Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis un mājkalpotāja

 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Gribu ieviest mājkalpotāju, kas tīrītu dzīvokli. Dzīvoklis mums ar puisi nav liels, būtībā jebkura sieviete spētu ar tādu tikt galā. Bet man tas šausmīgi riebjas, man besī visas tās tīrīšanas, gludināšanas, es pilnībā neesmu mājsaimnieces tips, neprotu uzturēt to forši sajūtu mājās, kā citas sievietes. Garšīgas vakariņas katru vakaru, svaigi griezti ziedi vāzēs, iesmaržināta gulasveļa utt.
Es vakarā pārnāku no darba 7 vakarā un knapi varu sardeles un olu uzcept. Tad strādāju līdz kādai pusnaktij, un tad jau gulēt. Man negribas neko ne tīrīt, ne darīt, es esmu pārgurusi un vienīgais, ko gribu, ir atpūsties. Brīvdienās arī es gribu atpūsties, izklaidēties, kautkur aizbraukt, nevis berzt plīti. Laikam esmu neglābjama slinķe.
Tāpēc gribu mājkalpotāju,kas reiiz nedēļā vai divās atnāktu visu iztīrīt. Bet vīrietis ir kategoriski pret. Vins uzskata, ka tas ir pazemojums, ka sieviete nespēj uzturēt savu māju kārtībā. Ne tādu sievu viņš gribot... Tad nu man ir doma to darīt slepus, kamēr viņš nav mājās.
Tām kurām ir mājkapotājas - ko jūsu vīrieši par to domā?
17.06.2012 16:22 |
 
Reitings 1487
Reģ: 04.11.2010
Ja tu strādā, visi maksājumi uz pusēm tad kāpēc vīrietis neko mājās nedara? Un plīti nav jāberž, iztīra katru pēc gatavošanas( tas aizem 1 minūti laika)
17.06.2012 16:25 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Viņš dara. Mazgā grīdas, sūc putekļus ar putekļusūcēju, mazgā drēbes, mazgā traukus, gatavo. Bet viņš pārmet, ka es to nedaru. Nu kaut cik jau es daru, be ne tik daudz kā vajadzētu. Pārvarā mums māja ir bardakā, nevis kā citiem vienmēr viss uzspodrināts un jebkurš var atnākt ciemos jebkurā laikā.
Es nevaru saņemties pat traukus pēc ēdienreizes nomazgāt, kur nu vēl plīti notīrīt :(
17.06.2012 16:27 |
 
Reitings 38
Reģ: 11.12.2011
Ja dzivojat kopa tad vinam jasamierinas un japalidz varbut tev tik gala ar to slinkumu??
17.06.2012 16:30 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Es strādāju intelektuālu darbu, un kad atnāku vakarā mājās, esmu pilnīgā izžmiegta kā citrons. Man gribas drīzāk aiziet uz restorānu paēst, nevis atvērt sava ledusskapja durvis un redzēt tur pliku neko. Vai arī gribas ieiet dušā un ievelties gultā un paskatīties kādu filmu. Ja es strādāju pa dienu, es negribu vēl strādāt vakarā mājās. Turklāt bieži vien strādāju vakaros mājās vēl pie projektiem.
17.06.2012 16:30 |
 
Reitings 1487
Reģ: 04.11.2010
Bet viņš pārmet, ka es to nedaru


1. maksājumi uz pusēm
2. mājas darbi uz pusēm. Kur problēma?
17.06.2012 16:30 |
 
Reitings 1487
Reģ: 04.11.2010
Ja es strādāju pa dienu, es negribu vēl strādāt vakarā mājās.



Ko darīsi kad būs mazulis? Auli algosi 24/7 nedēļā?
17.06.2012 16:31 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Man ari tada noderetu, bet man ir laiks, kad tirit, tikai man negribas, tad nu virietis tira :D kops jau menesi vins nav, es labi ja 2x esmu izslaucijusi gridu, nav ta, ka tarakani rapo, bet nu varetu but mazaks bardaks :D bet nu man taa patik, ka man tagad neviens neparmet, ka es esmu neglabjama cuuka :D
Un par temu, diez vai te baigi daudzaam ir majkalpotaja :D
17.06.2012 16:32 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Manam iepriekšējam draugam ne tik mājkalpotāja nāk, bet arī dārznieks. Domāju, ka tas ir ļoti ok, normāla situācija, ka reizi nedēļā viņam viss tiek skaisti uzkopts, bet nu viņš pats arī ir ļoti pedantisks, takā tur tāpat nav nekāda plīst beršana un briesmīgi netīrumi.
17.06.2012 16:33 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Šodien bija mana vienīgā brīvdiena nedēļā. Gribēju braukt uz jūru, atpūsties. Tā vietā saņēmos , lai būtu labā sieva un pavadīju visu dienu beržot māju. Puisis tikmēr aizbraucis uz laukiem palīdzēt vecākiem. Nu māja spīd un laistās, bet ko es - esmu tik pārgurusi, nomocījusies, un rīt atkal uz darbu. Nu kas tā par vasaru, kas tā par dzīvi? :( Tā vietā labāk būtu 20 Ls samaksājusi mājkalpotājai un būtu ieguvusi vienu skaistu dienu priekš sevis :( Ai tāda depresija par šo visu. Vienkārši vīrietim ir pilnīgi citāds priekšstats, ko viņš grib no savas sievietes
17.06.2012 16:38 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Ja var atļauties, kādēl gan ne. Man arī nepatīk tīrīt, berzt un kur nu vēl ēst taisīt.
Pasaki draugam, ka pašam ir izvēle - vai nu viņš visu turpina tīrīt vai arī ieviešat tīrītāju, kas 2x ned iztīra visu un abiem miers..
17.06.2012 16:40 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
kādas tev būtu prasības,cik daudz berzt? :D,es meklēju kādu haltūriņu brīvdienām :), te būs iemesls kādai mani noriet :D
17.06.2012 16:51 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
Mans saka, ka vng :) ja ir nauda, lai viņai samaksātu - nekādu problēmu. es tikai priecātos par tādu iespēju. nesaprotu, kas tavam čalim par problēmām.
17.06.2012 16:56 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, ja vīrietis vēlas, lai māja būtu ideālā kārtībā, lai vakariņas būtu perfektas katru vakaru un lai sieviete būtu ar visu apmierināta (kam jābūt vīrieša primārajam mērķim), ir jāvienojas, vai tas vispār ir savienojams ar darbu. Diezgan reti tām sievietēm, kuras daudz strādā un kurām ir svarīga karjera, ir tādi vīrieši, kuriem vajadzīgas gādīgās mājsaimnieces. Lai Tavs vīrietis izsver, kas viņam svarīgāks, jo visu darīt lieliski nu noteikti nevar.
17.06.2012 16:58 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
es uzskatu tā,ja sieviete sēž mājās,tad tas būtu jādara viņai
īpaši,ja vīrietis viņu uztur

ja sieviete strādā,tad var domāt par mājkalpotāju,bet nu ne jau lai tīrītu 40kvm, bet tiešām normālu platību.
17.06.2012 16:58 |
 
Reitings 731
Reģ: 31.10.2009
Man nav mājkalpotājas un domājams, ka nekad arī nebūs, jo man nesagādā grūtības 1-2x nedēļā sakārtot dzīvokli. Parasti vienā no brīvdienām abi ar draugu to daram kopā, bet nekad nenormāls bardaks nav. Laikam esam diezgan kārtīgi cilvēki :D Ja es viņam piedāvātu mājkalpotāju, tad viņš arī noteikti būtu pret, jo nedzīvojam jau nekādā pilī, neliels 2 istabu dzīvoklītis. Tavam vīrietim neliksies aizdomīgi, ka pēkšņi māja spīd un laistās?:D Man rastos aizdomas no kurienes Tevī pēkšņi tāds čaklums?:D Bet nu, ja jau tiešām esi tik slinka un pati neesi spējīga uz mājas darbiem, tad jau vari ņemt to mājkalpotāju, bet, ja vīrietis uzzinās, tad noteikti priecīgs nebūs.
17.06.2012 16:58 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Man arī tas uzskats, ja sieviete sēž mājās, lai berž un kārto. Ja strādā, tad vīrietim ir jāpieļauj opcija, ka māju var sakārtot arī kāda cita. Bet man pašai ir cita veida problēma-garīgā. :D Nekādīgi nespēju pieņemt domu, ka gar manām mantām krāmējas svešs cilvēks. :)
17.06.2012 17:04 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Manā ģimenē ir bijusi palīdze saimniecībā (ciest nevaru vārdu mājkalpotāja), bet tas bija lielā mājā ar dārzu un viņas galvenie pienākumi bija rušināties dārzā. Jāatzīst, ka nesaprotu, kāpēc tāda palīdze nepieciešama nelielā dzīvoklī. Man iknedēļas uzkopšana aizņem apmēram 2 stundas, ja vīrietis palīdz, tad vēl mazāk. Un, lai nebūtu mājas beršanai jāvelta visu nedēļas nogali, sīkus darbiņus var padarīt katru vakaru - vienu vakaru notīri plīti, citā vakarā pusstundu pagludini, vēl citu vakaru kaut ko piekārto un nedēļas nogalei paliks vien grīdas iztīrīšana un daži nieki. Ar nevēlēšanos mazgāt traukus var tikt galā pavisam vienkārši - nopērkot trauku mašīnu.
17.06.2012 17:07 |
 
Reitings 259
Reģ: 03.02.2012
Es dievinu kartibu un tiribu un traucee kaut vai viens puteklitis un maju tiru un mazgaju katru dienu!!!patik ieejot majas viss smarzo un ir savas vietas,virtuve pat est gatavosanas laika visu laiku ieveroju kartibu un man to patik darit,kaut vai tikai prieksh sevis!!jaa es ari stradaju un esmu nogurusi,bet pedantiska dzive prasa piepules,taka nevajag chikstet!:p draugam palidzibu neprasu un lauju vinam pec darba nedarit neko,sagaidu majas ar karstam vakarinam un ne vins nav tads kas neko neprot es vnk vinu lutinu:p katra zina maja vnm ir perfekta un es ciest nevaru tadas slinkas pakaljas,kuras chikst!viss ir pa spekam un izdarams!!
17.06.2012 17:21 |
 
Reitings 776
Reģ: 24.03.2011
drostala
Un kad būs bērni, ja tādi ir plānoti, būs vēl jautrāk :D
Es katru dienu kaut ko kārtoju un tīru.... un pati jau jūtos kā mājkalpotāja.... aiz visiem eju, kaut ko savācu, pienesu, lai tikai būtu kaut cik kārtīgs dzīvoklis.... Tikko neko nedaru, tā kara lauks :D Nu jā, un man ir divi bērni, plus vēl arī strādāju mājās.... līdz ar to, kaut kādai kārtībai jābūt.... bet nu jau sāku izlaisties, jo ir apnicis jau.... vēl jo vairāk, kad iedomājos, ka man tas vienmēr būs jādara.... Bet gan mana mamma, gan vīra mamma ar visu agrāk lieliski tika galā.... Apbrīnojami, kaut es tā varētu.... Vai tikai tās mammas arī nav piemērs mūsu vīriešiem, kādēļ viņiem šķiet, ka viss ir jāvar?
Nesaprotu, kā vīrietis var gribēt, super kārtīgu un tīru māju, un blakus vēl skaistu, sakoptu un apmierinātu sievieti, kas strādā? Tu taču neesi nekāds supercilvēks, vai ne? :) .... Ja vari atļauties, kādēļ ne? :)
17.06.2012 17:26 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Mana māte arī visu vienmēr ir varējusi, bet tas nenozīmē, ka es to uzskatu par normālu. Man tomēr šķiet, ka ja sieviete strādā, tad nu nafig visu to tīrīšanu un beršanu. Ja pašai patīk, nu labi, ok, ja jau ir ar to mierā. Ja nepatīk, nav ko sevi piespiest. Ja ir nauda, tad vēl jo jaukāk - radīsiet darba vietu un ļausiet kādam cilvēkam papildus nopelnīt. :D Neuzskatu, ka sevi jālauž.
Parasti tie cilvēki, kuriem nepatīk berzt, tīrīt, kopt māju to uztur paviršā stāvoklī. Nesaku, ka sliktā, bet nu nav arī tā, ka izskatās pēc viesnīcas, kur viss sterili tīrs un viss savās vietās, nekad izlietnē neuzkrājas trauki un veļas grozā drēbes. Ja gribās perfektu tīrību, bet nepatīk to darīt, tad mājkalpotāja ir labākais risinājums.
17.06.2012 17:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)