Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

rētas

 
Reitings 3
Reģ: 22.06.2012
Sveikas, dāmas!
Lieta tāda, ka pirms nedēļas, staigājot pa pilsētu, pie manis pienāca tā saucamie model scouts (nezinu kā latviski tulkojas, modeļu skauti?) jeb modeļu aģentūru nolīgtas personas, kuras staigā pa lielveikaliem, dažādām publiskām vietām utt. un meklē meitenes, kas būtu piemērotas modeles karjeras veidošanai. Piedāvāja arī man noslēgt līgumu ar diezgan prestižu (cik nu prestižu, bet nu viennozīmīgi nav viena no tām ''aģentūrām'', kas piedāvā braukt strādāt uz ārzemēm, un nākamajā rītā tu pamosties Sīrijā bez nieres :D ) UK aģentūru, es piekritu, bet līgums vēl nav slēgts. Nedaudz aizrunājos - mana problēma ir tāda, ka man uz pieres ir palikušas rētas no pumpām, tādi sarkani pleķīši un nelielas bedrītes, kas turpmāk varētu traucēt, tāpēc vēlētos uzzināt, vai augļskābju vai ķīmiskie pīlingi varētu palīdzēt? Lāzerprocedūras diemžēl nevaru atļauties :(
22.06.2012 18:55 |
 
Reitings 3
Reģ: 22.06.2012
Jēzus, pārlasīju savu tekstu un sapratu, ka nedaudz pārspīlēju ar to modeļu padarīšanu, lūdzu, meitenes, nepadomājiet ka es ceru kļūt par nez kādu supermodeli, šausmas! Kaunos par sevi :D
22.06.2012 18:56 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Mikrodermabrāzija var palīdzēt, taču to labāk veikt rudenī, jo pēc procedūras āda jāsargā no saules
22.06.2012 18:58 |
 
Reitings 518
Reģ: 17.09.2011
par to vari nesatraukties, ja vēlies tik vaļā tikai dēļ modeles karjeras, tāpat VISAS bildes apstrāda ar fotošopu, un tavas mazās rētiņas nevienam netraucēs!

Zinu ļoti populāru modeli Lātvijā kura slimo ar psoriāzi, tas viņai nekādi nav traucējis kļūt par modeli, un veidot karjeru visā pasaulē!

Ja vēlies tik vaļā, jo vnk dzīvot traucē tad ej uz lāzerprocedūrām, dāgas, bet ļoti palīdz :)
22.06.2012 19:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits