Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kritika

 
Reitings 7
Reģ: 25.06.2012
Sveikas Cosmo meitenes!
Beidzot arī es saņēmos piereģistrēties.
Ķeršos uzreiz pie lietas... Gribēju uzzināt, kā jūs uztverat kritiku un asus komentārus? Runa šeit iet par tiešu kritiku un aizskaršanu publiski. Vakar pie draudzenes notika pasākums un tiku diezgan aizskarta. Zēns, burtiski visu priekšā sāka mani apcelt, jo negribēju ar viņu iet papardes ziedu meklēt. Sāka aizskart ar vārdiem un smieties par mani, tajā brīdī diezgan apstulbu, jo nezināju ar ko, lai atbild, jo vinš nelikās mierā. Uzskatu sevi par stipru sievieti, bet tomēr vēlāk sabruku.
Kā jūs būtu tikušas galā šādā situācijā?
25.06.2012 12:19 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Pret pareizi izteiktu un konstruktīvu kritiku man ir laba attieksme. Diemžēl, to pieprot retais, pārsvarā cilvēki bārstās ar apvainojumiem un nopēlumiem. Tos ļoti cenšos neņemt vērā, atgādinot, ka šim cilvēkam pašam droši vien dzīvē neiet nemaz tik viegli, ja tā jāuzbrūk.
25.06.2012 12:23 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
pret pamatotu kritiku man nav pretenziju.
bet šādā gadījumā, kad viens mazvērtības kompleksu mākts jefiņš ar iedragātu pašapziņu mēģinātu to celt mani publiski noliekot, vienkārši pateiktu, ka ar muļķiem nav pa ceļam un aizietu prom. neņemtu īpaši galvā.
25.06.2012 12:27 |
 
Reitings 535
Reģ: 29.01.2009
nu domāju jau ka šis pusis skaidrā nebija un man godīgi būtu po ko viņš saka lai zākā mani kā grib neesu nekāda mauķele ,lai nu kurš sagribētu papardes ziedu ietu un meklētu ar viņu ,lai jau pats sevi pazemo ar šādu publisko sievietes pazemošanu viņu nekādā pjedestālā necels ,vienkārši viņš izbesījās ka nav kas viņu apmierina .Nav ko tādus idiņus galvā ņemt,vaidzēja pateikt lai aiziet pie papardēm un padročī virsū .
25.06.2012 12:27 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
parasti brūk virsū tiem,kuriem ir zems pašvērtējums,ir pašiem daudz problēmu dzīvē. viņš nevarēja sagremot,ka tu viņu pasūtīji. tev jābūt priecīgai,ka ar tādu kretīnu neko nesadarīji:D
25.06.2012 12:28 |
 
Reitings 7
Reģ: 25.06.2012
Paldies meitenes par padomiem, protams aizstāvējos arī, teicu, lai iet ''padročī'' viens pats, bet nu nesaprata un nelikās mierā, tikuntā nedaudz jau iedragāja tas pašapziņu, ka visu klātbūtnē tā runā. Esmu jau tam pāri un domāju, ka alkohols jau ar bija vainīgs, gribēju dzirdēt, kā jūs reaģētu. ;)
25.06.2012 12:39 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Konstruktīva kritika no tuviem un saprātīgiem cilvēkiem ir ok. Šajā gadījumā kaut kāda iedzēruša pamuļķa tekstus vnk laistu gar ausi un absolūti par tiem nesatrauktos.
25.06.2012 12:42 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
diezin vai vispār reaģētu uz kāda puišeļa komentiem... sākšu ar šo. Kopumā par un ap kritiku, mani nevar ietekmēt cilvēki, kurus es nepazistu vai pazīstu visai slikti. Un kritiku, tiešām kritiku, ne vārdu mētāšanu, es esmu gatava klausīties tikai un vienīgi no saviem ta teikt Guru cilvēkiem. Draugi ir draugi,arī viņus ne vienmēr var ņemt kā labāko piemēru ar viņu izteikto kritiku, Laba tēma ir kritika. Ja jau par cosmo, tad nu atvainojiet meitenes, bet jūs man visas esat svešas un kāds asāki izteikts komentārs, man neko nenozīmē.
25.06.2012 12:51 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Gribeetos jau teikt, ka kaa visas, ka "konstruktiivu kritika - ok, citaadaaka - ne-e". Nu nee, kritizeeshanas briidii, es to konstruktiivo kritiku par taadu neuzskatu. Apvainojos (ne jau taa, ka apvainojos, saaku raudaat, pasaku stulbenis un aizskrienu :D), mazliet iekshienee padusmojos uz kritizeetaaju un tikai tad saprotu vai biju pelniijusi to kritiku vai nee. Tad nu arii uztveru to, kaa padomu vai nee.

Bet taa jau tev nebija nekaada kritika, vienkaarshi nogribeejies kraaninjsh nod*rsa. Taa kaa es esmu emocionaala, droshi vien pretii vinju noliktu pamatiigi ar ljauniem un riebiigiem vaardiem, nevis ar rupjiem, bet tieshaam taa ljauni un aizskaroshi. Veelaak gan jau nozheelotu un saprastu, ka izskatiijos stulbi un vareeju savaldiities un pagriezt muguru. Tajaa briidii gan nee. Kaadaa sakaraa vispaar, ja tu nedod, tevi ir jaaapvaino? Kas tas par idiotu? :D
25.06.2012 12:57 |
 
Reitings 7
Reģ: 25.06.2012
demoiselle - Esmu tāda, kas saka uzreiz pretī kaut ko, daudz nedomājot, tapēc varbūt arī situācija saskan ar tevis teikto, respektīvi, domāj, ka varbūt izskatījos stūlbi un varēju savaldīties. Viss jau sākā s ar to, ka aizskāra meiteni, kura bija tik daudz iedzērusi, ka pati nezināja, ko dara, sāku aizstāvēt, čalim nepatika tas, lūk, sāka brukt man virsū, ka nevar dabūt ne no iedzērušās meitenes, ne no manis.
Tagad saprotu, ka varbūt tomēr vajadzēja paklusēt, neko neteikt, laizt gar ausi, tapēc nevaru beigt par to domāt.
25.06.2012 13:07 |
 
Reitings 107
Reģ: 16.12.2010
daudzi mazgadīgie zēni uzvedas tā. Un tas tāpēc, ka tas tāds tīņu vecums, un, ja nav un nezin, ar ko citu izcelties, tad izceļas ar mutes brūķēšanu.
25.06.2012 13:10 |
 
Reitings 142
Reģ: 07.06.2012
Kas tā vispār par ballīti, kur šādas situācijas rodas?! Es nevaru iedomāties situāciju, ka pasākumā ar maniem draugiem kāds piedzēries muļķis mani publiski apvainotu. Ja kas tāds tomēr gadītos, es nepaliktu vienaldzīga, nepatīkamus vārdus par sevi ir grūti aizmirst vai neņemt vērā, vismaz man. Es droši vien tāpat kā demoiselle pateiktu kaut ko ļaunu pretī un pēc tam apsvērtu miljons variantus, kā varēju savaldīgāk uzvesties un nosvērti iziet no situācijas.
25.06.2012 13:10 |
 
Reitings 7
Reģ: 25.06.2012
pirmaa- nebija mazgadīgs, precīzāk, viņam bija pāri 20 jau.
25.06.2012 13:21 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Ja mani apvainotu džeks, kuram ar kuru, redz, nepiekritu iet papardēs, es nevis sabruktu, bet skaļā balsī smietos par viņa idiotismu un brieduma trūkumu! :D tā pat nav subjektīva kritika, bet neaudzinātība un prastums :D es laikam pat necenstos viņam kaut ko pretī teikt, jo tādam tāpat neaizies. Tā teikt, nav ko cūkām pērles kaisīt. Kā arī - es turpmāk apsvērtu, vai vēlos pavadīt brīvo laiku ar tik degradētu sabiedrību.
25.06.2012 13:35 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
* pirmajā rindā " kuram" nav jābūt :D:D:D
25.06.2012 13:36 |
 
Reitings 107
Reģ: 16.12.2010
man tā lika domāt Tavs apzīmējums "zēns" , jo nu es vismaz neesmu dzirdējusi 20+ gadīgiem džekiem tādu.

Nu tādā gadījumā- vai ta maz pasaulē slimo, kas ir palikuši tīņu vecumā. Un, domāju, ja tajā kompānija bija normāli cilvēki, tad viņi neuztvēra to kā pazemojumu Tev, vnk skatījās un smējās par tā puiša līmeni, bet, ja citi domāja savādāk - vai ta Tavas uzmanības un ciešanu vērts ir kaut kādu bezmaz vai urļiku viedoklis?! :)
25.06.2012 13:38 |
 
Reitings 7
Reģ: 25.06.2012
Godīgi, es ļoti sāku apsvert domu mainīt kompāniju, ik reiz, kad notiek kāds pasākums, vienmēr ir kādas problēmas, ne vienmēr man, šoreiz trāpijos es. Varbūt kādai ir kāds padoms, kā vieglāk atrast jaunus cilvēkus? Esmu ļoti sabiedriski aktīva, bet vienmēr trāpos apkārt tiem cilvēkiem, ar kuriem man nav pa ceļam.
25.06.2012 13:47 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Tev jāzina, ko Tu vēlies no draudzības. Jāmeklē cilvēki, kuriem ir līdzīgas intereses -varbūt kāds hobijs vai tamlīdzīgi. Kā Tu atradi šos cilvēkus? Tusiņos, kur pirmajā vietā alkoholos? Varbūt tad jāpamaina iepazīšanās veids :)
25.06.2012 13:54 |
 
Reitings 142
Reģ: 07.06.2012
Godīgi, es ļoti sāku apsvert domu mainīt kompāniju, ik reiz, kad notiek kāds pasākums, vienmēr ir kādas problēmas, ne vienmēr man, šoreiz trāpijos es. Varbūt kādai ir kāds padoms, kā vieglāk atrast jaunus cilvēkus? Esmu ļoti sabiedriski aktīva, bet vienmēr trāpos apkārt tiem cilvēkiem, ar kuriem man nav pa ceļam.


Esi pareizi identificējusi problēmu - nepareizie cilvēki apkārt. Normālā sabiedrībā Tevis aprakstītās situācijas negadās (vismaz ne katrā pasākumā). Risinājums - sāc ar sevi - analizē savu uzvedību un skaidri izlem, ar kuriem cilvēkiem turpmāk kontaktēsies un ar kuriem, nē. Uzturi kontaktus tikai ar tiem, ar kuriem vēlies pavadīt laiku un tikties, tad viss būs kā vajag.
25.06.2012 14:01 |
 
Reitings 7
Reģ: 25.06.2012
Paldies meitenes par padomiem! Pēdējā laikā tiešām sāku saprast, ka nedaudz mans raksturs ir palicis briesmīgāks, jo kontaktējos ar šiem cilvēkiem. Lai gan daži no viņiem nav slikti cilvēki, taču viņu problēma ar alkohola lietošanu iespaido mani. Tiešām to tagad rakstot, sāku saprast, ka pašai atbildes ir galvā, ir tikai jārīkojas! :)
25.06.2012 14:07 |
 
Reitings 161
Reģ: 29.01.2009
Kritika pirmajā mirklī nepatīk nevienam, man vismaz tā šķiet.
ja kritikai ir pamats, cenšos ieklausīties, ja nav - "izslēdzu" dzirdi.
tas par darba jomu.

Par tīri personisku kritiku.
Nu ir tā - ja aiztiek manus draugus, es automātiski aizstāvu tas ir-agrāk aizstāvēju, kad secināju ka tad kad man savajagās draudzeņu aizstāvību - tādas nav. Tāpēc arī es klusēju!

Man pašai ir gadījies vienā kompānijā pabūt ar pilnīgu infantilu 30 gadīgu pajoliņu, kurš ir totāls memmīts. Nezinu kādēļ biju par kritikas objektu, bet apvainojumi bira kā pār pārpilnības ragu.
Loģiski jau saprotu,ka pajoliņš, bet aizskāra, jo nesanāk bieži tādās kompānijās pabūt. Tāpēc arī es pirmajā mirklī apstulbu.

Bet zini, man nav ieteikumā kā to "sagremot", jo kaut kas jau paliek, tas ir kā darvas piliens medus mucā.
Maini kompāniju, bet zini - pilna pasaule pajoliņiem, kuriem ir kaut kādas problēmas,tāpēc vienmēr jābūt gatavai uz šādiem gadījumiem un "sist" pa vājāko vietu.
25.06.2012 14:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits