Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pirmā jūnija diena!

 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Labrīt labrīt!
Kur visas pazudušas? :)
Kā iet, kas notiek? Mani vakar štatu samazināšanas dēļ informēja, ka strādāju vēl 2 nedēļas. Visa mana patstāvīgā dzīve izgāzusies, jāiet atkal pie vecākiem. Bet man tas darbs arī riebās un dzina stresā. Žēl vienalga,bet nu... Varbūt uz labu ;)
01.06.2012 09:08 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
karinjo, kas Tevi pamet? :p
un par to pirmspēdējo teikumu es ar nodomāju,ko līdzīgu.

Hmm, man šķiet,ka ne jau laiks nosaka-paspēs vai nē, bet pašu vēlmes. Ir taču vietas, kur pieraksts jau aizņemts, ja vel baznīcā precas, tad pavisam.
Mani ieinteresējis tieši tas,ka brīvā dabā.. Un,ja ir jau sava vieta.
Bet vispār, es laikam ar prātu nestādos priekšā,kas viss tik nav vajadzīgs :D un es laikam negribētu būt tā,kas visu plāno, milzīgs darbs..

Un vel-visam pamatā ir nauda, jo bez tās pat sarakstīties nevar :D
01.06.2012 20:34 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Brauc prom uz vai ilgāku laiku, nu tad pabaudīšu veco dzīvi, vien ar jauno skatu :D
01.06.2012 20:40 |
 
Reitings 4261
Reģ: 28.04.2011
Hanna, pietiekami!
Optimāli man liekas - pus gadu uz priekšu. Galvenais ir rezervēt vietu un pārējo tad var pamazām.
Tev arī gaidāms šāds notikums nākamgad? :)
Par laulībām brīvā dabā-nezinu. Ir jau forši, bet tad Tev jābūt 100% pārliecinātam,ka nelīs lietus. Ja grib kāzas brīvā dabā, tad vajag arī rezerves variantu,ja gadījumā līst lietus, ir briesmīgs vējš.
02.06.2012 19:05 |
 
Reitings 704
Reģ: 13.06.2011
Jā, nākošajā vasarā. (l)
Un nevajag man te piesaukt sniegputeni, jo mēs tieši gribam brīvā dabā. :@ :)

Un vispār - vai tad tiešām neviena netic, ka Hanna var būt arī jauka? (l) Mana mazā sirds plīst no laimes, tāpēc man ir neviltots prieks par visiem, kuri precās, vot tā! ;)
02.06.2012 21:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits