vai tām meitenēm kurām ir brāļi un māsas ,ir vieglāk atrast kontaktu ar pretējo dzimumu un sabiedrību ? iespējams ka tapēc neesmu atradis neko jo esmu vienīgais bērns ģimenē. un ja iepazīstos ar kādu kurai ir brāļi un māsas ,tad esam totāli atšķirīgi .tad sanāk ka man jāmeklē tikpat vientuļa cik es ?
cik esmu saticies ,no apskāviena izvairās . to pat iekšēji jūtu ka viņi negrib lai apskauj . bet ja tā tikšanās iet labi ja 30 min un tad pēkšņi viņai kaut kur jāiet jeb sāk auksti palikt,tad protams ka esmu iemācījies saprast kas viņām galvā darās . jūs tak vīrietim kurš jums patīk,izrādīsiet kaut kādu pretimnākšanu,iniciatīvu lai būtu vismaz turpinājums.
edmunds- varbuut vaina ir tavaa aareejaa izskataa,maniereem,jo tas,ka uzrakstiiji,ka izvairaas apskauties,nju es ,piemeeram,nekad neapskautos ar kaadu,kursh ir nosljurcis,vai veel smagaak- netiiraam dreebeem,nesvaigu elpu utt...?
nošņurcis neesmu ,pirms randiņa iepūšu gan dezīti, gan živeni lietoju . par to pusi ļoti piedomāju . pārsvarā runāju tikai es . pat nezinu kur tā vaina ir . vnk man sāk likties ka ja reiz neiveidoju neko agrāk,tad tagad laikam pa vēlu
nu ne jau nu par to kāds ārā laiks un cik kas kur maksā un ar mobilo telefonu neplātos
runāju par visu un neko ,cenšos elastīgi pieiet tēmām .par kino,mūziku,pasākumiem,par savu dzīvi
kas man jāsaka uzreiz ka strādāju pa sētnieku lielveikalā un kad izmeta ārā,meklēju darbu un ka man nekad nav bijusi meitene ? tā būtu sakāve bez iespējas spert pat pirmos solīšus
Fresh-nepiekriitu,ja man puisis,pirmajaa randinjaa saaks staastiit,cik vinjam loti neveicas tajaa un tajaa,aatri vien mekleeshu iespeeju paartraukt sho randinju- nesaku,ka jaamelo,tad jau labaak nokluseet par sho,savas dziives punktu.
Iespējams. Par rakstura īpašībām, ārējo izskatu. Tad sieviete, ja gribēs tikties, zinās uz ko iet. Nevis izpušķo un pataisi sevi par tādu, kāds neesi. Tāpēc jau viņām jāskrien pēkšņi kkur..
es uzskatu ka man tikai var palīdzēt attiecības tikt ārā no bedres .vientulībā man nav spēka vairs neko darīt . es sašļūku uz katra soļa kad ieraugu kādu laimīgu pārīti vai smuku meiteni.tā ir elle .
galvenais,nevajag melot,var nokluseet un,ja meitene buus ieintereseeta tevii vinja piekritiis naakamajiem randinjiem,kuros tev buus iespeeja pakaapeniski paraadiit sevi,kaads esi. Diez vai kaada meitene jau pirmajaa randinjaa prasa,kaads tev amats un cik lielu algu sanjem.