Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vasaras brīvdienas UK

 
Reitings 223
Reģ: 29.01.2009
Sveikas! Vēlējos jautāt tām, kas dzīvo vai ir atpūtušās Lielbritānijā - kādas ir vasaras atpūtas iespējas / labākās vietas pie jūras?
Mēs vēlētos braukt ar mašīnu ar ģimeni uz vairākām dienām, iespējams, apmetoties vairākās vietās. Interesē, lai būtu pieejams kāds akvaparks, pludmale, tūristu promenādes utt.
Tātad,
1) kādus nakšņošas veidu izvēlēties (viesnīcas, mājiņu īre utt)? - esam 4 cilvēki
2) kuras dienvidu pilsētas vērts apmeklēt?

Interesē jebkāda pieredze, ieteikumi.
05.07.2012 12:18 |
 
Reitings 475
Reģ: 03.03.2011
Es varu pateikt,ka šogad laikapstākļi ir tik draņķīgi,ka pat neieteiktu braukt. Londona pārpildīta ar tūristiem dēļ Olimpiskajām spēlēm un viss,kas apkārt Londonai.

Varu ieteikt Bournemouth,ļoti forša vieta. Tur un akvaparks ir,promenāde,gigantisks aqualand. Pilsēta skaista,restorāni nav dārgi. Paliku http://www.kiwihotel.co.uk/ , pie pašas jūras. Istabiņas normālas un cenas nav traki uzskrūvētas.
05.07.2012 12:28 |
 
Reitings 223
Reģ: 29.01.2009
Paldies!
Nebraucu īsti laikapstākļu dēļ. Man tur dzīvo vecāki, kuru apciemošanu vēlos apvienot arī ar nedaudz sightseeing/atpūtu. Londona šoreiz neinteresē - daudz reizes būts un pieņemu, ka olimpisko spēļu laikā patiešām būs traki pārpildīts. Došos augustā, ceru, ka laiks vēl uzlabosies.
Nav tā, ka dienvidos laikapstākļi tomēr labāki? Esmu lasījusi daudz pozitīvu atsauksmju par Blackpool, bet tas ir vairāk uz ziemeļos.
05.07.2012 12:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits