negrib seksu

 
Reitings 72
Reģ: 30.06.2012
sveikas meitenes

sodien runajos ar draudzeni, un vina saka klastit man savu situaciju, ka vinas puisis vinju negrib, kopa vini ir vairak ka gadu, visu laiku viss ir bijis ok, pats ir prasijies vnm uz seksu. bet tagad vins kadu laiku vairak negrib vinu, vakatros vnk aiziet gulet, un kad vina pati uzprasas saka ka ir noguris un grib guleet, draudzene ari ir jautajusi kas vinas, uz ko atbildets, ka lai vin panak ka vins grib, bet kad vina sak rikoties, vins pasaka nee.
rakstu so diskusiju, jo velos palidzet draudzenei, bet pasai nav ne jausmas kas vareetu buut vainas, un arii pasai interese, kas vareetu buutu noticis. saprotu, ka vins vareetu buut noguris un tape negribet, bet cik sapratu, tad agrak vinam tas nav traucejis gribesana un abiem esot visai bijusi visai pilnnvertiga dzzimumdzive, bet te ta peksni!sekss viniem lidz ar to nav bijis jau vairak ka menesi.

,luugsu nepaarmest ka jaucos citas darisanas, jo taka vina ir mana labakaa draudzene, tad paliidzu vienmeer, bet soreiz nezinu ko vareetu lidzet vai ko teikt, jo sada situacija man ir svesa, un negribas mulkigi spriedelet, tapec, varbuut, kada zin kaadel ta ir!!

/ella/
04.07.2012 23:41 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
varbūt viņam vajag enerģijas apmaiņu ar kādu citu meiču :D
05.07.2012 21:59 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Amelle, nēē no apakšas uz augšu jāskatās :D haha
05.07.2012 22:00 |
 
Reitings 925
Reģ: 20.04.2012
Viņam ir cita, vai arī noguris, vai arī Tu vairāk nepatīc, vai arī sākušās veselības problēmas un nestāv, vai arī mainīja seksuālo orientāciju, vai arī.., vai arī.., vai arī...

Kā lai mēs zinām, kas ir ar Tavas draudzenes draugu? Varam tikai minēt.
Reāli vīrietis saka, ka, ja negrib seksu, tad vai nu ir cita vai noguris.
05.07.2012 23:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits