Vienas nakts sakari.

 
Reitings 331
Reģ: 12.06.2012
Jautājums īss un skaidrs.
Kāds ir Tavs viedoklis par vienas nakts sakariem?
Atbalsti, pašai ir gadījušies?
12.06.2012 21:32 |
 
Reitings 30
Reģ: 29.01.2009
Paldies, patīkami pārsteidza beidzot kāds foršs viedoklis, daudz ko palīdz izprast :) cepuri nost!

Es nekur neesmu nevienu nosodījusi, to nemēdzu darīt vispār, šeit bija vairāk ziņkārība, kā lietas uztver citi.
Mademoiselle! ne visi sēž un moralizē, izskatās, ka diskusijas jēga Tev nepielec?! Nemāki laikam izteikties - svētās govis ?! Es Tevi arī varu šā tā nosaukt, bet negribās sevi pazemot :) Jauku dienu!
13.06.2012 14:53 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
vinoga
Par mauku vai par davalku ? :D saki droši :D Sēdi savās biksēs, ņedotroška un ej pasauļojies :)
13.06.2012 14:58 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Interesanti ar tām sievietēm - it kā atbalstot dzimumu vienlīdzību piekritīs, ka katram dzīve ir sava un arī īslaicīgu sakaru izvēle nav tik nosodāma, ja ir vēlme eksperimentēt utt., bet, kad dzīvē būtu iespēja ar kādu to visu aprunāt, tad sāktos "palaistuve", "ak, kādas šausmas, kā tā var!". Esmu bijusi klāt šādās situācijas un sievietes, kas izvēlas īslaicīgas aizraušanās, bieži dēvē par maukām.
13.06.2012 15:06 |
 
Reitings 30
Reģ: 29.01.2009
Mademoiselle!Tu pati varētu neņaudēt daudz- nez kāpēc tevi mans viedoklis tik traki aizskar, ja turpini lasīt un atbildēt? Šobrīd pēc laimīgas sievietes neizklausies :D Nepīksti, dzīvo kā vēlies, vari pati aiziet pasauļoties vai paplest kājiņas, man taču vienalga - nesaprotu šitās dāmas, kas nemāk diskutēt. Man nepatīk draugu-puišu lokā dzirdēt neglaimojošus vārdus sieviešu virzienā, bet pa lielam man ir vienalga :) Vispār esmu izņēmums - kategoriski nedomāju ne par vienu cilvēku, cienu citu izvēles, bet interesē arī viņu motivācija, patīk padomāt dziļāk. La Petite Blonde deva ieskatu, bet tukšās muldētājas nedaudz apnīk.
13.06.2012 15:20 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
vinoga-pateicos divkārši. Patīkami,ka cilvēki spēj novērtēt viedokli,kas ir diametrāli pretējs viņu uzskatiem. :)
13.06.2012 15:29 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
vinoga
Sauļoties biju, tā kā nesatraucies un par savu kāju atplētumu atbildu es pati. Vienkārši tracina, ka ir kādas, kas atļaujas izrunāties. Un par manu nelaimīgumu vai laimīgumu tev vispār nav galva jālauza, jo šobrīd man ir brīnišķīgas attiecības.
13.06.2012 15:34 |
 
Reitings 30
Reģ: 29.01.2009
Mademoiselle!
Bet es nesaprotu, kāpēc Tu uzskati, ka diskusijā var atļauties izrunāties tikai tie, kas Tev piekrīt. Man ir savs viedoklis, Tev savs-tikai Tu nez kāpēc nevis pamato savus uzskatus, bet sāc ar uzbraucieniem? Atbildēt uz vienkāršiem jautājumiem slinkums, bet tukši pamuldēt gan vari. Mani atkal kaitina cilvēki, ar kuriem runā kā pret sienu - ir savas domas un tālāk neko neredz. Es Tevi un nevienu personīgi neapvainoju -vispārīgas frāzes un jautājumi, kāpēc tā jācepās? Tu tiešam domā, ka es eju pa pasauli un ar pirkstiem uz kādu rādu? Starp citu parasti aizstāvu sievietes šajā nevienlīdzībā (džeks kruts-meitene viegla), ja ir tāda saruna, bet man vajag izprast arī motivāciju, jo savas pieredzes šajā gadījumā nav :)
13.06.2012 15:49 |
 
Reitings 239
Reģ: 24.02.2012
Esmu dzirdējusi daudz cilvēku viedokļus un jā, sievietes vairāk cenšas meklēt to vienlīdzību, bet daudzas no viņām pēc tam pašas, vīriešus, kuri guļ apkārt sauc par babņikiem, citas par cūkām citas par tiem pašiem maucīšiem. Un jebkurš vīrietis, par tāda veida sievieti izsakās tāpat, ja vien viņa mērķis nav dabūt viņu sākumā uz gultu (kaut vai šī vēlme ir abpusēja un abi grib iet uz to gultu "nodrāzties") vai arī, ja viņš nevēlas tā atklāti to teikt, lai neizsauktu pret sevi "uguņus" , tad viņš noliedz, ka viņš tā domā, bet prātā paliekot tas uzskats. Esmu runājusi ar pāris tuviem draugiem par tieši šo tēmu un viņi varēja pastāstīt, ka sarunu gaitā ar saviem draugiem ( kuri nav maz) viennozīmīgi ir tāds viedoklis un skats uz sievietēm.
Es tikai gribēju nedaudz apskaidrot, kapēc tas ir sabiedrības viedoklis-jo tāds viņš vienkārši ir!!!
Katram cilvēkam ir sava izvēle ko dzīvē darīt, turaties pie viņas, bet nebļaujat uz cilvēkiem, ka viņi sauc lietas to īstajos vārdos. Es atkārtoju vēlreiz, es nosodu un tapēc to nedaru, man ir citi varianti kā tikt ar savu dzīvi galā. Jūs nenosodat un darat, bet nosodat tos cilvēkus kuri tādu darbību neuzskata par neko apbrīnas vērtu. Košļene :) ilgi kārotā atbilde uz tavu jautājumu - tādā mistiskā gadījumā rīkojies kā uzskati par pareizu. Ja biji domājusi, ko es darītu tādā gadījumā - censtos uzturēties sabiedrībā kurā varu sastapt tādu cilvēku, kurš meklē sievu, nevis vienas nakts sakarus.
13.06.2012 17:54 |
 
Reitings 21
Reģ: 30.05.2012
Es atbalstu! Un bija superrrr!!!! "O" bij ideaals! ;)
13.06.2012 22:00 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
vinoga, kāpēc tu domā, ka vīrietis sievieti palieto un izmet? Ir bijuši daži vienas nakts sakari un mani neviens nepalietoja un neizmeta. Vienmēr esmu nožēlojusi, ka šiem puišiem ir bijis mans telefona numurs, jo viņi vienmēr is rakstījuši, zvanījuši un aicinājuši tikties. Un nevis gultā, bet uz randiņiem. Un ilgstoši. Tikai man viena nakts nozīmēja vienu nakti.
14.06.2012 00:26 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Ko var iegūt - fizisku,garīgu,emocionālu piepildījumu un lielisku vakara nobeigumu,kā arī brokastis gultā.

Un pilnīgi piekrītu La Petite Blonde. Sevišķi kopsavilkumam par brokastīm gultā.

Man patīk būt brīvai. Nepatīk man būt attiecībās un viss. Ar vienu vienas nakts sakaru gan izveidojās brīnišķīgas attiecības pusotra gada garumā, bet esmu kā kaķis, kas staigā, kur pašam tīk, nerēķinoties ar citiem. Ja atnāku mājās pēc pāris dienām, tad par manu klātbūtni ir jāpriecājās, nevis jālamājās, ka es vazājos apkārt. Neesmu ne par, ne pret vienas nakts sakariem, katrs dara kā grib, bet man piemērotāks ir friends with benefits variants, ir izskatīgs un inteliģents puisis ar kuru gultā ir forši, interesantas sarunas līdz rīta gaismai, trakas idejas un dejas līdz rīta gaismai, bet nekādas saistības, nekādi pārmetumi un pārpratumi.

Bet par tām, kurām vīrs ir pirmais un vienīgais - pušmūža krīze kā jums, tā viņiem vēl ir tikai priekšā. Un var gadīties, ka aiziesiet pa kreisi vai katrs savā virzienā tikai tāpēc, ka nav šis un tas vēl dzīvē darīts un nez kā tad ir ar citiem? Un tās kuras bļaus, ka tā nebūs - nesaki hop, kamēr neesi pārlecis!
14.06.2012 00:55 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Situaaciju dziivee ir tik daudz, taapeec nevienu nenosodu, kas izveelaas vienas nakts sakarus, bet iisti labi tas nav, jo domaaju, ka katrs cilveeks veelaas pilnveertiigas attieciibas, nevis tikai vienas nakts seksu - gan sievietes, gan viirieshi. Nesaprotu gan uzskatu, ka viirietis ir tas njeemeejs un sieviete deveeja. Manupraat, abi gan dod, gan njem ;) .
14.06.2012 01:43 |
 
Reitings 1534
Reģ: 29.01.2009
Ja es nebūtu ielaidusies vienas nakts sakarā, es nebūtu piedzīvojusi skaistāko nakti savā mūžā. Nē, patiešām. Tas nebija LV, bija perfekti apstākļi, maksimāla kaisle, iekāre un atdošanās. Tik fantastisku mīlēšanos nekad nebiju piedzīvojusi un latiņa tagad ir tik augstu, ka, domāju, arī nepiedzīvošu. Maksimums.
Kamēr domā līdzi, ko un ar ko dara, tikmēr es nevienu nenosodu.

Es nezinu, kas man tā par sesto smadzeni saka, ka tās, kuras te burkšķina, ka "vīrieši tikai dabū savu un pamet", ir bijušas šādi izmantotas. Ja seksu uztver kā DIVU cilvēku enerģijas apmaiņu (vai sauciet to, kā gribat) un, ja abiem ir labi, tad es te neredzu ne mazāko faktoru, kādēļ kādam jābūt izmantotā lomā. Kas tā par upura filozofiju vispār?
14.06.2012 02:12 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Pēdējā laika interesantākā diskusija, kur spama salīdzinoši maz.

Nevienai no mums nav tiesību nosodīt otru par viņas uzskatiem un izvēli. Pašai nav bijuši vienas nakts sakari vārda tiešā nozīmē, bet piedzīvojumu tāpat netrūkst.

Nenosodu. Kā jau te meitenes minēja - tā ir kaisle, sajūtas... Ja es būtu viena, man droši vien arī būtu friends with benefits.
14.06.2012 09:21 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Neatbalstu.
Lai gan varbūt katrai sievietei vajadzētu kaut reizi izmēģināt, lai saprastu vai tas ir / nav priekš viņas.
Un tie, kas ko tādu piekopj, es nenosodu. Man nav tiesības to darīt. :)
14.06.2012 09:39 |
 
Reitings 7
Reģ: 14.06.2012
Priekš manis personīgi tas nav, bet citas tadēļ nenosodu,ja ir tie vienas nakts sakari. Tā ir katra brīva izvēle, ko viņš dara.
14.06.2012 17:08 |
 
Reitings 826
Reģ: 27.04.2012
Nav tādi bijuši un tikmēr, kamēr būšu pie saprašanas, tādi nebūs.

Mans ķermenis ir daļa no manis un nedomāju ar sevi dalīties ar kuru katru. Tā tikai var pazudināt sevi un visas savas ētikas normas.
14.06.2012 17:14 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
atbalstu, un piekrītu visiem iepriekšminētajiem iemesliem, argumentiem un viedokļiem, kas arīdzen atbalsta.

Un man, līdzīgi kā Delicious, ir bijis tāaads 1 nakts sakars, kuru grūti "pārsist", un, pateicoties tam vīrietim un naktij, mana dzīve mainījusies kājām gaisā :)
14.06.2012 18:40 |
 
Reitings 331
Reģ: 12.06.2012
Paldies Hippie Chick, Dellicious un Lex.
Citādāk sākt likties, ka ar mani nav kaut kas kārtībā. ;)
02.10.2012 15:39 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Neko nosodošu nesaskatu, ja vien tā nav iknedēļas nodarbe. :)
02.10.2012 15:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits