūsdienās par notiekošo ir vairāk informācijas.
09.07.2012 15:08 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Welcome to my club ;)
Jā, visos laikos bija krāpšana, tikai atšķirībā no mūsdienām ar to nedižojās un pēc iespējas slēpa. Šodien krāpšana ir bez maz vai "vēlama" un "apsveicama", jo ir tik kruti taču visiem paziņot, cik daudz bijuši partneri un, ka mīlestība nepastāv... :D
09.07.2012 15:08 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Spotorno rakstītais man atgādināja, ka labākais, ko esmu tepat cosmo.lv lasījusi ir teksts, kas pie tam domāts pavisam nopietni "visi krāpj, tādēļ es noteikti piedotu", vai "visi krāpj un tādēļ ja viņš mūsu attāluma attiecību laikā gribēs pārgulēt ar citu, tas nekas".
09.07.2012 15:11 |
 
10 gadi
Reitings 6212
Reģ: 01.04.2009
Jā, diemžēl tā nu tas ir. Ar apbrīnu klausos vecu cilvēku dzīvesstāstos, kur cilvēki mīlējuši vienu vienīgo, ar ko arī apprecējušies...Nez, kas toreiz bija tik savādāks, ka jūtas bija dziļākas? Tagad nevis lietas tiek izmantotas un cilvēki mīlēti, bet cilvēki izmantoti un lietas mīlētas...
Ne ar to vien ir slima mūsdienu sabiedrība, arī ar vardarbību, visatļautību, paviršību un tā varētu vēl turpināt
09.07.2012 15:13 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
kaut kā naiva liecies ;) laiks iet un viss mainās. agrāk bija tieši tas pats, tikai par to nerunāja. tagad sabiedrība brīvāka, nav tik daudz ierobežojumu uzskatos un lielāka runas brīvība. man kaut kā tīri vienalga, ka Jānis krāpj Annu un otrādi. Man svarīgi tas, kas notiek manās attiecībās.
09.07.2012 15:13 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Vienkārši laimīgie par savām attiecībām forumos atklāti nestāsta, tāpēc arī liekas, ka visi visus krāpj.

Un, jā, krāpšana ir bijusi visos laikos, tikai tad ģimenei bija kaut kāda vērtība un mūsu mammas, vecmāmiņas centās saglabāt attiecības-laulību. Tagad ir citi laiki, citas vērtības, cita domāšana. Un vai sliktāka vai labāka-grūti spriest.
09.07.2012 15:16 |
 
Reitings 1007
Reģ: 10.02.2012
Man gan šķiet, ka sabiedrības slimums izpaužas ar visām garīgajām kaitēm - pedofīliju, zoofīliju, pašnāvniekiem, teroristiem, sludinātājiem, utt. Un jā, jāpiekrīt, krāpšana, šķiršanās un citas mīlas dzīves likstas un nedienas ir bijušas visos laikos.
09.07.2012 15:18 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
IR sabiedriba mainijusies. Musu paaudze NEVIENS nsv skiries. Bet sako tar manu maasu,vinai 35,skaas sis problemas,jo paradijas,teiksim ,amerikanisms,pukju bernu laiks. Sex,drugs and rock'n'roll. Musdienas skandina ka kniebties ir ideali, pasi seksologi IESAKA mainit partnerus,lau UZLABOTU attiecibu kvalitati!!!!!!!!!!! Man sitos gribas pasutit 3 majaas talak. Un tad brinas,ka sievietem gonorejas, senites un ir spontanie aborti. Jo plikaka meitene kluba,jo vinju vairak grib, bet grib jau ari to parasto ,vnk meiteni,kas prot gatavot, kas mil tiribu kartibu, ne tikai pieaudzetus nagus. Izlaista musu sabiedriba,jo NEKA netrukst. Labak stavet rinda pec "desam", bet vismaz vinas noverte.
09.07.2012 15:24 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
piedosanu par kljudam.
09.07.2012 15:26 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
tas, ka nav šķīries, nenozīmē, ka visi ir laimīgi un viss ir pūkains un rozā. varbūt tieši tas uzskats bija, ka nedrīkst šķirties, nav tā pieņemts utt. Bet vai tas ir labāk- nejusties labi attiecībās, bet nešķirties tikai tāpēc, ka tā nav pieņemts un nebūs smuki? Vai labāk tomēr šķirties un cerēt uz ko labāku.. Tas tā nosacīti. Cilvēki mūsdienās nebaidās eksperimentēt, kā tas bija agrāk. Stulbi ir tagad visus nolikt, paši tādā sabeidrības katlā vien esam. Un, ja būs tā lielā mīla, tad arī paliks kopā, neskatoties uz visām stulbībām, kas notiek apkārt.
09.07.2012 15:28 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Men riebjas tas, ka šobrīd krāpšanu jau pasludina gandrīz kā normu. Agrāk tā bija un par to nerunāja, acīmredzot sapprata, ka tas nav nekas ar ko lepoties, bet tagad tā tiek pasludināta par normu. Tā sakotu - nekas ja nevar daiktu biksēs noturēt vai kājas kopā saturēt, tas jau ir normāli, visiem gadās. Pretīgi.
Piekrītu Spotorno rakstītajam.
09.07.2012 15:29 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
karjera tev nekad kadu ritu nepateiks:" es tevi vairs nemilu."
09.07.2012 15:30 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Izskatās, ka visa Tava sašutuma sakne ir cosmo forums. :D Jā, agrāk tāds nebija, tāpēc sievietēm nebija vieta, kur paust savu pieredzi, kur dalīties viedokļos par krāpšanu, teikt, cik daudzi to dara vai nedara. Bet darīja tāpat. Ja kāds kādu tagad krāpj Liepājā, Tu to vari izlasīt šeit kaut vai sēžot Daugavpilī, bet agrāk tāda iespēja nebija, tāpēc šķita, ka krāpa mazāk un visi bija garīgi veselāki. :D
09.07.2012 15:30 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
tagad, kad puisis gribēja ar mani kopā, tad uzstādīja noteikumus, ka nekādas krāpšanas! :D

vispār ir tā, un tas ir tikai tādēļ, ka tās informācijas ir PAR DAUDZ. kādreiz paši meklēja, izdomāja un darīja, a tagad skatās porņukus, filmas un lasa internetā forumos par to, kādai mīlestībai jābūt utt.

un tās romantiskās vispār nosit: taurenīši vēderā, la la la.. esmu iemīlējusies.. vispār tie ''taureņi'' ir iekāre. :D tas nozīmē, ka tas cilvēks tev der fiziski un to mīlestību veido sarunas, kopīgas izklaides un tamlīdzīgas lietas. A tagad vissvarīgākais ir obligāti seksoties katru nedēļu vairākas reizes, citādāk čalis skrien pie citām. Sekss ir svarīgs, bet vīrietim ir jāiepazīst sieviete no garīgās puses un tikai tad tas sekss abiem būs brīnišķīgs.

Vēl vakar par šo domāju, bet nu neko darīt. Viss tagad ir citādāk, vienkārši pārvācies uz laukiem, tur vēl ir vienkārši cilvēki un uztvere vīriešiem ir: viņi ļoti ciena sievietes. Pilsētā maz kur tādu uztveri sagaidīsi..
09.07.2012 15:36 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
attiecibas ir attiecibas, tas ir normali, ja ir krapšanas utt.,ne visi , kas saiet kopā uzreiz ir romeo un džuljeta un nevar viens bez otra.
BET - piekritisu tam, ka es arī uzskatu, ka mūsu sabiedrība ir slima... diemžēl.. es tiešam dažreiz kad paklausos kas notiek, kad redzu tos visus nodzērušos, sanarkojušos bezjēdzīgos cilvekus uz ielam, kuru izdaribas man saiistas tikai ar vienu lietu - mežoni. Man kļust pretīgi. Un ne tikai tādā slāni ir tādi cilvēki, ari daudzu bagatu cilvēku ik dienā ir pilnigi amorālas lietas...
09.07.2012 15:37 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
pilnīgi jāpiekrīt indie un spotorno komentāriem..
nu nav tas nekas tāds, ar ko būtu jālielas un jālepojas...kādreiz to prata noklusēt un slēpt, tagad jau tas skaitās normāli..tgada nenormāli skaitās tie cilvēki,kas to nedara.
09.07.2012 15:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits