Ciemiņi II

 
Reitings 312
Reģ: 04.07.2011
Es jau te pirms laka biju izveidojusi tēmu,ka pie mums brauc drauga māsa ciemoties. Cik nopratu pēc komentāriem,labāk lai nepīkstu. :D
Situācija ir mainījusies. Pie mums brauc joprojām viņa māsa ar divām pieaugušām meitām un vienas no meitas meitām,kaut kādiem sīčiem - tātad kopumā 5 cilvēki. 2 nedēļas. Mūsu divistabu ( guļam+viesistaba ) dzīvoklītī. Protams, pa guļamistabu neviens nedarīsies, tātad viss notiksies ne pils izmēra lielajā istabā. Toties viņa brālēnam ir plaša māja ar vismaz 2 brīvām istabām, bet visi 5 paliks te. Nezinu, vai man ir cerība,ka visi ar sauli ies un ar sauli nāks,pretēji es te sajukšu prātā - 7 cilvēki ! Varu mēģināt iejukt pūlī un izlikties maza un melna,moš mani nepamanīs.
Es pat neuzņemos taisīt ne brokastis, ne vakariņas 7 cilvēkiem, un tā kā tā māsa ir vecāka par mani ( nu ja viena meita ap 25,jābūt vecākai ), tad ceru,ka viņa vismaz uzņemsies šefību un uzbliezīs varbūt kādu zviedru ēdienu, vai ja nē - parastās vakariņas.

TAGAD var sākt panikot? :D Nē,nu reāli saprotu,ka darīt neko nevaru un kurnēt nedrīkstu, bet jēzus 5 cilvēki,no kuriem 2 sīkie, 2 nedēļas... Ou gāād!!
15.06.2012 10:29 |
 
Reitings 3216
Reģ: 12.01.2010
Es neatļautu, man vienalga, ko par mani domās utt. mājas ir mana karaļvalsts un te dzīvoju es ar draugu. man vispār nepatīk, ja kāds paliek pa nakti pie manis, jūtos ierobežota. un es esmu privātīpašnieciska, man nepatīk, ja kāds lieto manas lietas.

un nav īpaši labs padoms, lai tajās dienās brauc prom. kā tad tu zināsi kas tavās mājās notiek. varbūt visi jau tavā gultā guļ. nēee mani nervi to neizturētu .
30.07.2012 13:19 |
 
Reitings 802
Reģ: 28.06.2012
Vēl viņas nav atbraukušas, bet tu jau esi iedomājusies pašu šausmīgāko. Varbūt viņas pašas sapirks ēdamo un jums nebūs jāuztraucas ko likt galdā. Gan jau, ka mājās nesēdēs, bet kkur staigās. Gan jau gribēs apciemot savus draugus. Ne jau viņas brauc, lai abas nedēļas pavadītu dzīvoklī. Vispirms uzzini kādi viņām plāni un tad sāc cepties.
Bet tam, ka tev tagad jāpiestrādā par pavāru/ mājsaimnieci, viss jāpērk un jābaro viņas par savu naudu, tam gan nepiekrītu. Visi pieauguši cilvēki un ja rociņas ir, paši visu var izdarīt.
30.07.2012 13:28 |
 
Reitings 3216
Reģ: 12.01.2010
nedaudz tomēr palasīju sīkāk -ka tas ir tava drauga dzīvoklis. nu lūk un tieši tāpēc es uz sevis uzņēmos dzīvokļa īrēšanu.
30.07.2012 13:30 |
 
Reitings 312
Reģ: 04.07.2011
Zebiekste - viss jau ir atteikts. :D Es te sacepos, bet pēdējā brīdī šim kas tur nesanāca. :)
30.07.2012 13:31 |
 
Reitings 312
Reģ: 04.07.2011
Tātad mīļās,system update : biļetes ir nopirktas 3 pieaugušajiem un 2 sīčiem,kā jau minēju. Tātad 2 nedēļas te pa ma 2istabu dzīvoklīti mitināsies 7 cilvēki. Par vietas daudzumu,kā izrādās,draugs nemaz nesatraucas,viņam tā nav problēma,kā parunājāmies.
Par gulēšanu ieminējās, un PALDIES priori un Patricija, kas teica,ka tā nu es gulēšu gultā -aha, tā vieta,vismaz pagaidām ir paredzēta abiem sīčiem un māsai, pārējie,gribi,negribi pa grīdām 2 nedēļas uz segām...

Jautājums - cik maksā ciankālijs?
04.08.2012 22:39 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Jautājums - cik maksā ciankālijs?



Nepareizais jautājums! Kur dabūt, un cik par to pēc tam dos gadus.:D Brauc komandējuma, vai uz laukiem pie slimās tantes.
04.08.2012 22:43 |
 
Reitings 312
Reģ: 04.07.2011
Kubiete - tas priekš manis! :D
04.08.2012 22:44 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Tev galva un mute ir? Vai tad nu tiešām nemāki par sevi pastāvēt un pateikt, ka gulēsi savā gultā? Vai, ja ir tik briesmīga situācija, ka tā jāčinkst, nav neviena drauga, rada, paziņas, pie kā pašai palikt?
04.08.2012 22:46 |
 
Reitings 312
Reģ: 04.07.2011
Jā,protams,teicu,ka šodien visu izrunājām,izteicos gan par palikšanu,gan gulēšanu, un ar to neesot problēmu,uz manām bažām un pretjautājumiem tika viss noliegts un pajautāts vai man ir kādas problēmas ar to,ka viņi te paliek?
Jā,problēmas ir tikai man,kā izskatās un es varu kaut bļaut un gar zemi krist, bet neko citu nepanākšu,viss.
04.08.2012 22:51 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
laikam jūs viņiem daudz labāk patīkat kā brālēns :D
04.08.2012 22:53 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
nu i nafig netaisi viņiem neko :D parādi, kur ir ledusskapis, plīts un saki, ka var brīvi lietot, lai saliktu savus produktus un paši sev uztaisītu sev ēst!
04.08.2012 22:55 |
 
Reitings 44
Reģ: 30.05.2012
Es uzaicinātu pie sevis vēl kādas 5 draudzenes nakšņot un tad lielām acīm skatītos uz viņu - kā, vai tad par daudz cilvēku? Viss taču ok. Varam kā siļķītes mucā sagulēt. :D
Labi, ja nopietni - es visticamāk, pēkšņi ''atcerētos'', ka man steidzami jābrauc pie ģimenes uz laukiem. Kādas svarīgas darīšanas, svarīgi pasākumi vai kas tamlīdzīgs. Sakrāmētu somu un aizbrauktu.
04.08.2012 22:56 |
 
Reitings 312
Reģ: 04.07.2011
A par gatavošanu man pofig,draugs teica,ka viņa mums visu ko garšīgu bliezīs augšā,manis pēc. :D
Es vairāk par to,ka te 2 nedēļas būs 7 cilvēki,nelielā platībā...
04.08.2012 22:56 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Es uzaicinātu pie sevis vēl kādas 5 draudzenes nakšņot un tad lielām acīm skatītos uz viņu


Dzīvoklis ir drauga ka sapratu, tad nu ta vis nevarēs.
04.08.2012 23:03 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
mums ari looti mazs dzivoklitis... :) un pec 3 dienam brauc ciemos drauga mamma,masa ar viiru un vinu 2 meitas (8 un 4 gadi) tatad ari 5 cilveki,kuriem visiem naksies gulet viena maza istabina.. vienigi pie mums uz nedelu! :) ak jaa... vel viena atskiriba ir ta,ka mani iepriecina fakts,ka mana milota viriesa gimene brauks ciemos :) man pat ir zel,ka nevaresu visu laiku ar viniem pavadit,jo pa vidu bus paris dienas jastrada :(
Domaju,ka Tev galu gala iepatiksies tas vina radinieces un viss bus ok :)
04.08.2012 23:04 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Tev tiešām nav kur kādu nakti palikt? Varbūt kādai draudzenei ir brīva gulta mājās? Pa dienu varbūt būtu ok, jo gan jau dienas lielāko daļu tāpat būsi darbā, bet pa nakti man būtu ļoti neērti ar reāli svešiem cilvēkiem (tas nekas, ka vīrieša radinieki, bet tie nav Tev personiski tuvi cilvēki) gulēt vienā istabā. Kur nu vēl, ja Tev pašai bus jāpārvācas uz grīdas.
05.08.2012 00:09 |
 
Reitings 312
Reģ: 04.07.2011
Un,protams,tas ari nozime nekada vakara/rita seksa un vispar nekada seksa,kamer visi te,vismaz majas,ceru,ka vismaz pusi dienas VISI izvaksies...
05.08.2012 14:08 |
 
Reitings 436
Reģ: 06.03.2012
Neapskaužama situācija,es laikam sajuktu prātā! :D

Bet ja nopietni - nedomāju,ka ko īpašu vari darit šinī situācijā,vienkārši sakostiem zobiem jāpārcieš,vismaz es tā darītu.
Ieteikums pārvākties pie draudzenes vai jebkur uz 2 nedēļām,manuprāt,ir diezgan absurds. Un kāds pamatojums draugam? Lakonisks " es netaisos dzīvot tavu radu balagānā 2 nedēļas?! " Domāju,ka puisis nopietni izsvērs,vai tu maz esi viņam ilgtermiņā un nopietnās attiecībās vajadzīga un tā īstā,ja tā izsakies par viņa tuvāko ģimeni. Domāju,ka jebkāda izvākšanas situāciju un jūsu attiecības tikai pasliktinās.
Par gulēšanu un vispār dzīvošanu 7 (!) cilvēkiem 2istabu dzīvoklī 2 nedēļas neizteikšos... Atliek vien,kā jau teicu,sakostiem zobiem,kaut kā pārciest,viegli nebūs,bet nu...
05.08.2012 15:56 |
 
Reitings 1078
Reģ: 24.10.2009
MurDer - es pareizi sapratu - tevi met ārā no tavas gultas? Tas gan ir nepieklājīgi..
Man to radinieku vietā būtu kauns dzīvokļa saimniekus izlikt no gultas. Ja jau paliek tad nu pašiem jādomā kā viņi tur uz grīdas sagulēs.

Domāju ka es varētu uzņemt tik daudz ciemiņus uz tik ilgu laiku, NOTEIKTI nebūtu viegli. Bet to, ka mani izliktu no manas gultas... nu nezinu, būtu ļoti dusmīga.
05.08.2012 16:05 |
 
Reitings 779
Reģ: 02.09.2009
Nezinu, man ar visiem drauga radiniekiem ir ļoti attiecības. Piemēram, pirms mēneša pie mums uz piecam dienām palika drauga mamma, tante ar saviem diviem sīkajiem vienistabu dzīvoklī:D Arī bija diezgan traki, vietas nemaz, bet tur situācija bija tāda, ka citur nebija kur palikt. Es piekāpos, un divas dienas paliku pie draudzenes pa nakti.
Ēst gatavoja drauga mamma un tante, es piepalīdzeju, tāpat arī produktus pirka ciemiņi. Nekas traks nenotika. Tie tomēr ir radinieki.

Saprotu, ka te nav runa par piecām dienām, bet par divām nedēļām. Tomēr var taču aprunāties ar draugu, tad draugs ar to māsīcu un izlemt, ka paliks pie brālēna. Nesaprotu, kāpēc jāceļ tāda brēka, tie taču ir iespējams tava potenciāla vīra radinieki.

P.S. Tā kā es mīlu arī sīīkos, tad biju priecīga, ka tie abi mazie padzīvojās pie mums.
05.08.2012 16:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits