Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par maksājumu dalīšanu kopdzīvē..

 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Tātad, kopdzīvē vīrietim un sievietei ir dažnedažādākie izdevumi, it sevišķi sākumā, kas viss ir jāiegādā..
Mans uzskats ir tāds, ka sievietei arī tajā visā ir jāpiedalās, ja piem., kko pērk sadzīvei, tad uz pusēm, pārtiku nu kā kuro reizi kurš, kuram vairāk naudas, kā arī daļa rēķinu ir jāsedz.. Šis mans viedoklis ir pilnīgi pretstatā ar manas mātes un vecāsmātes domām. viņas, it sevišķi, vecāmāte uzskata, ka man nav jāgādā gandrīz pilnīgi ne par ko un ka naudai jāpaliek ir pašai gadījumam - "ja nu kas". bet nu bāc es tā nedomāju, mēs abi dzīvojam, tērējam un lietojam.. protams ka vīrieša alga ir lielāka par manējo, bet tā ir mainīga, it sevišķi ziemā.viņš var vairāk nopirkt, bet ne jau pilnībā uzturēt. ja viņš būtu miljonārs un man būtu maza alga, tad nu būtu savādāk, bet tā nav..es justos savādāk kā savtīga egoiste, ja es tagad dzīvotu uz "nahaļavu" un lai tas vīrietis domā kā nomaksāt rēķinus, uzturēt sevi un mani..
kādas meitenes ir jūsu domas šajā jautājumā?un kā cīnīties ar šo te manis terorizēšanu, tas goda vārds vnk nav izturams. vēl bonusā nāk tas, ka man vecaimātei ir katru dienu jāzvana un tad viņai vajag runāt un runāt. tas izpaužas tā, ka viņa uzpīkstina un man ir jāatzvana, un nedod dievs es to neizdarīšu.. zb jau, kā viņa nesaprot, ka man ir sava dzīve un nav katru dienu pa pusstundai jātrakšķ pa telefonu un vēl jāskalo smadzenes..
05.07.2012 12:45 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Tā ir tava dzīve, nevis mammas un vecmammas un tev ir savi uzskati, tāpēc dzīvo un dari kā pati velies. Kā arī pasaki, ka nevari katru dienu runāt ar viņu pa telefonu.

Es pateiktu vecmammai konkrēti ko domāju un atsēdinātu viņu. Manējā man skaloja smadzenes, ka man ar draugu nav kopā jādzīvo, bet tad es viņai pateicu, ka viņas dēļ jau nu 18 gados neprecēšos, kā to izdarīja viņa, lai tikai varētu ar puisi kopā dzīvot. Pateicu, ka nav vairs tie laiki un viss, likās mierā.
05.07.2012 12:53 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Neesi lupata, turies pretii. Nu pasaki, kaa ir un lai beidz tik biezhi zvaniit. vai arii neatzvani. taapat nesaki kaa juus kas un cik teereejat. ja prasa, tad pasaki, ka puisis visu peerk. problem solved.
05.07.2012 12:55 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
jaa jaa man jau to pashu skandinaja , ka kaa tad taa ka dzīvos uzreiz ta kopa bez preceshanas, es nedelju vnk staigaju nikna uz vinjam, gandriz jau balsi pacelu. bet tapat jau vien neliekas miera, tur jau ta lieta..

ne nu savus uzskatus nemainishu, seit velejos padalities saja situacija un uzzinat ka jums ir sajos jautajumos..man sodien vnk nu ta piesejas ka apnik nereali, man darba visu labo garigo nosita..
05.07.2012 12:56 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Es laikam nojuugtos :D es pat nezinu, ko ieteikt. Nu kaut kaa tev vinjas jaapieliek pie vietas.
05.07.2012 13:01 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
demoiselle- tur jau ta nelaime ka man riebjas vnk meli turet aiz zobiem par saviem uzskatiem tada jomaa..bet laikam ta bus jasak darit.
tureties es turos preti bet vnk negribas man sliktas attiecibas vai kkaada veida necienju izradit lielu, to ta maigak visu izdarit, kaut gan ir diegzna biezhi ta ka man tochna noriebjas un vnk nometu tel. vai ari konkreta toni pateikt savu, bet tad uzreiz ir apvainoshanas, bet nu vismaz nosacits miers uz kadu laiku :D
05.07.2012 13:01 |
 
10 gadi
Reitings 1982
Reģ: 31.01.2012
Ja galīgi neliek mieru ar tiem izdevumiem, saki, ko viņas grib dzirdēt, bet dari pa savam, neies jau skaitīt tavu algu. :)
Un par runāšanu pa telefonu, pasaki, ka zvanīsi reizi nedēļā, jo nav laika katru dienu runāt stundām ilgi. Parādi savu nostāju un viss.
05.07.2012 13:01 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Ja man šitā bāztos dzīvē es kādu laiku nekontaktētos vispār, lai redz, ka mani var pazaudēt, ja savu muti neturēs, uzliktu ignoru kādu laiku, un tā arī pateiktu, ja nebeigs jaukties manā dzīvē, tad lai dzīvo vienas pašas ar saviem uzskatiem, nu nav normāli tā jaukties bērna dzīve, ja viņš jau ir pieaudzis.
05.07.2012 13:01 |
 
10 gadi
Reitings 1982
Reģ: 31.01.2012
Jā, un par izdevumiem. Pati uzskatu, ka varbūt par īri nebūtu jāmaksā (ja ir liela atšķirība algās, ja apmēram vienāda, tad gan kopā), bet citi izdevumi kā kuru reizi. Kad viņš aiziet uz veikalu, kad tu un tā.
05.07.2012 13:03 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
it kaa jau japieliek, bet nu padoma nolikt pie vietas es varu kadu ko nepazistu vai sveshaku cilveku, bet kko tadu lielaku pateikt gandriz vistuvakajiem cilvekiem, vnk nu zhel ka tada situacija, man negribas to darit, bet driz laikam neatliks nekas cits. taa uzbaziba ir VNK kkas taads..
05.07.2012 13:03 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Brrr, mani arī ome vajā pa telefonu! Zvanās vairākas reizes nedēļā uz visiem telefoniem pa riņķi, kamēr es atbildu (un met nost pēc 3 pīkstieniem). Un arī vienmēr grib runāt pusstundu, bet 2 dienu laikā manā dzīvē nekas īpašs nemainās. Reāli kaitina! Un man viņai negribas zvanīt vispār, tikai dēļ tā, ka nav jau par ko runāt. Pateikt, lai nezvana tik bieži arī nevar (t) uzreiz apvainosies un nerunās vispār, bet kašķēties es arī negribu..
05.07.2012 13:07 |
 
10 gadi
Reitings 1982
Reģ: 31.01.2012
mazzaachirka, cik tev ir gadu, ja nav noslēpums?
05.07.2012 13:07 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
cupcake2- tā jau arī mums notiek...nu mums ir atskiriba algas ka kuru menesi, bet lielakko dalju izdevumu jau sedz vinsh..uz veikaliem mes ejam parsvara kopa, ta jau parasti ieperk vinsh..it sevishkji ja braucam kkur ciemos un daudz jaieperkas tad ari vinsh maksa
05.07.2012 13:07 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
koshlene- nu tishi mana situacija..bet tu doma ar to cinities. nu reali vakaros es negribu ar vinju runat, jo es velos pavadit kopa laika ar savu virieti, jo ta jau mums tir darba laiki ir kadi ir..

cupcake2- man ir 22 gadi.
05.07.2012 13:09 |
 
10 gadi
Reitings 1982
Reģ: 31.01.2012
Nu, jā, 22 gadus jaunai sievietei vecākiem jau vajadzētu pārstāt uzbāzties ar saviem uzskatiem. Tev viņas laikam ļoti vecmodīgas, ja?
05.07.2012 13:12 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Kādā sakarā Tev vispār jāatskaitās par izdevumiem un tēriņiem, ja dzīvo un pelni patstāvīgi? Vnk nerunā par šo tēmu un miers!

Jā, zvanīšana ir pazīstama. Katru dienu vai katru otro dienu jautājums - kā iet? kas jauns? Protams, var jau saprast, ka omei garlaicīgi, gribās parunāties un tā, bet es skaidri un gaiši esmu pateikusi, ka besī man zvanīšanās vnk tapat, ja nav nekas svarīgs sakāms. Es labāk papļāpāju, kad aizeju ciemos un pamazām to sāk saprast.
05.07.2012 13:24 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
es uzskatu tapat ka vecmamma, mamma. lai gan, ja man ir nauda, es labprat noperku veikala partiku par savu naudu, operku virietim ko tadu, kas vinam ir vajadzigs, piemeram, jaunas zekes, dezdorats, maika utt. es nepelu vsp, bet ja ari stradatu,tad diez vai maksatu kaut kadus rekinus uz pusem. domaju, ka taja gadijuma vinam atkristu teriniko man pikrt, jo es pati to daritu.

milas sievietes, atlaujiet saviem dargajiem jus lutinat! neesiet visvarosie rembo, kas ies un skires, daris, savadak virietis jau vairs nebus virietis!
05.07.2012 13:37 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Izklausās pēc gadījuma, kad Tu arī ļautu savai vecmātītei ar sveci stāvēt pie gultas, kamēr mīlējies. Kamēr turpināsi ļaut sev kāpt uz galvas, tikmēr nekas nemainīsies. Vienalga, ģimene vai nē, savas robežas ir jāievēro.
05.07.2012 13:38 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
par omi un zvaisanu-katru dienu ir par traku. pasaki vinai to. ja nesaprot-neatbildi uz zvaniem. kadu laiku nus apvainojusies, bet paries!
05.07.2012 13:39 |
 
Reitings 64
Reģ: 18.06.2012
Nu protams vajag ļaut, lai vīrietis lutina, bet es arī neuzskatu, ka vīrietim ir jāsedz pilnīgi visi maksājumi- dzīvoklis, mašīna, pārtika, izklaides utt. un sieviete ar savu naudu, ja viņai tāda ir tikai pērk jaunas drēbes, kurpes utt. Lai tā varētu, tad CIK jāpelna ir vīrietim??? Ok, citi to var atļauties, bet man personīgi patīk būt arī patstāvīgai, nevis paļauties tikai uz vīrieti, pat ja viņam ir nauda. Tā ka piekrītu Tev. Iesaku savai ģimenei tad nestāstīt neko par jūsu tēriņiem, kurš ko pērk un maksā un būs miers, lai viņas domā ko grib. Par to zvanīšanu- nu traki :D
05.07.2012 13:44 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
manā skatījumā, tava vecmamma un mamma ir tava īsta gimene, kamēr draugs ir tikai draugs... tas ka viņas satraucas un norāda uz lietu būtību nav nekas traks.. ir grūti pieņemt faktu, ka varbūt viņām ir taisnība ir cits jautājums... jo mēs biezi vien negribam atzīt, ko vecāki redz labāk.. un naudu labāk vispār attiecības guldīt tad, kad ir stingri papīri uz rokas, citādi dzīvē gadās visādi un tā uz pusēm pirktā veļas mašīna vienkārši paliek par viņa īpašumu...bet tev nepaliek nekā...
un vecmamma zvana, jo viņai ir garlaicīgi, nevis lai tevi kontrolētu... tu taču esi viņai kā saprotu vienīgā mazmeitiņa...
05.07.2012 13:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)