Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Turības tūrisms

 
Reitings 14
Reģ: 29.06.2012
Sveiki, vai kāda no jums Turībā studē tūrismu pilna laika vakaros? Vnk gribētos zināt no cikiem līdz cikiem būs lekcijas, kā ar slodzi un vai ar darbiņu būtu iespējams apvienot? Vēlētos studēt pilna laika dienā, bet baidos, ka būs pārāk noslogots lekciju saraksts un ar darbiņu nekādi nevarēšu apvienot. Padalieties arī ar iespaidiem kādi jums ir par skolu un tieši šo manis izvēlēto fakultāti. Paldies jau iepriekš :)
29.06.2012 19:59 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Es gan esmu pabeigusi studijas jau pirms 6 gadiem, bet manā laikā vakara studijas bija no 18:15 līdz 21:20. Nedomāju, ka kaut kas būtiski ir mainījies. Toreiz lekcijas bija 3x vai 4x nedēļā. Pirmos 3 kursus studēju dienas nodaļā un apvienoju ar maiņu darbu viesnīcā.

Iespaidi? Vislabākie! :) Pasniedzēji profesionāli, tehniskais nodrošinājums ļoti labs, lekcijas interesantas. Turībā bija tiešām forši. Tikai vislabākās atmiņas palikušas. :) Turklāt, LV tūrismu normālā līmenī māca tikai Turībā un Valmierā, tā ka izvēles iespēju nav daudz.
29.06.2012 20:07 |
 
Reitings 460
Reģ: 17.08.2010
visu var, ja grib :D pabeidzu sogad uznemejdarbiibu vakar nodala. macibas bija 3 vakari no 18:15 lidz 21:20, satiksme ari iet un var visu apvienot, visus 4 gadus esmu stradajusi un vel stradaju :) Skola ir loti labi, sistema ir atstradata, nav taa ka var dzivot ar paradiem vai ko nenodot, kartiba ir visaa, pasakumi loti superiigi, to pietruks gan.
03.07.2012 15:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!