Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

??

 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Īsti nezināju pie kuras kategorijas lai pievieno šo, jo tā skar gan attiecības, gan veselību, gan veselīgu dzīvesveidu, bet kopumā es to saucu par PROBLĒMU. Jau kādus 3 gadus esmu tāda kā sēne, kas visu laiku sēž mājās. Iepriekš bija skola - mājas -skola - mājas, taču tagad kad skola pabeigta ir tikai mājas-mājas-mājas. Īsti gribēšana un savā ziņā arī varēšana nav kaut kur iet ārā, bet ar savu dumo galviņu reizēm saprotu, ka svaigs gaiss ir nepieciešams, un izvelku savu pakaļu laukā pa durvīm, lai vakaros izmestu kādu aplīti. Esmu sapratusi, ka man ir fobija pret lieliem cilvēku pūļiem .. Laikam palēnām jūku prātā, jo izejot ārā, sajūta ir tāda itkā visi uz manis skatītos, rādītu ar pirkstu un aprunātu. Zinu, ka tā tikai liekas, jo iemesla īsti nav par ko tā būtu jādara. Sēžu pie loga un apskaužu tos, kas ārā dzīvespriecīgi braukā ar riteņiem, skraida un bauda sauli vai lietu. Es tā nevaru, man ir tikai pāris draugi (paziņas), bet tie paši mūždien aizņemti, un vienai arī kaut kur doties negribās. Vienīgais labums no tā, ka sēžu mājās ir tāda, ka māja vienmēr ir kārtībā. Īsti nezinu kāpēc šo rakstīju, un ko vēlos dzirdēt no jums - padomus vai nosodījumus, taču jutu, ka kādam man tas ir jāizstāsta. Ar domām esmu jau pie jūras, sēžu kino un eju uz randiņiem, bet īstenībā.. tepat vien esmu.
04.07.2012 21:19 |
 
10 gadi
Reitings 1004
Reģ: 06.04.2011
atrodi kādu hobiju un nodarbi-kaut ko kas patīk, kas tevi aizrauj. piemēram, tev patīk dejot? super, iesaisties kādā deju kolektīvā, kur ne tikai nodarbināsi sevi un aizpildīsi laiku, bet pavisam noteikti atradīsi arī sev jaunus draugus, ar ko kopā smieties un izklaidēties. nepatīk dejošana? ok, skaties kaut ko citu, kas patīk. atrodies vairāk sabiedrībā, jo tikai tur tu vari iepazīties un atrast sev līdzīgi domājušos. :)
04.07.2012 21:23 |
 
Reitings 456
Reģ: 22.06.2012
neesi sene,izej arā un tavs draugu loks iespejams palielināsies :) Saņemies !!! :)
04.07.2012 21:24 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Dzīvo viena?
04.07.2012 21:25 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Jāsaņemas un jāiet ārā. citiem , svešiem cilvēkiem par mums nav ne auksts , ne silts...jāuzlabo pašvērtējums un tad nedomāsi,ka visi Tevi pēta, skatās uz Tevis, aprunā. varbūt skatās, jo Tu skaties uz citiem, varbūt Tu esi skaista un kāds vīrietis paskatās uz Tevis un nodomā-oj, kāda skaista sieviete, taču Tu to uztvert atkal-oj, viņš noteikti domā kāda neglītene esmu. ja tev ir radi dziļos laukos, tad brauc uz turieni. neviens (izņemot viņus) Tevi neredzēs un nebūs par neko jāuztraucas,varēsi bieži staigāties
04.07.2012 21:25 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.05.2012
skumji..nav jau daudz padomu, ko dot...megini pati pamazam parvaret to vai ari dodies pie psihologa...
man ari kadreiz bija lidzigi, ne tik traki gan..tagad esmu sakusi izmantot katru iespeju iziet ara ar kadu cilveku, satikties arpus majas...kadreiz ari nespeju piemeram eest cilveekos, ta vnk sedet uz solina parka un est kaut vai sviestmaizi, likas, ka visi lur uz mani, kada es rima esmu..bet ttad paveroju citus cilvekus, kas pasi ed viena miera un pargaja ar laiku man tas...

lai tev veicas :)
04.07.2012 21:25 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Psihologs ir pilnīgs sviests. Ja meitene sēņojas un viņai nepatīk svešu cilvēku pūļi, kādēļ iešaujas prātā doma, ka ies un stāstīs visu, kas uz sirds svešam cilvēkam?
Gan jau reiz pāries sēņošanās, kad apniks domāt, ko citi dara prātā, kā citi reaģē uz tevi un kad vienkārši piemetīsies apnika tik ļoti sēņot, ka būtu forši aiziet līdz maķītim, paķert veselīgas vakariņas.
04.07.2012 21:29 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Neko citādāku ieteikt nespēšu kā vien saņemties un iet ārā, atrast jaunas intereses, cilvēkus utt. Bet es tevi ļoti labi saprotu un saprotu, ka šādus ieteikumus īstenot ir ļoti grūti - man ik pa laikam uznāk tāds pats stāvoklis. Nespēju iziet ārā no mājām, nevēlos redzēt cilvēkus un pat paliek slikti, kad izeju sabiedrībā. Ja sākumā kaitina, ka sēžu mājās, tad vēlāk aprodu un vairs nav spēka kaut ko mainīt. Bet man tāds stāvoklis ir viļnveidīgs.
04.07.2012 21:46 |
 
Reitings 308
Reģ: 10.05.2012
Man līdzīgi... Cik bija draudzenes, visas jau bēbjus uzražojušas vai aizbraukušas prom no LV... Sanāk, ka kaut kur eju kopā tikai ar savu puisi, bet dēļ darba tiekamies pāris reižu nedēļā. Pārējā laikā īsti darīt nav ko. Katru gadu, kad tuvojas vasara, nosolos sev - šogad izbaudīšu, bet nekad tas neīstenojas. Brīvajā laikā sēžu mājās, skatos filmas, kaut gan patiesībā ļoti gribētos iet ārā, pastaigāties utt, bet vienai nav tas :( Ne jau visas ir tik komunikablas, lai ejot uz kursiem un citur uzreiz uzvārītu draugu baru. Ja tomēr spēj ātri veidot draudzības, tad pamēģini uzsākt ko jaunu, ar hobijiem saistītu
04.07.2012 21:55 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Tu nestrada? Nu piespied sevi, citadi jau prata sajukt var sezhot 4 sienaas
04.07.2012 21:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits