Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

eating disorder

 
Reitings 142
Reģ: 19.06.2012
Vēlējos parunāt par ēšanas traucējumiem, jo jūtos izmisusi. It kā visu pati zinu un saprotu, bet nezinu vairs, ko iesākt.
Kādreiz pārslimoju anoreksiju, vēl pusaudžu gados, veiksmīgi izārstējos un ilgus gadus nekas tāds man nekaitēja. Tagad, pirms pusgada, sākās atkal dīvainības- sāku ēst mazītiņās porcijās, mocīju sevi līdz pilnīgam spēku zudumam. Tad uz brīdi atlaidu, sāku ēst mazliet vairāk. Un tad... Tas ir šausmīgi. Es esmu pilnīgi atkarīga no ēdiena. Apzinos, ka tās ir sekas citiem notikumiem dzīvē, kas mani nomāc, bet es nespēju sevi kontrolēt. Tas ir, joprojām esmu tieva, bet spēju domāt tikai par ēšanu un, kad tieku līdz tai, pieliekos pilna tā, ka nespēju kustēt. Un tad man ir briesmīgi slikti. Nopietni, es visu dienu spēju domāt tikai par ēdienu. Tā ir pilnīga atkarība no ēdiena, jūtos pretīgi. Liekas, ka nekas cits dzīvē vispār nenotiek- visa dzīve rit no vienas ēdienreizes uz otru.
Liekas, ka visu laiku esmu badā. Tāpēc pat ciemos pie draugiem un uz ballītēm vairs negribu iet- es nespēju sevi kontrolēt.
Varbūt kādai ir kas sakāms šai sakarā un ir ko ieteikt, lai risinātu tās šausmas?
19.06.2012 16:26 |
 
Reitings 1487
Reģ: 04.11.2010
Dietologs, psihoterapeits, ģimenes ārsts.
19.06.2012 16:30 |
 
Reitings 2
Reģ: 29.01.2009
www.weighdown.com vai arii youtube.com - weighdown workshop
19.06.2012 21:16 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Vajadzīga speciālista palīdzība.

Liekas, ka nekas cits dzīvē vispār nenotiek- visa dzīve rit no vienas ēdienreizes uz otru.

Tad atrodi nbodarbošanos! Dari visu laiku kaut ko, lai visa diena nepaietu ēdot!
19.06.2012 21:37 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Rādās, ka tev ir tendence uz kompulsīvo pārēšanos. Diezgan klasiski, ka no anoreksijas pāriet uz bulīmiju un šī varētu būt starpfāze, jo nu... cik ilgi tu spēsi tikai rīt? Ja sāks pieaugt svars, vai kādreiz kunģis atgrūdīs uzņemto, aizies jūriņā. Apsveicami ir tas, ka tt apzinies problemu. Bet tā ir grūta cīņa un nevajag apņemties to izcīnīt vienai. Vērsies pēc palīdzības pie radiem, draugiem un kā jau member minēja - dietologa un psihoterapeita. Ģimenes ārsts gan daudz nepalīdzēs, tik cik nosūtījumu paskribelēs.
19.06.2012 21:59 |
 
Reitings 142
Reģ: 19.06.2012
Margrieta- paldies, bet tur jau tā lieta, ka es neciešu no liekā svara, mana problēma neslēpjas tajā, ka vajag notievēt, vienkārši biedē tā emocionālā izēšanās.
Helele- es strādāju un studēju, un strādāju ļoti daudz, arī par nodarbošanos trūkumu nevaru sūdzēties.
Jebkurā gadījumā man vienkārši gribējās izteikt to problēmu, jo tad kļūst vieglāk, it kā paskatoties no malas. Domāju, varbūt kāda jūtas līdzīgi un ir atradusi veidu to pārvarēt.
Par psihoterapeitu- tas ir tiešām vērtīgi.
20.06.2012 21:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits