Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iepazīstināšana

 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Jūsuprāt, ģimenes/radinieku iepazīstināšana ar otru pusīti liecina par nopietniem nolūkiem attiecībās jeb tas neko tomēr neizsaka?
04.07.2012 14:25 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
ne visiem vīriešiem tas ko nozīmē... cits katru brūti ar kuru saticies dažas reizes ved uz mājām...
04.07.2012 14:28 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
nuu...man liekas,ka tas tomeer sho to noziimee..bet,protams,atkariigs no audzinaashanas :)
pajautaa vinjam: tu visas meitenes taa ved uz maajaam?! atbilde buus rokaa :)
04.07.2012 14:29 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Katram ir citādāk. Mana draudzene visus savus vīriešus ir iepazīstinājusi kā minimums ar vecākiem, bet bieži vien arī ar citiem radiem. Un ne ar vienu viņa nekādu mīlu līdz kapa malai neplānoja un tas arī nenotika.
Man ir pretēji. Man nepatīk visas tās ģimeņu padarīšanas un es vīrieti vestu iepazīstināt ar vecākiem tikai tad, kad tiešām redzētu, ka viss nopietni un vairs nav kur sprukt un nevaru no tā izvairīties, jo skaidrs, ka vienalga nāksies, ja reiz plānoju ko nopietnu.
Uzskatu, ka vīriešiem ir tāpat un tādēļ piekrītu tam, ko tille teica par to jautāšanu.
04.07.2012 14:35 |
 
10 gadi
Reitings 2547
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, kā kuram. Viens, ar kuru satikos, gribeja jau pēc 2 randiņiem ar vecākiem mani iepazīstināt :D. Tas man likās pa traku :D
Taču manam tagadējam vīrietim bija svarīgi iepazīstināt mani ar savu mammu. Ja pareizi atceros, tad pagāja kkādi 5 mēneši līdz viņš aizveda pie saviem vecākiem. Pirms manis vēl nevienu meiteni nebija vedis mājās:).
04.07.2012 14:36 |
 
Reitings 1571
Reģ: 29.01.2009
Tas ir individuāli. Ja pirms tam bijušas attiecības, bet nav vedis mājās, tad, ja tagad iepazīstina, tas, manuprāt, liecina par nopietniem nolūkiem. Ja pirms tam katru jaunu meiteni vedis mājās, tad var arī neliecināt. Bet var jau būt, ka arī tam, kurš visas meitenes iepazīstināja, arī bija katru reizi nopietni nolūki, bet beigās tomēr nekas nesanāca.
04.07.2012 14:37 |
 
Reitings 1248
Reģ: 24.04.2010
Mans brālis VISAS VISAS savas meitenes mājās ir vedis un ar vecākiem iepazīstinājis, ar draugiem kopā tusējis un iepazīstinājis, pie vecāsmātes un tantes vedis .

Es- es pa kluso ar savu puisi satikos 2 gadus un neviens nezināja, ka man ir puisis un tikai tad , kad jau bija pagājuši 2 gadi, tad tik mājās atvedu, no sākuma jau pie brāļa un māsas , un tikai tad pie vecākiem :)
Nevedu mājās, jo likās, ka viss ir nenopietni, bet tā kā bija jau pagājis krietns laiciņš , zināju, ka varu droši iepazīstināt viņu ar citiem saviem radiem.

Nākam no vienas ģimenes , bet redziet, cik dažādi uzskati mums ir šajās lietās.

http://www.4smileys.com/smileys/love-smileys/even-embrace.gif" alt="" />
04.07.2012 14:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits