Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

eeehhhh

 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
nešaubos, ka šeit šādu čīkstamtēmu pietiek un ir pāri galvai, bet nu būs, tā teikt, vēl viena klāt.

nesaprotu, kur slēpjas mana problēma. runa, protams, ir par attiecībām, par ko gan citu? jau tuvojas 21, jau vairākus gadus esmu brīva meitene un šajos gados ir bijušas neskaitāmas situācijas, kuras beigušās ar sirdssāpēm vai vnk bez normālām beigām.

nav tā, ka pa kaklu pa galvu raujos attiecībās, bet tas jau vairāk nav normāli, visu laiku rodas kādi šķēršļi, problēmas, sarežģījumi, kas noved pie lauztas sirds, vienalga, cik skaists un cerīgs bijis sākums.

par izskatu nesūdzos, pašpārliecība netrūkst, esmu jautra, gudra, raksturs ir pasmags, tomēr nekas tāds, ko nevarētu neiemīlēt :D tomēr nesaprotu vai problēma ir manī vai ir kāds noskaudis, uzlicis kko līdzīgu lāstam, vrb tas ir liktenis un vnk jābūt pacietīgai (ienīstu šo vārdu vairāk par visu uz pasaules)

tomēr tai pašā laikā prātā ienāca, ka tā var būt mana attieksme. kā iespējams saglabāt pozitīvu attieksmi pēc tik daudzām reizēm, kad bijuši aplauzieni, lielas sirdssāpes?? esmu piefiksējusi, ka, ja satieku kādu puisi, kurš man simpatizē, tad pirmais, ko padomāju, ka mums tāpat nekas neizdosies, tas būtu vnk neloģiski, ja tiešām man paveiktos un es atrastu savu otru pusīti. šīs daudzās lažas, kas bijušas, manī ir iesējušas lielu neticību tam, ka atradīšu savu mīlestību un baidos, ka tieši šī neticība neļaus man to atrast... :/

nesaprotu, kā to mainīt, tas jau ir manī ieaudzis, jau šķiet, ka nespēju iedomāties sevi laimīgi ar kādu kopā...

rakstu, protams, jau atkal esot sagruzījusies dēļ nelaimīgas mīlestības. man šķita, ka viss ir lieliski, ka veidojas kas skaists, bet beigās izrādās, ka ir tā, kā man pat prātā nebūtu ienācis- un tas pietuvināja iespējamību nullei, ka ar šo cilvēku man kas būs, par spīti tam, ka nešaubos, ka arī es viņam patīku. arī šoreiz, kā visas pārējās reizes, nostājas priekšā šķēršļi, problēmas un jau atkal mana sirsniņa ir sāpināta. nekā jauna un tas man liek domāt, kas tas nemainīsies...

gribu dzirdēt kādus viedokļus, pieredzi. kko, lai paliek vieglāk vai arī, lai vismaz rodas citas pārdomas

Jauku jums, meitenes, vakaru! :)
16.06.2012 20:00 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Nedomā tādas domas jau attiecību sākumā, ka nekas tāpat nesanāks u.t.t. Ja būs lemts, tad būs, ja nebūs, nu tad nebūs un iesiet katrs savu ceļu.
Aizej pie zīlniecies, lai izliek kārtis tieši par attiecību tēmu.
16.06.2012 20:10 |
 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009
njā, tikai grūti atrast zīlnieci, kurai patiešām uzticēties. No manis nav viegli nolasīt info, daudzas man lasa ļoti nepatiesu informāciju.

kā jau minēju, ir grūti atbrīvoties no tā negatīvisma jau pašā sākumā...
16.06.2012 20:14 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
rakstu, protams, jau atkal esot sagruzījusies dēļ nelaimīgas mīlestības. man šķita, ka viss ir lieliski, ka veidojas kas skaists, bet beigās izrādās, ka ir tā, kā man pat prātā nebūtu ienācis- un tas pietuvināja iespējamību nullei, ka ar šo cilvēku man kas būs, par spīti tam, ka nešaubos, ka arī es viņam patīku. arī šoreiz, kā visas pārējās reizes, nostājas priekšā šķēršļi, problēmas un jau atkal mana sirsniņa ir sāpināta. nekā jauna un tas man liek domāt, kas tas nemainīsies...


Signorina, tu visu laiku staasti par skeershljiem, bet nepasaki tieshi, kaadi tie ir. Varbuut tu pati kaut ko sadomaajies, kaa realitaatee nemaz nav? Kaa ir - no saakuma tev liekas, ka viss buus skaisti, bet peecaak izraadaas, ka tevi tikai izmanto?

Var jau taa buut, ka tie siikie paaridariijumi tevii rada taadu kaa blokaadi, ka nevari pielais t klaat preteejo dzimumu pietiekami tuvu. Man arii taa bija. Tad nu pati sev uzmatos par psihoterapeitu un pamazaam probleemu atrisinaaju. Samazinaaju savas bailes un aizvainojumu uz viirieshu dzimumu un vienu pat pielaidu tik tuvu, ka tagad esam kopaa :) . Tev ir tikai 21, neuzskatu, ka tev buutu iipashi jaaiespringst uz attieciibaam.
16.06.2012 20:18 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Signorina, ko tu patiesiiba domaa par puishiem? Kaapeec taads riebums? Vari atbildeet shos jautaajumus tikai pati sev, ja veelies un tad kjerties pie darba, lai mainiitu savu attieksmi.
16.06.2012 20:20 |
 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009
hmm, Kumeliņ, tie šķēršļi ir tādi, kas pagaidām nav pārvarami, tie nav tikai manā galvā. pagaidām neminēšu, kādi tieši tie ir, tas nav tik svarīgi.

jā, blokāde ir, par to nešaubos, man ir bail iemīlēties, jo šķiet, ka zinu- tāpat viss beigsies ar lauztu sirdi un man diezgan ātri rodas jūtas pret puišiem, par spīti tam, ka bailes no sāpinājuma.
16.06.2012 20:25 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Es arī nesaprotu, kas par tik nepārvaramiem šķēršļiem, problēmām var būt? Tu iemīlies cilvēkos, ko nevari dabūt, kas ir kopā ar citiem vai kuriem ir krimināla pagātne?
Un kā var būt "sirdssāpes", ja izjūk attiecības, kas pat vēl nebija saucamas par attiecībām?
Es neesmu psihoterapeits, bet esmu dziļi racionāls cilvēks, un man šķiet, ka, nedaudz pamainot domāšanu, tu no šīm "iekrišanām" uz nepareizajiem cilvēkiem tiktu vaļā.
16.06.2012 20:46 |
 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009
nu, pa lielam, jā, sunscreen, tā sanāk- iemīlos tādos, kurus nevar dabūt.
nu, man ir tā, ka ātri pieķeros un sadomājos sazin ko un tad, kad tas nepiepildās, tad ir sirdsāpes...
16.06.2012 20:50 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Fresh!Signorina pati liek kārtis
16.06.2012 20:55 |
 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009
sev nelieku gan ;)
16.06.2012 20:56 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Mazāk jādomā un vairāk jāļaujas. Nekoncentrējies uz attiecībām un būs jau labi ;)
Izbaudi būšanu vienai, izbaudi to, ka vari sevi lutināt un veltīt laiku tikai sev.
Es arī baidos no attiecībām, jo visas takš izgāžas un tad sāp...Bet tad es sev piespiedu aizmirst visu to un tagad mācos būt laimīga pati ar sevi. Netiecos pēc attiecībām un zinu, ka tās nāks īstajā brīdī, kad vismazāk gaidīšu.
Nenoliegšu, ka man arī ir nākušas domas par to, ka noskaudis kādam ir vai uzlikts kkas :D Bet šito domu izmet no galvas, tici man ;)
16.06.2012 21:09 |
 
Reitings 381
Reģ: 29.01.2009
Līdzīgi kā man, tikai īpaši nekas neveidojas, nav tā, ka gaidu un visu laiku domāju par attiecībām un domas par to, kāds ir noskaudis arī ir bijušas un laikam visvairāk tracina, ka visi vēl jautā vai vēljoprojām esmu viena, vai tad nav kāds kas patīk un vēl nez ko, izjūtu tādu kā spiedienu, ka esmu viena, un visi vēl domā man kko piemeklēt, tracinoši
16.06.2012 21:21 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Jane, man tas pats :D es jau sāku izvairīties satikt savu draudzeni, kurai superīgas attiecības, jo pirmais jautājums, kuru viņa parasti pajautā - Nu, beidzot satiecies ar kādu?
Ar katru reizi, kad saku nē, jūtos arvien nožēlojamāka :D

signorina, man liekas, Tev jāmācās būt neatkarīgākai, neatdot sevi visu attiecībās. Kad es satikos ar puišiem (eh, kur tie laiki :D:D), man arī visu laiku bija viena veida problēmas. Tad sapratu, ka kaut kas no tām jāmācās. Jāmaina attieksme :)
16.06.2012 21:28 |
 
Reitings 1565
Reģ: 29.01.2009
Priecājos, ka neesmu tāda vienīgā. Man arī ir ļoti līdzīgi. Ka jau no paša sākuma domāju, aij, te jau nekas nesanāks. Un arī ir bijusi doma, ka man kāds ir lāstu uzlicis, jo citiem ir attiecības, ģimene, bērni, bet man nekā. Esmu viena. Bet es cenšos saskatīt arī pozitīvo. Visu laiku varu veltīt tikai sev, darīt ko vēlos, tusēties utt. Ir daudz plusi, bet, protams, ka ik pa laikam uznāk depresņiks, par to, ka vēlos sev kādu blakus, mīļumu utt.
Bet es cenšos par to daudz nedomāt un aizpildīt laiku ar citām lietām. Es ceru, ka mūsu laime vēl kaut kur mūs gaida. :D
16.06.2012 22:36 |
 
Reitings 1565
Reģ: 29.01.2009
Un, jā, man arī besī tie jautājumi. Nu tev kāds ir? Tu ar kādu satiecies?
Bāc, ja tā būs, es noteikti to pateikšu!
16.06.2012 22:37 |
 
10 gadi
Reitings 680
Reģ: 29.01.2009
Saprotu Tevi,ar mani ir līdzīgi...
16.06.2012 22:48 |
 
Reitings 4261
Reģ: 28.04.2011
signorina, Tu pati liec kārtis, vai ne?
Varbūt pamēģini nenodarboties ar šo! Tu palīdzi citām ieskatīties nākotnē, bet dari pāri sevi. `
16.06.2012 23:33 |
 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009
jā, Late, patiesībā iedomājos arī par šo... par kāršu likšanu.
vrb nedaudz tas jānoliek malā.
16.06.2012 23:52 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
Uhh, ku gari uzrakstiji.:D

Bet ka saka... "milestiba atnak tad, kad to vismazak gaida"
16.06.2012 23:57 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Visātrākais variants būtu i-netā pajautāt zīlniekiem. Nesen te Amelle ielika adresi, kur var pajautāt vng ko.
Jau kuro dienu jautāju un neizpalika arī šodiena. Pateica nu tik precīzi, ka es pat nošokējos, ka tik skaidri var uzzināt un pateikt.
Varbūt izmanto arī Tu šo iespēju un pavaicā, kas gaidām attiecību ziņā.
17.06.2012 00:14 |
 
Reitings 381
Reģ: 29.01.2009
Fresh, nevaru atrast to diskusiju..
17.06.2012 01:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits