Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

yourstore.lv smaržas

 
Reitings 556
Reģ: 13.09.2011
Ir kāda pasūtījusi?
Cenas dažām smaržām tik zemas, ka liekas, ka varētu būt poļu pakaļdarinājumi, negribētos iegrābties.
04.06.2012 09:26 |
 
Reitings 3
Reģ: 27.06.2012
Vai tiešām neviena nav pasūtījusi smaržas no šī veikala?
Esmu noskatījusi sev dažās lietas - bet neesmu pārliecināta!
Var jau aiziet uz Duglasu vai kur tamlīdzigi, bet ja te var pa lētāku naudiņu ko dabūt....
Ja kādai ir pieredze - padalieties.
Luuudzu....
27.06.2012 14:57 |
 
Reitings 1
Reģ: 27.11.2009
Sveiki!
no savas pieredzes par šo veikalu varu teikt tikai to labāko... es ilgi un dikti meklēju sev Elizabeth Arden Green Tea. beidzot sameklēju un pievilcīgās cenas dēļ nopirku yourstore.lv un ar to arī viss sākās. Veikala darbinieks ļoti laipni un korekti pastāstija par preču izcelsmi-tās nav poļu preces vai kādi pakaļdarinājumi. Visi ir oriģināli. Esmu mēģinājusiElizabeth Arden lūpu spīdumu un Dermacolor tonālo krēmu. Esmu ļoti apmierināta gan ar veikala operatīvo darbu gan arī ar preču kvalitāti. Manuprāt, mūsu veikalos pircējus ļoti apkrāpj, liekot maksāt samērā dārgu cenu par preci. Tas attiecas arī uz apģērbiem. Esmu yourstore.lv patstāvīgā kliente un ar lielu prieku iepērkos šajā veikalā, jo esmu pārliecināta par viņu godīgo attieksmi, preču kvalitāti un cenu.
droši iesaku šo veikalu arī citiem! Nenožēlosiet!
27.06.2012 15:36 |
 
Reitings 3
Reģ: 27.06.2012
Heiii Meitenes!
Saņēmos un pasūtīju sev smaržas un so to no apģērba!
Nu man sirds mierīga - pasūtījums dabūts un esmu ar visu pilnībā apmierināta! Paldies Engelitsss par ieteikumu un komentāru!
12.08.2012 16:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits