Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

we and man

 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
gribētu dzirdēt no jums,kas jums patiesi ir svarīgs vīrietī,veidojot ar viņu attiecības.
vai tas ir izskats?
ķīmija?
vai tomēr vīrišķība,inteleģence un rūpes par meiteni?
man vismaz šķiet,ka nevar no viena vīrieša dabūt visu ko vēlies - gan lai viņš būtu skaists,daudz pelnītu un vel nenormālāko ķīmiju.
01.06.2012 10:47 |
 
Reitings 378
Reģ: 14.04.2010
Viss kopá veido to, kas mums ir tik ljoti nepiecieshams! Visas iepriekshmineetaas lietas papildina viena otru! Bez kjiimijas nebuus uguns, bez ruupeem nebuus starojoshu acu! Katrai tas ir savs- savs skaistums, savs raksturs, kas ir nepiecieshams redzeet viirietii!
01.06.2012 10:53 |
 
Reitings 4604
Reģ: 11.05.2010
nevar no viena vīrieša dabūt visu ko vēlies - gan lai viņš būtu skaists,daudz pelnītu un vel nenormālāko ķīmiju.


var gan! :)


izskats un algas lielums noteikti nav primāras.
svarīgi ir tas, kāds ir cilvēks, kā jūtās kopā ar viņu and so on :)
01.06.2012 10:55 |
 
Reitings 378
Reģ: 14.04.2010
Stulbi būtu meklēt vīrieti pēc algas lieluma un tad saprast, ka pēc visiem citiem parametriem viņs tev neder :d
01.06.2012 10:58 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Es tā nedaru,tas bija domāts kā piemērs.Es zinu daudzus izskatīgus vīriešus,kuriem ir neciešams raksturs.Tad jau labāk ne tik smuku puisi... :D
01.06.2012 11:01 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Skaistums arī katram savs, kas vienam skaists, otram nepatīk, tāpēc, es uzskatu, ka katram savs vīrietis ir skaists, lai arī kāds viņš arī nebūtu.

Un par to naudu arī - ne visām tas ir noteicošais pēc kā būt kopā ar vīrieti. ;)'

Kā arī ļoti patika escade kā pateica - pilnībā piekrītu.
01.06.2012 11:02 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Lidojums, ir noteikti jābūt lidojumam, kad nolaižos, tad arī novērtēju visus sīkumus, ja kaut kas nepatīk, tad nav ko...
01.06.2012 11:06 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
nevar no viena vīrieša dabūt visu ko vēlies

Var gan! ;)
01.06.2012 11:08 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Meitenes - tad jums ir superīgi vīrieši! :D Es nezinu no kā man tas,laikam no mammas.Viņa tā bieži saka.:D
01.06.2012 11:12 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
Izskats noteikti nav noteicošais, esmu ievērojusi, ka sākumā cilvēks var likties neglīts, bet kad iepazīties un izrādās, ka viņš ir foršs visās citās jomās, sāk likties ka cilvēkas pats ir palicis skaists!

Secinājums: skaistums tiešam nāk no iekšienes!!

Nauda gan man, piemēram, ir svarīga, jo cilvēki kas materiāli ir nodrošināti arī uzvedās pašpārliecināti, un pavisam savādāk, kā tie kam ir problēmas ar naudu! (neiet runa par miljonāru ķeršanu, bet par to ka cilvēks var patstāvīgi sevi nodrošināt)

Vēl ļoti svarīgi man ir lai vīrietis ir pieklājīgs un ar labām manieriem! ĻOTI SVARĪGI.

esmu arī secinājusi, ka man patīk nūģīgie puiši, kas nav uzmanības centrā, iet visus pazīt ar visiem svaicinās, bet ir atturīgāki un kautrīgāki.
01.06.2012 11:15 |
 
Reitings 2
Reģ: 01.06.2012
Man ir svarīgi, lai es vīrieti varētu nedaudz apbrīnot. Just, ka viņā ir potenciāls un viņu es varēšu iepazīt ilgi un katru dienu atklāt ko jaunu. Noteikti pašpārliecinātība par sevi un pozitīva attieksme pret dzīvi. Lai viņš precīzi zina, ko dara un uz ko tiecas. Stiprs, sportisks - lai es justos droši. Visas šīs īpašības kopā veido tēlu, kurš man liekas simpātisks..
01.06.2012 12:17 |
 
Reitings 622
Reģ: 14.05.2012
Man ir svarīgi, ka mans vīrietis ir gudrs. Tieši tāds ir mans pašreizējais vīrietis, jo beidzot esmu radusi arī nepieciešamību sevi pilnveidot – ja blakus ir tik gudrs un erudīts vīrietis, negribas visu laiku justies kā pilnīgam zābakam. Un nē, tas noteikti nav pamatiemesls, kāpēc es cenšos sevi piepildīt (skan divdomīgi), tas drīzāk ir papildu stimuls. Izvēlos normālu lasāmvielu ... nē, paga, es VISPĀR izvēlos lasāmvielu, tobiš, esmu sākusi lasīt. Un lasīt labas, izglītojošas grāmatas, nevis romānus un citu drazu. Vēl būtu vēlams, ka viņš labi pelna, jo man nav naudas. Brīžos, kad knapinos un izmantoju Maximas naudiņu, lai norēķinātos par lētāko maizi un nocenotu desu vai roltonu (manuprāt, ir ļoti maz pazemojošāku lietu par to), gribas raudāt. Jā, un protams mīļš, uzticīgs, gādīgs, rūpīgs...
01.06.2012 14:52 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Hmm..
Izskats man Ir svarīgs. Tas, lai viņam ir prāts un spētu nopelnīt nauda arī IR svarīgs. Un tikpat svarīgas IR jūtas. + saskaņa gultā.
Un, nē, es nemāku atmest nevienu no šiem.
Nu jau labi esmu sapratusi,ka mani dzīve tomēr savā ziņā lutina, jo vīriešus man sūta, it īpaši pēdējā laikā, pašus labākos..
Draudzenes jau smejas,ka visas LV sievietes čīkst,ka maz normālu vīriešu, bet uz mani ir vairāki :D
01.06.2012 15:01 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Es laikam to ķīmijas pieminēšanu neizprotu, jo nesaprotu kādas attiecības vispār iespējamas bez jūtu ķīmijas.
Man svarīgākais ir intelekts un tas lai mums ir kopīgas intereses. Ir ļoti svarīgi lai vīrietis ir kopts un ar stilu, bet izskats ir mazsvarīgs. Es reiz iemīlējos vīrietī, kura izskats mani nekā neuzrunāja, nelikās nekas īpašs, bet kad iepazinu viņu kā cilvēku, tad nu rozā brilles acumirklī. Viss ko viņš teica, darīja, un tas, cik daudz kopīga mums bija mani tiešām apbūra.
Tā kā nekādu ģimeni un bērnus šobrīd veidot netaisos, nauda man nav svarīga. Galvenais lai man to neprasa un man nevajag par viņu maksāt, bet lai maksā par mani arī nevajag.
Visu pārējo nevaru iedomāties kā aprakstīt vienā komentārā, jo rakstura īpašībām ir tik daudz nokrāsu un šķautņu... Skaidrs, ka cilvēku ar dīvainībām nepaciestu, piemēram tādu, kurš ir līdz vājprātam greizsirdīgs, bet nu kura normāla sieviete sev tādu gribētu? :) Protams, ja pati tāda ir, cits stāsts.
01.06.2012 15:13 |
 
Reitings 1534
Reģ: 29.01.2009
Man ir svarīgi, lai vīrietis ir labi materiāli nodrošināts, ar augstu intelektu, labām manierēm, man radniecīgu domāšanas veidu un humora izjūtu... Ķīmija visur iet pati par sevi, jo bez tās noteikti nemaz nerastos personīga interese par cilvēku... Ļoti daudz ir to īpašību, kas mani interesē. Un es zinu, ka tādu, kas atbildīs maniem standartiem 100%, es nekad neatradīšu. Tieši tā iemesla dēļ, es negribu precēties.
01.06.2012 15:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits