Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Hormonālās tabletes

 
Reitings 478
Reģ: 12.06.2012
Jaunajā Cosmo ir raksts par hormonālajām tabletēm. Brīdinājumi - pirms precies, pārstāj lietot tabletes, jo var gadīties, ka organismā kaut kas mainās un pēkšņi, dēļ hormoniem, var atklāties, ka draugs vairs neliekas tik simpātisks.
Nevienai nav šāda reāla šāda veida pieredze? Mani mazliet baida tas, ka vēl tās nelietoju, bet plānoju drīzumā sākt, vai tad varētu kaut kas mainīties?
30.06.2012 17:26 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Nu ja lasīji, tad tev vajadzēja izlasīt arī to, ka katras sievietes organisms reaģē savādāk. Viena teiks, ka OK ir kas superīgs, otra teiks- labāk nevajag sevi bendēt.

Es piederu pie otrā varianta ;)
30.06.2012 17:30 |
 
Reitings 478
Reģ: 12.06.2012
Un ar kādiem veidiem Tu sevi "nebendē"?
30.06.2012 17:32 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Nu kāpēc tik aizvainoti tagad?
Tas ir tavs organisms, tavas olnīcas, tava veselība, tava nākotne.
Ja esi tik stingri izlēmusi, ka lietosi, kāpēc vispār prasi?!
Es izsaku savu viedokli un jau ntās reizes šeit esmu stāstījusi savu gadījumu ar OK lietošanu. Organismu sakārtot pēc to lietošanas bija grūti un dārgi.
30.06.2012 17:38 |
 
Reitings 63
Reģ: 20.04.2012
Es piekrītu Meitenei ar kristāla kurpīti, arī es esmu kategoriski pret hormonālajām tabletēm, jo tās tiešām organismā veic izmaiņas. Citas apveļas un nevar vairs neko izmainīt, citām citas veselības problēmas uzrodas.
Lai cik tas banāli neizklausās, ir prezervatīvs. Un, ja Tev partneris viens (tobiš -dzīvojat kopā), tad ieliec spirāli (tas gan jārunā ar Tavu ginekoloģi).
30.06.2012 17:59 |
 
Reitings 478
Reģ: 12.06.2012
Kāpēc aizvainoti? Neapvainojos, tikai jautāju, jo man liekas, ja ir viens partneris regulāri, tad vislabākais ir tabletes.
Btw, vienai draudzenei bija interesanta pieredze: sāka lietot tabletes un ieguva ideālo svaru. Tā jau ir pozitīvā pieredze, mazliet nomierina. :D Lai gan šķiet, ka 90% gadījumos tiešām nav labs iznākums..
30.06.2012 18:17 |
 
Reitings 120
Reģ: 03.06.2010
Es kaadu laiku lietoju, un nekaadus miinusus neredzu, driizaak plusu. Gadiem ciiniijos ar pumpaam uz sejas, bet tagad neviena pumpa. Svars arii nemainaas un visaadi citaadi ok.
30.06.2012 18:27 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Ok. Priecājamies par to kādus plusus atnes tabletes. A ko darīs, kad beigs dzert? Protams, tas ko minēšu var nenotikt, bet var arī notikt. Svars atgriezīsies, ja būs nomests, pumpas atgriezīsies, sāpīgas reizes arī. Mēnešreizes iespējams pazudīs uz kādu laiku, iespējams uz visiem laikiem.
Un es arī esmu par prezervatīviem. Pie dirsas, ka ir viens partneris, ja mīlēs un būs svarīga sievietes veselība, tad lietos gumiju.
Tajā pašā Cosmo pirms daudziem gadiem izlasīju šādu teikumu- ja vīrietis savu sievieti mīl un vēlas viņu kā savu topošo bērnu māti, tad neļaus tādus draņķus lietot.

Ja man kāds būtu šito pastāstījis, es nebūtu lietojusi.
30.06.2012 19:08 |
 
Reitings 478
Reģ: 12.06.2012
Brr, tādas pieredzes kā Meitenei ar kristāla kurpīti dēļ man bail sākt lietot.
No otras puses, mēs esam jauni, seks vidēji ir 2 reizes dienā un pat man liekas, ka lietot gumiju nav ērti.
30.06.2012 19:12 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Es arī esmu pret tabletēm. Labākā izsargāšanās metode, manuprāt, ir LadyComp (var darīt arī krietni lētāk - mērīt bazālo temperatūru un pierakstīt, un, protams, iemācīties saprast savu organismu).
Es OK lietoju gandrīz gadu. Labāku ādu, lielākas krūtis kā plusus neminēšu, jo man tāpat ir laba āda un krūtis kļuva varbūt needaudz apjomīgākas. Pie mīnusies - man vairs vispār negribējās seksu. Vispār. Tas kļuva par tādu kā pienākumu. Toreiz īsti nesapratu, ka tas no tabletēm, taču, kad pārtraucu lietot, tad pie manis arī atgriezās mana gribēšana. Par laimi, atgriezās.
Mans ieteikums, pirms lietot OK, pirmkārt, izprast to darbības principus un, otrkārt, izrunāties ar ārstu, kam nav līguma ne ar vienu OK firmu. Būs krietni objektīvāks viedoklis.
30.06.2012 19:18 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Kad es sāku lietot tabletes, tad man arī bija 18 :) Jauna, gumija nepatika, likās, ka liela mīla :D

Negribu nevienu pārliecināt, jo iespējams tieši tev viss būs labi ;) Es arī zinu meitenes, kurām viss ir super.
Pati gan vairs tādus draņķus nelietošu, gribu veselus bērnus. Piemēram, man draudzene palika stāvoklī pāris mēnešus pēc OK pārtraukšanas un auglis neattīstījās, bija spiesta taisīt abortu. Jā, iespējams, tur vaina nebija hormoniem, bet iespējams, bija. To nu mēs neuzzināsim, bet viela pārdomām gan ir.
30.06.2012 19:22 |
 
Reitings 44
Reģ: 30.05.2012
Ja gribi rīt tabletes - rij. Neviens tevi netur un tev nav jāmeklē attaisnojumi(sekss vairākas reizes dienā utt), jo tas ir tavs organisms, tava izvēle. Varbūt tev nebūs nekādas sekas. To nevar paredzēt, jo to tu redzēsi tikai lietojot.
Es lietoju, bet pārtraucu un joprojām nožēloju, ka vispār sāku un savam organismam to nodarīju. Manā gadījumā cīņa ar sekām joprojām nav beigusies, lai gan pagājis labs laiks kopš pārtraucu lietot. Man ir pastāvīgs partneris un tagad lietojam prezervatīvu.
30.06.2012 19:30 |
 
Reitings 368
Reģ: 12.04.2011
Dzēru 2 periodos, 1x lindynette un tajā reizē svars nāca klāt, bet ne dramatiski, 2x un nesen dzēru diānu, bet tas bija vairāk sejas ādas stāvokļa uzlabošanai, jo bija paaugstināts androstendions, un palīdzēja, kā arī svars nenāca klāt. Vairāk gan par 5 mēnešiem nedzēru, bet baidos, ka pumpas nāks atpakaļ, bet bija vērts izmēģināt, pagaidām tiešām ir labāk.
30.06.2012 19:49 |
 
Reitings 991
Reģ: 11.05.2012
Personīgā pieredze.
Tabletes dzēru kādus 3 gadus. Pirms mēneša izdomāmāju, ka vairs nelietošu. Pirmās mēnešreizes bija kā elle, vēmu (domāju, ka nosprāgšu), caureja, divas dienas nevarēju neko ieēst.
Kad vairs nedzeru tabletes, esmu sapratusi, ka biju savādāka, nezinu kā lai labāk pasaka, nu nebija interese par citiem vīriešiem, nebija vajadzība labi izskatīties, bija viss vienalga.

Domāju, ka žurnālā ir rakstīta patiesības. Un tām tabletēm ir arī citi mīnusi. Ja man šobrīd būtu jāizvēlas, tad es noteikti izvētos nelietot hormonu tabletes.
30.06.2012 22:24 |
 
Reitings 478
Reģ: 12.06.2012
Kā strādā tas Lady Comp?
Un nevajag uzreiz tik draudīgi, neviens neko nerij, nemākam pat uz jautājumiem normāli atbildēt?
30.06.2012 22:31 |
 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
es arī no personīgās pieredzes:
tabletes dzēru pusotru gadu. no sākuma viss forši, regulāras mr, pumpas nemetās, svars nepieauga, BET
ar laiku sāka pazemināties libido, seksu negribējās, kad bija, nespēju uzbudināties, biju tik sausa, vīrietis varēja darīt ko gribi, sāku pieņemties svarā, parādījās celulīts. tad nu sapratu,ka ir jāpārtrauc.
protams uzreiz parādījās pumpas un pirmajos divos mēnešos bija ļoti daudz. mr plus mīnus vienā laikā. un libido ir atgriezies :D
30.06.2012 22:39 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Lietoju jau otro gadu.Svars nenāk klkāt,kā vējā grabēju tā grabu vēl šodien.Jā,kaut kur pazudis ir libido,taču tulkojot jaunas firmas preperātus atradu līdzekli,kas saucās Happy Lady,pilnīgi dabīgs,vēl neesmu izmēģinājusi,vakar tikai paņēmu sev,taču no citu pieredzes dzirdēts,ka esot ļoti labs.Kā arī palīdz uzbudinoši lubrikanti.Pārtraukt lietošanu netaisos.Man aptīk,jūtos labi
30.06.2012 23:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits