Vīrietis un mājkalpotāja

 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Gribu ieviest mājkalpotāju, kas tīrītu dzīvokli. Dzīvoklis mums ar puisi nav liels, būtībā jebkura sieviete spētu ar tādu tikt galā. Bet man tas šausmīgi riebjas, man besī visas tās tīrīšanas, gludināšanas, es pilnībā neesmu mājsaimnieces tips, neprotu uzturēt to forši sajūtu mājās, kā citas sievietes. Garšīgas vakariņas katru vakaru, svaigi griezti ziedi vāzēs, iesmaržināta gulasveļa utt.
Es vakarā pārnāku no darba 7 vakarā un knapi varu sardeles un olu uzcept. Tad strādāju līdz kādai pusnaktij, un tad jau gulēt. Man negribas neko ne tīrīt, ne darīt, es esmu pārgurusi un vienīgais, ko gribu, ir atpūsties. Brīvdienās arī es gribu atpūsties, izklaidēties, kautkur aizbraukt, nevis berzt plīti. Laikam esmu neglābjama slinķe.
Tāpēc gribu mājkalpotāju,kas reiiz nedēļā vai divās atnāktu visu iztīrīt. Bet vīrietis ir kategoriski pret. Vins uzskata, ka tas ir pazemojums, ka sieviete nespēj uzturēt savu māju kārtībā. Ne tādu sievu viņš gribot... Tad nu man ir doma to darīt slepus, kamēr viņš nav mājās.
Tām kurām ir mājkapotājas - ko jūsu vīrieši par to domā?
17.06.2012 16:22 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
nu ja izdomā padod ziņu, labprāt pahalturētu :)
17.06.2012 17:49 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
mani kaitina tādas bella_me - tipa pakaļas, kas redz tikai vienu pareizo sievieti - sevi.
ieteiktu parunāt ar vīrieti - kādu viņš tevi grib. reāli pārmocījušos, vai laimīgu un apmierinātu.
17.06.2012 17:50 |
 
Reitings 540
Reģ: 18.11.2011
Dzīvokli uzkopju pati, ja netaisu kapitālo tīrīšanu, tad man tas prasa 40-45min.dienā, bet mājā gan man ir strādnieks, kurš tīra baseinu, mazgā logus, pļauj zāli, ravē un veic citus tīrīšanas darbus, pati to nespētu un tas prasītu pārāk daudz laika.
17.06.2012 17:50 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Paveero,kuraas vietaas ir vislielaakais bardaks un ar to arii saac.Varbut ir kaadi divi " melnie punkti" dzivokliii,no kaa rodas bardaks. Iespejams taa ir kumodr koridorii vai taa pati pliits, un lidz ko shis divas vietas ir bardakaa,taa lielas,ka viss ir netirs.
otrs, iespejams badraks rodas no nepareizi saplanotas dzivojamaas platibas, jo , ja neesat visu dienu majas, kas tad piedrazo dzivokli?! karoch parskati plaanojumu.

Tomer slinka Tu esi :D visas mes te garigo darbu veicam, bet meeslos nesliigstam.
17.06.2012 17:50 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
ja sieviete grib atpūsties, neko nedarīt mājās,spēj to atļauties, tad var algot mājkalpotāju. kāda gan nozīme vai sieviete dara to pati , vai arī cits cilvēks???protams,ja Jūs abi pelnītu maz, katrs lats būtu ļoti svarīgs, tad es saprastu, ka vīrietis ceļ traci, taču ja viss normāli ar finansēm,tad kāpēc gan nenolīgt mājkalpotāju?
17.06.2012 17:54 |
 
Reitings 181
Reģ: 17.09.2011
Lai neveidotu jaunu tēmu, gribētu pajautāt par līdzīgu jautājumu jūsu domas.
Ceru, ka, drostala, neņemsi ļaunā ;)

Ja sieviete dzīvo pie vīrieša un nemaksā par dzīvošanu (komunālos utt.), bet pati sevi apgādā - pārtiku, drēbes-, kam tādā gadījumā pienākas tīrīt abu kopīgo dzīvesvietu?
17.06.2012 17:58 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
la_femme_fatale - domāju, ka sievietei; ja viņai nav laika, tad jāpiedāvjas segt pusi īres vai apmaksāt kādu, kas tīra :D
17.06.2012 18:04 |
 
Reitings 181
Reģ: 17.09.2011
Nu it kā jau man arī tā liekas, zhilii - bet es nesaprotu, kāpēc man tāds spīts pret to ir...
:D
17.06.2012 18:06 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
var teikt ,ka es nepareizi domāju, taču mans uzskats ir,ka vīrietim ir jāmaksā par dzīvokli(vismaz tik daudz viņam jāspēj nodrošināt)..tas tā pa netēmai. jā, es arī gribētu uzzināt par to tēmu viedokli kā la_femme_fatale.

vispār ir arvien vairāk uzrodas vīrieši ,kuriem meklē sievieti dēļ aprēķina- nebūs jātīra dzīvoklis, sagaidīs ar siltāk vakariņām , būs regulārs sex un vēl piemetīs 50% īrei, pārtikai.
17.06.2012 18:06 |
 
Reitings 441
Reģ: 01.06.2012
Mans neļauj man neko darīt, pat ja lūdzu kaut putekļus noslaucīt no plauktiņa- visu izdara pats pat pēc darba :D

Nu ja viņš negrib sievu kura pat traukus nevar nomazgāt, tad meklē risinājumu vai drīz cep augšā šķiršanās diskusiju.
17.06.2012 18:12 |
 
Reitings 826
Reģ: 27.04.2012
Man ir 4 istabu dzīvoklis, no mājas pazūdu ap 8iem no rīta un 7os vakarā atgriežos, pati visu tīru, spodrinu, kaķa spalvas lasu pa koridori un istabu, + kastīti tīru, vannoju, žāvēju kaķi, tas jau vien man aizņem stundu, lai apkoptu kaķi. Tad ap 8iem kaut ko ātri uzgatavoju, paēdu, ja kaut kas netīrs, sakopju, neielaižu nekad netīru dzīvokli. 2x mēnesī, parasti 7dienā taisu ģenerālo tīrīšanu -slauku putekļus, mazgāju grīdas, mainu aizkarus, gultasveļu, gludinu drēbes utt.. Man tas ir pats par sevi saprotams. Kad dzīvoju ar draugu kopā, biju viņam iemācījusi visu aiz sevis sakopt, novākt, nekādu problēmu nebija.
Uzskatu, ja neko "neielaiž"netīru, tad nav grūti pieķerties pie lielās tīrīšanas.
Uzskatu, ka sievietei jābūt kaut kādām kārtības normām. Nekas dzīvē nenākas viegli, ir jāuztur kārtībā apkārtējā vide, lai arī garīgi viss būtu tīrs.
17.06.2012 18:40 |
 
Reitings 230
Reģ: 04.02.2010
Leksus, drīkst jautāt.. vai tu savu kaķi mazgā katru dienu? :D
17.06.2012 18:42 |
 
Reitings 826
Reģ: 27.04.2012
Frau - mazgāju katru 2-to dienu, jo man viņš ir izstāžu kaķis, (persietis), spalva viņam krīt ar kušķiem ārā, + ja nemazgā, tad vēl vairāk. :D
17.06.2012 18:45 |
 
Reitings 1487
Reģ: 04.11.2010
Nupat noskatijos ar sajūsmu raidījumu "Province" pa LTV1 tur meitene studē Lauksaimniecību,par ES naudu uzcēla siltumnīcu, pati ravē, ved uz tirgu un staigā ar manikīru smuku. Par raidījuma vadītājs pajautāja, ka to var dabūt gatavu. Viņa kaut ka pateica tas ka ravē vēl nenozīmē ka nav jābūt koptām rokām. Lūk meitene jauna ,kopta,smuka,un visu var!!! Aprīnoju.
17.06.2012 18:53 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
ja sieviete grib atpūsties, neko nedarīt mājās,spēj to atļauties, tad var algot mājkalpotāju. kāda gan nozīme vai sieviete dara to pati , vai arī cits cilvēks???protams,ja Jūs abi pelnītu maz, katrs lats būtu ļoti svarīgs, tad es saprastu, ka vīrietis ceļ traci, taču ja viss normāli ar finansēm,tad kāpēc gan nenolīgt mājkalpotāju?

Es uzskatu, ka pat miljonāram esot, ir starpība, vai elementāros mājas darbus dara sieviete vai cits cilvēks. Nav runa par tiešām lielām villām, kur patiesi ir nepieciešami palīgi vai izvēles jautājums par dārziem, kur jāpļauj zāle, jāgriež krūmus, kokiem zarus utt. Bet, ja ir parasts dzīvoklis, lai arī 3 vai 5 istabu, tik un tā sievietei ir jāspēj parūpēties elementāri par mājas kārtību.
Ciest nevaru tādas izlutinātas cacas, baltrocītes, kuras baidās lupatiņu paņemt rokās "ak, mani gellish nadziņi noplaks....".
Jāspēj saprast to, ka pat pie labiem un ideāliem finansiāliem apstākļiem, cilvēki nepaliek uzreiz par Dieviem un nesāk nolīgt sev 101 kalponi, lai spodrina kurpes un izlietnes.

Visam jābūt ar mēru. Nedrīkst nedz pārstrādāties mellās miesās ar 24h darbu un mājas darbiem, nedz arī sēdēt pie baseina ar kokteili rokās un nezināt kā darboties ar putekļusūcēju.
17.06.2012 18:58 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Man ari tada noderetu, bet man ir laiks, kad tirit, tikai man negribas, tad nu virietis tira kops jau menesi vins nav, es labi ja 2x esmu izslaucijusi gridu, nav ta, ka tarakani rapo, bet nu varetu but mazaks bardaks bet nu man taa patik, ka man tagad neviens neparmet, ka es esmu neglabjama cuuka
Un par temu, diez vai te baigi daudzaam ir majkalpotaja



Es priecājos, ka neesmu vienīgā tāda. :D
17.06.2012 19:03 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Member-es neesmu jauna meitene ,kaa visas beigaas saprot:D,bet man nekad nav bijusas probleemas visu izdariit-veel mazie tacu arii bija!Man liekas,ka lloti daudz ir atkariigs no pasas sievietes-cik daudz vina veelas dariit!?Kaadi ir apgriezieni,kaadas prasiibas...!?
Ja sieviete veelas loti lielu uzmaniibu pieveerst savam izskatam - matiem ,nagiem ,aadai-masieris utt,tad biezi taa noteikti nebuus sieviete,kura veelesies tiiriit maaju ,daarzu utt!
Man ,piemeeram, loti patiik iziet daarzaa pastraadaat svaigaa gaisaa!Patiik taas smarzas,gaiss!Maaju es "neaizlaizu" taa,ka ir baigi jaatiira!Mums ir 4 istabas-kaut kaa tos darbus arii sadalam ar viiru!Viiram ir bijusi maajkalpotaaja un daarznieks,bet tagad es to neveelos!Es vienkaarsi piederu pie taam sievieteem ,kuraam nepatiik ,ka svesi cilveeki tiira manu maaju!
17.06.2012 19:05 |
 
Reitings 1487
Reģ: 04.11.2010
a sieviete veelas loti lielu uzmaniibu pieveerst savam izskatam - matiem ,nagiem ,aadai-masieris utt,tad biezi taa noteikti nebuus sieviete,kura veelesies tiiriit maaju ,daarzu utt!



Nu lielu ne, bet kopta sieviete var būt arī strādīga. Iesaku kur sameklēt ja var to LTV1 ko šodien rādīja raidijumu un apskatīties. :)
17.06.2012 19:11 |
 
Reitings 1487
Reģ: 04.11.2010
Tāpat ka brīnos ka te saka ka jāberž plīts? Priekš kam? Espēc katras ēst gatavošanas iztīru plīti, tas aizņem 1 minūti laika. :) Ir daudz tādas lietas ka snevīžīgam cilvēkam aizņems daudz vairāk laika. Jo nemāk pēc sevis elementāri sakopt. Paši sev sarežģī dzīvi.

P.S.
Emmanuelle, man tu neliecies 60 gadīga , jo tur jau cita pavisam domāšana.Tev labi ja 39-49 gadi. Pasaki uzminēju tak:)
17.06.2012 19:14 |
 
Reitings 776
Reģ: 24.03.2011
Vispār, diezgan daudz ir atkarīgs no tā cik enerģijas ir cilvēkam un kāds pēc dabas....
Man vīrs piemēram kā vesulis var ņemties, bez apstājas visu laiku kaut ko darīt, pat mierā nevar nosēdēt.... Es savukārt, kaut ko padaru un ļoti ātri pagurstu.... Bieži nāk miegs un tā.... Bet nu cenšos cik varu visu apdarīt.... Kad iestājas apnikums vai ļoti daudz darba un citu nodarbju, tad paslinkoju kādu periodu....
17.06.2012 19:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)