Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā cinieties ar greizsirdību?

 
Reitings 29
Reģ: 05.06.2012
Sveiki visiem, mans vīrs loti nevar ciet manas greizisdibas.
Pats ari tāds ir, bet pamana manī tikai to.
Kad atsledzos no ta lai tas neietu pie sirds tad nokrapu vinu, pat negribot.
Tā apzina grauž kad es ta vareju izdarīt, bet nu vins man arī atriebās tieši ta pat.

Kā Jūs meitenes/sievietes cinatis ar to ja Jums kkas neapmierina?

Es jau tagat pat vairs nevaru ciest visa viņa bišusās meitenes ar kuram viņš sveicinas un pļāpa uz ielas.
varbut es esu tik greizsirdiga uz šo pasauli ka viņš mani katrā strīda dzen no majām arā.
Es vnk. tā nevaru izšķirties man tas viss ir tik nopietni.

Tā kā gaidu Jūsu pieredzi dzīves ;)
06.06.2012 17:43 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Šit, man šitans rakstīšanas stils traucē uztvert dom gājien!
06.06.2012 17:45 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
ai..zini,katram paarim ir savi staasti,paardziivojumi utt..
katram savas probleemas.

bet ir jaasaprot,ka juus esat preceejushies,un taapeec tachu,ka miilat viens otru,un gribat iet sho celju kopaa.plecu pie pleca..ja viens no jums uzskata citaadaak,tad gan tas ir bezjeedziigi.

neviens mees neesam perfekts,bet vajag censties otram nedariit to,ko neveelamies pashi sanjemt.
peedeejaas nedeeljaas arii man ir bijushi dziives sitieni nepajokam..bet es turos,un mees ar viiru tagad esam veel stipraaki kaa pirms tam, tikai mums nav staasts par kraapshanu.. bet es ceru,ka tik taalu neaiziesim arii..

mums bija citi miiljaakie,kad jau viens otru pazinaam,protams,ka saap,protams,ka es ar padusmojos un esmu greizsirdiiga,,kad tos laikus atceros...bet taadi mees esam-cilveeki.!!

izrunaajieties un izlemiet,vai shaads modelis juus apmierina,vai arii veelaties savaa dziivee ko mainiit kopiigiem speekiem.

vajag cieniit otru un nedariit paari..
06.06.2012 17:47 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Godīgi sakot, pirmais, kas iešāvās prātā, izlasot šo visu - kam tev vajadzīgas tādas attiecības? Krāpi tu, krāpa viņš, nu kam tas viss?

Runājot par griezsirdību, esmu cēlusi savu pašapziņu, lai vairs nerīkotu šādas scēnas:)
06.06.2012 17:47 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Man atkal ir tā, ka man būtu kauns celt greizsirdības scēnas, nu nopietni, nevaru iedomāties, ka ja mans puisis ar kādu ne tā papļāpātu vai paskatītos, es sākšu rīkot scēnu :D Jums tā nav? :D
06.06.2012 17:55 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es no sitaa tiku valaa loti aatri...!Tas laikam ir vistrakaakais kas var buut -greizsirdiiba!
Mans viirs runaa ar manu draudzeni pa telefonu gandriiz katru dienu-es jau rakstiju seit arii-vienu briidi likaas -nu tiesaam -tas vairs nav normaali!Izrunaajaamies visi par so teemu kopaa un tagad "miers un beerzins"!Visi laimiigi...cilveeku noteikti nevar tureet kraatinaa...Es esmu prieciiga ,ka dodot savam viiram nedaudz:D briiviibas...esmu dabujusi arii savu-braucu uz Latviju viena-par so braucienu sapnoju vairaakus gadus...Ja cilveeks neuzticas otram ,tad biezi pasam ir pasliidejusi kaaja...!Manaa uztveree ,taadas nevainiigas sarunas uz ielas,draudziigas parunaasanaas ir pilniigi normaalas!Mees to cilveeku nenotureesim -ja buus gajeejs ,tad aizies!Greizsirdiiba var sabojaat pilniigi visu!
06.06.2012 17:55 |
 
Reitings 15
Reģ: 21.12.2010
pēc manaam domaam, ja viens cilveeks kraapj citu, tad vinjsh to cilveeku nemiil taa paiistam, es arii agraak biju taa saucamais kretiins, 16 gados lepojos kad nolaidu vienaa dienaa ar 7 meiteneem, bet tad sastapu meiteni ar kuru biju 9 meeneshus kopaa, es vinjai nereizi nebiju melojis, nereizi nebiju vinju kraapis, es vinjai devu pilniigi visu. Man liekaas kad ja juus dotu viens otram visu, tad tas naaktu ar atdevi. Tapeec man liekaas kad tava greizsirdiiba ir radusies nenotaa kad vinjsh centaas tev kkaa ieriebt, bet driizaak to, kad vinjsh centaas paraadiit cik ljoti vinjam tas saapeeja.
06.06.2012 17:57 |
 
Reitings 29
Reģ: 05.06.2012
Bet kaut pēc ta visa kas ir bijis es saprotu ka viņš ir mans istais cilveks.
es meiginu ari ar pasapzinas celšanu un visu pārejo, bet tagat jau izskatas ka viņš to visu specli dara.
Un meklē tik iemeslus del ka izširties.
06.06.2012 17:58 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
emmanuelle-tu jau kaarteejo reizi pieraadi,cik forsha esi..tavus komentus es te vienmeer gaidu.
super.es pilniibaa tev piekriitu.
vajag dot bik to briiviibu..
mans viirs ar draugiem uz 2 dienaam brauks uz briseli tagad.-izkalideeties,es ,protams,domaaju dazhaadas domas savaa galvinjaa,bet es vinjam uzticos,un domaaju,ka viss buus oki doki..
nevajag aizmirst,ka mees veel katrs pats esam arii cilveeks,nevis tikai piederam otram.
06.06.2012 17:59 |
 
Reitings 156
Reģ: 12.05.2012
Palaistuve
06.06.2012 18:00 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
becky,

man ta pat gruti uztveras sitas teksts :D

Bet par lietu - no tā ir jāizaug. Es esmu izaugusi. Protams, mazliet veselīgas greizsirdības der, bet ne jau otra ierobežošana utt.

ko es daru, lai vīrs nebūtu greiszsirdīgs uz maniem kolēģiem (man lielākā daļa kolēģu vīrieši)? Sapazīstinu ar viņiem :)
06.06.2012 18:24 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
un jā, man arī ļoti patīk lasīt Emmanuelles viedokli :)
Mums taču katram vajag arī citus cilvēkus, ar kuriem komunicēt, ne tikai savu otro pusīti. un mēs nevaram arī viņam/ai aizliegt runāt ar citiem.
06.06.2012 18:26 |
 
Reitings 29
Reģ: 05.06.2012
jā bet tieši ta pat es uzticējos kad mans virs menesi stradaja Liepajā un tad kad es biju apnemsies ka viņu vairs nekrapšu tad viņa dzivē ienaca Elina.

Šadās reizes kad uzticamies tad viss arī notiek.

Nezinu es uzkatu ja Jus esat gimene tad kop jatpušas, a ta vislaik tikai majas darbs un viss.
Ka tad ar kopīgu izklaidi, lai jauni piedzivojumi?
Tapēc jau nogurst ģimenes dzives ka katrs dzivo savu dzivi.
06.06.2012 18:32 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man gan jaasaka, ka tas bija liels darbs ar sevi...Es savu viiru tacu pat iisti nepazinu,kad appreceejaamies!Nezinaaju neko daudz...!Saaku ieveerot ,ka vinam patiik skaistas sievietes...kadreiz kaadai uzsmaidiija veikalaa utt!Saakumaa domaaju ,ka "nomirsu"!!:D
Tad saaku domaat...vins izsaka komplimentu meitenei ,kurai tiesaam loti skaisti mati,piemeram,!Tas tacu normaali-sievietei tiesaam bija loti skaisti mati-nevareeju noveerst acis pati...!Kaapeec vins to nevareetu pateikt?!Vins ir appreceejis mani-aciim redzot ,kaut ko ir atradis iipasu manii-matu man nav:D,bet kaut kas cits varbuut atkal!Vienmeer vajag padomaat ,ka muusos ir kaut kas taads,kaapeec tas cilveeks turas pie mums,ruupeejas,gaadaa!?
Man bija striids par to-esam viirs un sieva-viss jaadara kopaa!!Nekadaa gadijumaa!Es to saku no pieredzes!Tas apniikst tik aatri,ka pat nespejam pasas saprast...iipasi ja gimenee ir beernins,kas panem lielu uzmaniibu!Tad liekas vispaar gals...!Es loti augstu noveerteeju to palaisanu "paganiities"-aizskriet uz kaadu veikalinu,pie draudzenes parunaat par sieviesu staatiiteem utt
Arii viiriesi jaapalaiz...noteikti!Taa ikdienas kopdziive,kuraa nav taada ,kaa ilgosanaas vairs,tas randinu variants ...bojaa attieciibas!
06.06.2012 18:46 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
jaa,vajag ljaut sailgoties vienam peec otra,

moshk tu vinjam neuzticies,jo zini,ka pati vareetu nokraapt.. jo tu neesi drosha pati par sevi.
06.06.2012 19:01 |
 
Reitings 29
Reģ: 05.06.2012
Varbut Tev tille tasiniba.
Bet man agrak ka nevareju virietim ne acis paskatisties ne uzmaidit neko tadu.
Tad es tam tiku pari un tad bija pats sliktakais.
Un tagat atkal jutu ka lenam ateju atpakal tur, ka gribu but tikai vina.
06.06.2012 19:32 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
aa,bet tu gribi buut tikai ar viiru,ja? nuu tad dari vinjam to zinaamu,jo gan jau arii vinjhs juutas piechakareets...un tev jaadara vinjam zinaamu,ka tu veelies buut tikai ar vinju,bet tev ir arii gruuti,jo visas taas greizsirdiibas moka..jums jaabuut atklaatiem vienam pret otru..izrunaajieties..
06.06.2012 19:41 |
 
Reitings 306
Reģ: 17.01.2012
dots devējam atdodas, tu tacu viņu krāpi! un tad viņs tev atriebās
06.06.2012 19:49 |
 
Reitings 834
Reģ: 29.01.2012
Nu tiešām, kam tādas attiecības ir vajadzīgas, ja visam plusā ir vajadzīga krāpšanās un vēl viens tizls gājiens, kā tāda veida atriebšanās. Tādā situācijā ir vai nu jāpiedod vai jāpieliek punkts. Šādas attiecības nekad neizveidojas laimīgas, manuprāt.
06.06.2012 19:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!