Vīrietis dara, ko grib

 
Reitings 349
Reģ: 29.06.2010
Mans vīrietis ir varen spītīgs un dara tikai to, ko grib. Tāds vārds kā pienākums viņam vispār neinteresē. Piemēram jādodas uz manas vecmāmiņas jubileju vai māsīcas izlaidumu - es loģiski gribu, ka mans vīrietis arī nāk līdzi. Ne jau ka mani pašu neeenormāli iepriecina šādi pasākumi un esmu starā, bet vienkārši ir jāiet un viss, tā ir pieņemts. A viņš nē neies un viss, jo vienkārši negrib.
Tas ir normāli?
27.06.2012 13:30 |
 
Reitings 48
Reģ: 12.06.2012
Kintija - tur nu Tev jāpiekrīt..
Pateici vienreiz - ok, visiem skaidrs Tavs viedoklis...bet nu nevajag to ik pēc cilvēka atkārtot...
27.06.2012 13:55 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.06.2012
Jāsaka,ka man arī ir tāda pati situācija-mans čalis mēģina pierunāt visu laiku kaut kur iet-vai tur viņa čomam izlaidums vai kādam dzimene utt. Agrāk kaut arī nepatīka,tomēr gāju,lai viņu atbalstītu,bet pasākuma laikā paliku vientuļa,visi tusējās,savas štelles parrunāja,bet es sedēju un kūkoju aiz garlaicības. Kāpēc man būtu jāiet,ja mani nekas no tām apspriestājām tēmām neinteresē!?
27.06.2012 15:10 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.02.2012
Tas vai tas ir normali vai nav ir atkarigs no apstakliem. Cik ilgi esat kopa, cik nopietnas attiecibas, vai vinjsh pazist tavu vecmaminju, masicu utt. Jo ja esat kopa neilgi un vinjsh tavus radus nepazist, ir tikai saprotami ka vinjsh nevelas iet un butu tikai logiski uzklausit ari vinja viedokli. Ja esat kopa jau ilgu laiku un radi pazistami, tad gan ir divaini ka negrib iet lidzi, tad ta ir sava veida necienjas izradisana, paradisana cik vinjam ir mazsvarigi tas kas tev svarigs un lidz ar to vari secinat cik "nopietnas" vinja izpratne ir jusu attecibas.
27.06.2012 15:15 |
 
10 gadi
Reitings 2501
Reģ: 29.01.2009
Man arī nepatiktu, ja man piespiestu kaut kur iet, ja es pati nevēlētos. Visdrīzāk neietu tieši tādēļ, ka uzspiestu.
27.06.2012 15:18 |
 
Reitings 44
Reģ: 30.05.2012
Džī +1
27.06.2012 15:21 |
 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011
Protams,atkarīgs arī no attiecībām,cik ilgi kopā, vai ir pazīstami jau ar ģimeni, bet tāda ietiepšanās,kā bērnam "negribu un neiešu" ir vairāk kā smieklīga! Saprastu,ja būtu reāls arguments kāpēc, bet neiet tikai tāpēc,ka negribas, un pat negribas būt kopā ar mīļoto meiteni...Tā dīvaini. Un ja būtu ielūgums uz kāzām ar otro pusīti, bet šis ar negribētu iet, tad tā arī pateiktu,ka tava otrā puse vienkārši negribēja nākt? Un ja tev pašai būtu kāds svarīgs pasākums un kungs pateiktu,ka negribu iet....
27.06.2012 15:29 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
kas viņš pēc horoskopa? Ja dvīnis, daudz nespaidi, aizies, ka nebūs, ko redzēt
27.06.2012 15:34 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.05.2012
uzskatu, ka tas nav normali...man reiz bija tads pats calis, kas negribeja nakt uz manas gimenes svinibam, jo vienkarsi negribeja, a tad kad manejie prasa, kur puisis, es nevaru teikt, ka vins negribeja nakt, jo jus vinam nepatikt, protams meloju, ka strada, aiznemts utt...riebas man vina del melot, uzskatu, ka normalas attiecibas ir jadara lietas, kas ari nepatik un viss....
27.06.2012 16:35 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Tāpēc jau tās ir attiecības, ka reizēm ir kādam no iesaistītajiem ir jāpiekāpjas. Vienu reizi viens, citu otrs. Tad tas viss jau/vairs nav nopietni, ja viens vai otrs to nedara.
Vēl jau variants, ka jūs esat neilgi pazīstami. Ir cilvēki, kam jāpierod vispirms pie Tevis un tad var sākt domāt par Taviem radiem, draugiem, paziņām.
27.06.2012 16:43 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
neciena tavs vīrietis tevi, lūk arī atbilde. ja nav cieņas, nav mīlestības.
27.06.2012 16:47 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
ārpus tēmas, taču katram ir pienākums un atbildība pret saviem ģimenes locekļiem. lai arī cik ļoti negribētos braukt pie omītes uz dzimšanas dienu vai apsveikt māsīcu izlaidumā, tas ir jādara. par to, kā dažas izsakās "tā ir tikai vecmāmiņas dzimene" man vispār mute atkārās. laikam esmu audzināta tā, jo jā, tik tiešām... esmu ievērojusi, ka ļoti daudz bērniem vecāki atļauj neapciemot vecvecākus un tā ir norma. žēl. ceru, ka jūsu mazbērni tādi nebūs.
27.06.2012 16:52 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
Nav vērts jautāt citiem, vai tas ir normāli, jo katram kaut kas cits būs normāls.. Bet manuprāt ir jāciena otrs un reizēm jādara tas, ko negribas vai nav jādara tas, ko gribas. Ja pastāv tikai savs "Es" un tas ko ES gribu, tad vajag nopietni pārdomāt, ko nozīmē attiecības.
27.06.2012 17:22 |
 
Reitings 239
Reģ: 24.02.2012
MojoJojo diezgan labi pateica. Vēl es vēlētos pieminēt šeit neseno diskusiju par patriotismu, tagad laikam ir pieņemts tā, ka ģimene un mājas neko nenozīmē, visi dara kā pašiem ērtāk un neko necenšas darīt otra labā. Pietrūkst pasaulētādu cilvēku kuri būtu gatavi darīt vairāk dēļ sev tuvajiem un saprastu, ka arī mīlestība ir cīņa kurā nedrīkst būt egoists. Braukt uz radu kāzām, izlaidumiem, jubilejām, talkām vai vienkārši palīgā ir pašsaprotama lieta, tikai tai ir jābūt ieadzinātai cilvēkā jau no vecāku puses, ja cilvēks ir izaudzis bez tāda veida vecāku padomiem un vizuāliem piemēriem, tad viņš kā pieaudzis cilvēks to var iemācīties tikai pats, bet sākumā viņam ir jāsaprot un jāredz pašam, kā ir labāk. ;)
27.06.2012 18:30 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Mani kaitina tādi cilvēki, kuri neiet uz ģimenes pasākumiem, jo negrib!!!

Man arī negribas iet uz omes dzimmenēm, runāt ar viņas draudzenēm, jo man tas 100 gadus neinteresē. Bet zinu, ka omītei tas ir svarīgi un tadēļ ir jāiet, lai viņu iepriecinātu.
Tāpat- izlaidums nav tik bieži. Ja pat radinieki neies, kā jutīsies tas, kuram ir izlaidums. Nesaņems nevienu puķi un nospriedīs, ka nav svarīgs pat saviem radiem. Domāju, katram sirsniņā iesmeldz, ja kādam atnāk 10 cilveki, bet tev tikai viens.

Man draugam ir meitene, kura arī nekad nekur nenāk. Lieki piebilst, ka neviens viņu vairs redzēt negrib. Nu jā.. un to draugu arī īpaši nekur vairs neaicina. Viņa ģimene, radi un draugi ar nepacietību gaida brīdi, kad viņi izšķirsies. Jo viņa pat nenāk uz sava puiša radinieku bērēm, kaut gan tos cilvēkus ir pazinusi un viņi viņai ir daudz palīdzējuši. Tas tā lieliski parāda attieksmi pret otrās pusītes svarīgajiem cilvēkiem.
27.06.2012 18:52 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Nu visparigus, dzimsanas dienas, ballites kopa neapmeklejam, vinam ir savas lietas, man savas, nedomaju, ka man vina draugu kompanija butu jautri.

Uz maniem radu pasakumiem ari eju viena, bet tas tapec, ka es ta velos, bet ta man tada sarezgita situcija.. Bet uz es pat nevaretu iedomaties neaiziet uz kadu no vina gimenes pasakumu, dzimsanas dienu..

Ja viss ar radu busanu un savstarpejam attiecibam ir ok, tad itka tas nebutu normali..
27.06.2012 19:16 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Jezin, es ka pirmklasniece sarakstiju :D Atkal atvainojos :D
27.06.2012 19:17 |
 
Reitings 146
Reģ: 07.06.2012
1. Es ieteiktu Kintijai izkāpt no bērnības, reti tik stulbus viedokļus izlasu kā viņas. Izlutināta blondīne.
2. Ja viņš negrib tavā laba kaut ko darīt, tikai to ko pats vēlas darīt viņš ir egoists un egoisti, tas nav forši, un tu gribi sev blakus egoistu ? Egoisti nevienam nepatīk.
Uzskatu, ka vari labāku atrast.
27.06.2012 20:26 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Tēmas autore varēja sīkāk iepazīstināt ar situāciju - vai vīrietis omi, māsīcu zin jau iepriekš? Es ar savējo jau divus gadus drīz būšu kopā un zinu tikai vecākus. Un arī neietu uz māsīcas izlaidumu, kuru nekad neesmu redzējusi. Vot besī man "tā vajag" pasākumi. Ja tā ir tava ome, vienīgais pienākums iet ir tev, nevis viņam. Ja viņi jau ir savstarpēji zināmi kādu laiku, vēl var padiskutēt, bet tā kā šāds fakts netika minēts, tad grūti spriest.

Man laikam kaut kādi izlaidumi ir tukša skaņa, jubileja vēl tā, bet visus izlaidumus cenšos boikotēt, izņemot sava drauga gaidāmo. Jo tā vajag :D
27.06.2012 21:12 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Okey, vecmāmiņas dzimšanas diena, ja viņa pati tajā tiiiiik ļoti vēlās viņu redzēt, ir saprotama lieta, bet sorrry - māsīcas izlaidums? Kāds sakars, tā ir tava māsīca un tajā, ka viņš negrib, neko traku neredzu. Vispār es nesaprotu tos cilvēkusis, kuri uz savu izlaidumu sasauc visus paziņas un attālos radus :D Un tad draugos liek bildes ar sveicēju pūli :D Es uz savu aicināju pašus tuvākos, tas ir - ģimeni ar kuru dzīvoju kopā, draugu un labāko draudzeni. viss. Jo zinu, cik mokoši ir 3 stundas tādā nosēdēt un ja grib apsveikt - var taču pēc tam individuāli :)
27.06.2012 21:26 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Nu, es netaisos aizstāvēt tavu draugu, bet man arī ne vienmēr visur gribas iet. Un ja vel man to LIEK darīt! Bet lielāko daļu, es noriju to krupi un aizeju, un beigās izrādās, ka nemaz tik traki nav!:D
Turklāt nevajag aizmirst arī otra cilvēka vēlmes, jo lai kā tu alktu, ka viņš nāk līdzi, tie tomēr ir TAVAS ģimenes svētki un viņam nav pienākums tur būt!
27.06.2012 21:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits