Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Maģistri 2

 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Ietekmējos no Kerijas diskusijas,tad izveidošu savu,ar nedaudz līdzīgiem jautājumiem:
1.Vai ir vērts pēc bakalaura studēt maģistrus? (jūsu domas,jo skaidrs,ka katrai pašai tas jāizlemj) Vnk esmu dillemā - studēt tālāk vai labāk meklēt kādu darbu. Bet,ja pagaidām nav darba,varbūt studēt...jo nez vai vēlāk iztaisīšos
2.Vai maģistri kaut kā īpaši (studiju laikā) atšķiras no bakalauriem? Savādāki darbi (izpildes veids) u.tml.?
3.Vai daudzas no jums šogad domā studēt maģistros?
04.07.2012 18:06 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
bet magistru var apvienot ar darbu,ja ir magistris un ir velme var pec tam jaunos toposos bakalaurus apmacit
04.07.2012 18:28 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
1.es domāju studēt maģistros ja nedabūšu labāku darbu par pašreizējo - esmu viesmīle.ir vērts,attīstīt sevi,iemācīties ko jaunu.un vienmēr darbu ar skolu var apvienot.es strādāju pusslodzi vakaros un pa dienu mācījos.maģistros ir daudz programmu,kuras var apgūt vakara studijās vai neklātienē.
2.atšķiras,vairāk zinātniski,daudz kas pašam jādara.maģistru balsta uz vienu zinātnisku pētījumu un liek klāt savu pētījumu.darba apjoms lielāks - 80 lapas apmēram kā minums,ja nekļūdos.
3.iespējams domāju.sfērā,kas man tuva,nav saistīta ar pabeigto bakalauru,bet zem vienas nozares.
lai veicas! :)
04.07.2012 18:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!