Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nu ko jus sakat par so?

 
Reitings 1
Reģ: 04.07.2012
Atradu domubiedru grupā diskusiju, vai ticami? ko jūs sakat par tādu situāciju?

Ar Ilzi ir vislabākajā kārtībā, meitene nesen iepazinās naktsklubā Šokolāde ar diezgan biezu uzņēmēju, kuram pieder konditorejas cehs, brauc ar labu mašīnu, ir privatizēts dzīvoklis prestižā mikrorajonā, precīzāku informāciju nezinu, jo viņa attiecības neafišē, bet viņa ir pārlaimīga jo skaistums, gudrība, bagātība esot šī vīrieša raksturojošais lielums. Tas jums, tiem, kas brēca, cik sliktas šīs naudaskārās sievietes, un ka aplauzīsies beigās, tikai nezinu kāpēc viņu lenc situēti vīrieši, lai arī viņa jūsuprāt ir mantkārīgs bezsmadzeņu radījums. Viela pārdomām domubiedri!:)

Izlēmu es nedaudz pakoķetēt ar Stifleru, tā kā man pašai ir mašīna, dzīvoklis, velosipēds, pieklājīgs darbs, tad neietilpšu mantkārīgo parazitējošo sieviešu kategorijā. Un kas iznāca, Stiflers rīkojās neadekvāti. Saģērbos izaicinoši, mans puisis sekoja savā mašīnā, Stiflers mani aizveda, uzminiet kur. Uz Lido!!! Mīļums nostājās stāvvietā, un zināju, ka viņš mums seko, apsēdās redzamā vietā pie cita galdiņa, Stiflers uzvedās adekvāti, taču izteica divdomīgus aicinājumus. Viņš lika noprast, ka tieku laipni gaidīta viņa apartamentos. Aizsitu messidžu mīļumam, mīļums piekrita, brauc! Pēc pāris stundām jau bijām viņa dzīvokli, 4 istabas, vienā istabā dzīvo kaut kāda meitene, vannasistaba piegruzīta pilna ar skaistumkopšanas produktiem (krēmi, vaniļas lūpu spīdums, sarkana lūpukrāsa utm.), virtuvē uz krēsla pakārts sieviešu samta halāts, koridorā vismaz 6 pāri glaunu augstu papēžu no ebay.com ķīnas sellera. Aizdomīgi šķita, ka pat Stiflera guļamistabā nosviesta sievietes apakšveļa. Jautāju, kas tas ir, Stiflers taisnojās, ka tas skuķis (skaitās kaimiņiene) mēdzot savus loriņus visur izsvaidīt! Stiflers sacienāja ar garšīgu Manastirskaja Izba vinčuki, izskatījās dārgs, bet vīnos neorentējos. Kad bijām iztriekuši 2 pudeles, Stiflers bija sareibis, es vēl skaidra, aisitu mīļumam messidžu „Viss ok”, Stifels saprata, ka nav tīrs, ka man ir draugs, sāka man lasīt morāli, un ko jūs neticēsiet, atnāca mājās viņa „kaimiņiene”, kas izrādās nemaz nav tik atturīga pret viņu, bija scēna tāda, ka nezināju kur sprukt. Rezultātā vainīga biju es, ka pavedināju nabaga Stifleru, un es esot teju līdusi viņam apakšā, piedzirdījusi. Tā skuķene sāka vicināties ar to pašu vīna pudeli, Stiflers viņai taisnojās, ka es esot tā maita, kas viņu pavedina. Super, ne? Es knapi tiku prom. Neticamākais, ka tagad Stiflers raksta atvainošanos, ka esot bijis kondīcijā, un nav sapratis ko runā, un tā meitene, viņu dzīvošanu kopā ir pārpratusi!
04.07.2012 20:58 |
 
10 gadi
Reitings 1003
Reģ: 06.04.2011
vakar šis jau bija
04.07.2012 21:02 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
ticami, ticami.
04.07.2012 21:03 |
 
10 gadi
Reitings 620
Reģ: 21.01.2010
are you f**kin kidding me??
04.07.2012 21:03 |
 
10 gadi
Reitings 1003
Reģ: 06.04.2011
a nē, bija kkas cits par to Stifleru. TĀ IR KĀDA REKLĀMA? :D
04.07.2012 21:03 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
WATAFAK !?
04.07.2012 21:04 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
bet tā centība taisīt tos profilus un meilus ir apbrīnojama :D
04.07.2012 21:07 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Puisis ikdienišķi simpātisks, nebūtu brīnums, ka daudzas skrien uz randiņu. Moš kādai "iekakājis" dvēselē un tagad iet vaļā.
04.07.2012 21:15 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Nav rakstnieces talants, neinteresanti (prieksh taam, kas nesaprot, kada censhas rakstiit interesantu staastu, bet nesanaak)
04.07.2012 21:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)