sievietes, kuras neciesh citas sievietes

 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
klejojot pa netu, uzduuros blogam, kuraa gaaja runa par sievieteem, kuras nesaprotaas ar savu dzimumu. bloga autore izteicaas, ka ja kaada ieniist 51% no pasaules populaacijas, tad vinjai ir probleemas. komenteetaaji sadaliijaas divaas nometnees.
pirmaa nometne aizstaaveeja teoriju, ka taas sievietes, kuras izvairaas no citaam sievieteem, to dara, lai viirieshiem paraadiitu, ka vinjas ir labaakas par citaam sievieteem, jo vinjaam nav tipisko sievieshu vaajiibu un ka ar vinjaam ir vieglaak saprasties. iemesli ieniishanai esot vai nu paarlieciiba, ka visas paareejaas sievietes ir sliktaakas kaa vinja vai arii bailes no sievieshu savstarpeejaas konkurences.
otraa nometne toties pietureejaas pie uzskata, ka taadaam sievieshu kompaanijas vienkaarshi garlaiko ar savaam runaashanaam par lupataam, intrigaam un siiku iedzelshanu.

ko juus par to domaajat? vai labpraataak izveelaties sievieshu kompaaniju vai viirieshu?
15.06.2012 22:59 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
man vieglāk ir vīriešu sabiedriiba, jo viņi ir taadi vienkārsaaki (nu protams iznjemot tos gejiskos gadiijumus :D ),ar sievieteem ari nav slikti - piemeeram man ir tiikai paris labas draudzenes ar kuraam protams ir interesantaak uzsit klaču par meitenju lietaam nekaa ar vīrieti :D Un arii tuseeties un uz tādam iestaadem liidzigam man labaak patik iet ar meiteneem, jo tomer kopā puceeties un copēt puikas ir forši :D
es nezinu, es laikam esmu cilveks, kas to taa nesķiro :D man ar abiem ir labi!
16.06.2012 12:57 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
Aj, aj aaaj, kā maldāties, uzskatot, ka vīrieši NU NEKAD neaprunā! :D
Esmu uzaugusi kopā ar puišiem, tāpēc zinu, kas notiek "aizkulisēs".

Man ir gan, gan, varu mierīgi kontaktēties kā ar puišiem, tā ar meitenēm. Protams, labāk izvēlētos komunicēt ar jauniepazītu, simpātisku puisi...bet nu tas jau saprotams! :D
16.06.2012 12:59 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
Un, kas jums tās par draudzenēm?!?! Aizejot uz tualeti aprunās jūsu sašķēlušos matus!
Jaaaa, jautri :D
16.06.2012 13:00 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Esmu vairāk lojāla pret šo (draudzējos gan-gan), bet nu nevisai piekrītu motivācijai, ka sievietes, kuras šeit izvēlas vairāk vīriešu kompānijas, tā teikt sevi vērtē augstāk, lai tiek vairāk uzmanības. Tā varbūt ir tām, kurām ir uzmanības deficīts, ir motivācija sameklēt to īsto vai one night stand partneri, bet vairākums gadījumos tomēr draudzība ar vīriešiem ir tieši aiz tā iemesla, ka var justies tādai, kāda tu esi.
Ziniet kā saka... sievietes visu laiku sacenšās savā starpā, kurai tur dārgāka kleita, vairāk kurpju, kažoks tāds vai šitāds, kura kur pabijusi glamūrīgākos ceļojumos, kurai biežāk taisa make-up un stilisti grozās tik ap viņu, pievīlējot nadziņus.... Vīriešiem nav vajadzīgas tādas pārspīlētas uz sevi tendētas skaistumlietas, nepārtrauktais šoppings un tas, kādi tev tur nagi... Viņiem ir svarīgs koptēls - tu esi sexy, viss, tātad tu būsi sexy vai nu tirgus džinsa šortiņos vai smalkajā mini mežģīņkleitā. Viņiem ir pilnīgi vienalga, cik smalkas lietas tev ir, cik tu šūmējies par somām un kurpēm. Ir, protams, pižoni, bet nu tā ir cita kategorija.

Ko es ar to gribu teikt, ka tik un tā, lai cik mēs negribētu atzīt, bet sievietes sievietēm varbūtībā var būt lielākas čūskas savā starpā nekā kombinācijā ar vīriešiem draugiem.
Varu no savas pieredzes arī teikt, esmu vispār ļoti sena un kaislīga virtuālo kontaktu, socializācijas persona. Agrāk visur apgrozījos, dažādos forumos utt. Un bija viens specializētais forums par vienu zinātnes novirzienu, kur pārsvarā tusēja vīriešu dzimums, bija arī sievietes, bet mazākumā, biju tur arī aktīva, manu virtuālo personību zināja un nekad, nekad neviens nebija atļāvies mani aprunāt, celt gaismā kaut kādus no Interneta izrautus gabalus, bildes, pieminēt kaut ko vai publicēt forumā vārdu/uzvārdu ar mērķi paspļaudīties un pateikt, bet tu un esi tāda un šitāda. Pretēji ir ar izteiktiem sieviešu forumiem, gan novēroju, gan pati pāris reizes biju upura lomā, kad sievietes vienkārši ļauni izsmej, apcel un grib aizskart ne pa tēmu, bez konteksta, ka tik iedzelt...

Es ticu, ka pieaugot mēs maināmies, bet tik un tā pieredze paliek pieredze.
16.06.2012 13:18 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Piekrītu hohotuškai un man ir bijis tas gods klausīties, kā vīrieši sit klaču, tur nekas daudz no sievietēm neatpaliek. Godīgi, ir bijusi sajūta, ka jālien zem zemes gan klausoties, ko sievietes runā viena par otru, gan vīrieši.

Bet tā es varu parakstīties zem Khrushchev rakstītā:
Mums ir draudzeņu četrotne, kas zina, ka, ja kāda no mums nav klāt, tad to aprunājam. Bet neviena neapvainojas, esam pieņēmušas, ka sievietes tā dara, jo tas tā jau gadiem.


Mums ir draudzeņu četrotne un notiek tieši tas pats! No sākuma likās, ka esam divkoses, bet tad sapratām, ka darbojas princips - par sevi grūtāk runāt nekā par citiem. Bet tas nav arī tādā ļaunā ziņā, vienkārši uzsitam klaču.
16.06.2012 13:18 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
Slinkums lasit visus komentarus, bet es uzskatu, ka patiesi laimigs un ar sevi apmierinats cilveks (nav svarigi, sieviete vai virietis) neienidis citus un negribes citam launu. Cilveki kuri necies citus cilvekus parasti ir tie, kuriem pasiem ir problemas dzive, kompleksi, vai nespej aizmirst kadu paridarijumu, un to visu vini censas noslept, un likt sev justies labak, darot pati citiem. Zel tadu cilveku.
16.06.2012 13:23 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
P.S. Tāpat par svara lietām, kas gan cits, ja ne sieviete spēj pateikt citai sievietei, kura sēž uz diētas un jau ir piem. 48kg, - "neizskaties jau nemaz tik tieva" vai "tev ir resna pakaļa" (kaut gan nevis pakaļa ir resna, bet izteikti gurnu kauli... btw. kas slikts izteiktiem gurniem?!...) utml. dzelīgas piebildes.
Nu ik uz soļa var sagaidīt dunku mugurā, tev vienmēr ir jābūt konkurencē, neizkrist no tās latiņas, pretējā gadījumā noknābās un nenožēlos... :D Varbūt pārspīlēju, bet kopumā tā taču ir, vai ne? :)
16.06.2012 13:56 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Apruna ari viriesi, ari vini konkure, varbut ne tik biezi ka sievietes, bet tapat. Pati esmu izjutusi uz savas adas ka labakie draugi noliek lidz ar zemi viens otru, lai tik manas acis pasi labaki iztaisitos.

Par sievietem...
Ir atskiriba - kada aprunasana. Ja aprunat ta gluzi vienkarsi ka parunat par to cilveku, tiri vienkarsi ka par sarunu temu, tapat ka to, ka sodien, piemeram, ir karsts VAI aprunat (apdirst), ka ta ir tada un tada, vispar stulba, nesmuka, bet, kad satiec to cilveku, tad - cau, milja.
Luk - pilnigi atskirigas aprunasanas jegas. Es, skiet, loooti reti izmantoju 2. Parasti vnk parspriezam kaut ko, drizak pat labu, ko cita sieviete labu izdarijusi, skaisti izskatas utt.

Pienemu,ka liela nozime ir pasam cilvekam un sabiedribai, kura uzturies. Man apkart ir normalas meitenes, kuram nemaz nav tik svarigi, kurai dargaka kleita un visu laiku sacensties. Jo tas ir manas tuvakas draudzenes. Protams, zinu, ka ir sievietes-cuskas pret visam..Bet lai jau. Mani tas pat isti neuztrauc, jo tadu nav mana tuvakaja loka un citas- lai jau runa, ja vinam ta labak. :)
16.06.2012 14:27 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Bij agrāk 7 labas draudzenes un es 8totā:) Varu teikt prātā var sajukt no tām viņu shēmām,kuras viņas kaļ un kā džekus kā kožl gumijas ap pirkstiem tin:D
Tapēc šķiet brīžiem ir tik fantastiskas grūtības izveidot attiecības,ka visām cauri redzi,kura cik liela lapsa un kas šai padomā:D
16.06.2012 14:32 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Cumshot, vai tad Tu neesi dzeks? :D
16.06.2012 14:38 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Un bija viens specializētais forums par vienu zinātnes novirzienu, kur pārsvarā tusēja vīriešu dzimums, bija arī sievietes, bet mazākumā, biju tur arī aktīva, manu virtuālo personību zināja un nekad, nekad neviens nebija atļāvies mani aprunāt, celt gaismā kaut kādus no Interneta izrautus gabalus, bildes, pieminēt kaut ko vai publicēt forumā vārdu/uzvārdu ar mērķi paspļaudīties un pateikt, bet tu un esi tāda un šitāda. Pretēji ir ar izteiktiem sieviešu forumiem, gan novēroju, gan pati pāris reizes biju upura lomā, kad sievietes vienkārši ļauni izsmej, apcel un grib aizskart ne pa tēmu, bez konteksta, ka tik iedzelt...


Šim Spotorno rakstītajam pilnībā piekrītu.
Es gan neesmu daudzos forumos uzturējusies, bet arī tāpat kādreiz sēdēju vienā forumā, kur bija vīriešu īpatsvars un tēmas pārsvarā bija par/ap zinātni, kultūru, ne tipiskās sieviešu klačas. Nesaku, ka pēdējais ir slikti, bet tepat cosmo.lv esmu tādus brīnumus salasījusies... Gan to, ka te kaut kādas zvana meiteņu puišiem, ja uzzina viņu identitāti, gan vienkārši diskusijās mūžīgās histērijas un kašķi + mērīšanās kurai spīdīgāki mati. :D Nu nesaku, ka visas, ja jau man te nepatiktu vispār, es te nemaz neuzturētos, bet fakts paliek fakts - reizēm dažās diskusijās te palasot ta arī šķiet, ka tipiski sieviešu izgājieni, kādus var manīt tikai sieviešu forumos. Dzīvē ir gluži tāpat.
16.06.2012 14:44 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Būtu labāk kā buratīno dzīvojis aprobežotībā un laimīgs.Tas ka daudz zini laimi nenes viennozīmīgi:D
16.06.2012 14:52 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Man ir vieglāk sarunāties ar vīriešiem, viņi īpaši netēlo, ir kādi ir, protams, ar izņēmumiem :D Bet man nav problēmu komunicēt ar sievietēm, bet sievietes ir riebīgas un reizēm tādas žurkas, ka var pabrīnīties, tāpēc draudzenes izvēlos ļoti rūpīgi.
16.06.2012 15:01 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Manuprāt, šāda sava dzimuma noniecināšana ir augstprātība, sevis stādīšana itkā augstāk, citā levelī. Nepatīk sievietes, kas vienmēr uzsver - labāk jūtos vīriešu kompānijā, nu bet, protams, jo tev tiek vairāk uzmanības, saulīt.

Pilnīgi piekrītu šim!!!

Un vēl - es nezinu vai nu es esmu pabijusi ne tādās vīriešu kompānijās vai kas, bet nevarētu teikt, ka puiši mazāk aprunātu!! Pilnīgi nopietni, puiši mēdz būt tādas pašas klaču bābas un pat trakāk nekā sievietes. Tās kuras ar to nav saskārušās, vai nu jūs neuztver kā savējo vai arī patrāpījušies tiešām tādi cilvēki, kas neklačo nekad mūžā.

Es nevaru nodalīt, vot es draudzējos tikai ar sievietēm vai vīriešiem, no katra dzimuma var kaut ko paņemt labu.. tāpēc jau ir šī iespēja draudzēties ar abiem dzimumiem, lai no katra varētu paņemt to, kas ir vajadzīgs ;)
16.06.2012 15:16 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nav nevainas! tik jaizvelas sev labas draudzenes, ne tadas, kas mil intrgas verpt utt. viriesu kompanija jutos nedaudz neveikli, jo skir tas dzimums. varbut es visu medzu uztvert ar "seksa" piesitienu, vai nedomaju galigi ka viriesi...
16.06.2012 16:58 |
 
Reitings 925
Reģ: 20.04.2012
Komentārus nelasīju.

Man nav tā, ka ar kādu dzimumu būtu labāka kontaktēšanās. Ir situācijas, kad sievietes labākas par vīriešiem, kad vīrieši labāki par sievietēm.

Man drīzāk jāvērtē vecuma šķērsgriezumā, nevis dzimuma. Diemžēl man ir grūti rast kontaktu ar bērniem, dažreiz ar personām, kas jaunākas par mani. To es skaidroju ar to, ka gandrīz 20 gadus biju jaunākā dzimtā.
16.06.2012 17:09 |
 
Reitings 446
Reģ: 05.03.2012
Es uzskatu, ka tas neliecina par paaraako konkurenci or smth., jo pati organiski nepanesu taas cacas un citas paaraakaas baarbijas... taaas tukshaas galvas un stulbais runas veids ir ljoti mokoshs manaam smadzeneem, ja sanaak atrasties vienaa telpaa ar taadu cilveeku... ja man nav jaatrodas taada cilveeka tuvumaa, man ir pilniigi vienalga.
16.06.2012 17:29 |
 
Reitings 1487
Reģ: 04.11.2010
bet tepat cosmo.lv esmu tādus brīnumus salasījusies.



Tā tas ir visur LV sieviešu forumos. Tai pat cālī, tik rupja tauta un klačīgas. Kaut rekalmē ka ģimenes portālu.
16.06.2012 17:43 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.05.2012
es tada gadijuma pievienojos otrajai nometnei..man nepatik sievietes..labak jutos viriesu kompanija...neciesu iepirkties, runat par nagu lakam un tadam lietam, ir paris labas draudzenes, kas doma lidzigi man, tad nu ar tam ari kontaktejos..nav ta ka es ienistu citas sievietes, es vnk esmu piesardziga ar vinam, jo domaju ka sieviesu dzimums ir tas nekrietnais dzimums, visparigi runajot, viriesi manuprat ir uzticigaki, kaut gan par motiviem ari varetu padiskutet saja lieta...
16.06.2012 17:45 |
 
Reitings 819
Reģ: 29.01.2009
Man vienalga kāds dzimums. Ir draugi gan sievietes, gan vīrieši. Galvenais, lai cilvēkam galvā nav salmi :D un lai mums vienkārši saskan, tad jau problēmu nebūs. Ja jūtu, ka cilvēks nesaista vai arī mums nav nekas kopīgs, lai viss paliek paziņu līmenī. Draugi ar varu jau nekļūsim. Tāpat nesaprotu, kā vispār var draudzēties ar cilvēkiem, kuri par tevi aiz muguras saka sliktu vai ir divkosīgi, fuj. Bet es nedomāju, ka sievietes ir tik sliktas, kā jūs viņas te mālējat - intrigu vērpējas, kas tev pārgriezīs rīkli, ja būsi labāka par viņu. Jājautā, kur jūs tādas satiekat? Cilvēks jau parasti apgrozās sabiedrībā, kur atrod līdzīgi domājošos, just sayin' :D Un piekritīšu, ka arī vīrieši klačojas tāpat kā sievietes. Tas, ka ar jums neklačojas nenozīmē, ka vispār neklačojas. Bet tomēr, nevajag visus bāzt vienā maisā, viss atkarīgs no cilvēka.
16.06.2012 19:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits