Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vasara/ Peldēšanās sezona.

 
Reitings 566
Reģ: 03.02.2012
Skatoties šo video, man radās jautājums (zinu,ka Latvijā 90% sieviešu ir ar perfektiem augumiem, vai vismaz ar veselīgu svaru) vai jūs pievēršat uzmanību meitenēm,kas ir plus size, teiksim, vai Jūs viņas nopētat un savās domās kaut ko pretīgu par viņu pasakat, vai vienalga kaut ko iedomājaties???Vai vispār kādreiz esat viņu apvainojušas/aizvainojušaS?
http://www.youtube.com/watch?v=YsHmUAmS5HU&feature=g-u-u
26.05.2012 18:45 |
 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Es pati neesmu tik perfekta, lai tādai meitenei, ko aizrādītu. Uz cosmo meiteņu fona esmu zilonis :D Ja viņa ir laimīga un apmierināta, nemokās kompleksos, man ir vispatiesākais prieks par viņu, lai arī cik liela tā meitene nebūtu :)
26.05.2012 18:50 |
 
Reitings 112
Reģ: 12.05.2012
Neinteresē citas meitenes, kur nu vēl viņu augumi :D
Vispar man, rupji sakot ,ir nospļauties par nepazīstamu meiteni, viņas augumu vai citām viņas problēmām un neproblēmām :/
26.05.2012 18:52 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
lolly_p0p
Es domāju, ka 90% ir pārspīlēti.
Nopētu, bet neko sliktu nepadomāju. Kāds cilvēks ir, tāds ir neba viņš sliktāks par mani. Tā ir paša katra darīšana kāds viņš izskatās, tievs vai resns.
26.05.2012 18:53 |
 
Reitings 566
Reģ: 03.02.2012
Vai tiešām Jums nekad nav ienākusi prātā doma ''šausmas, cik viņa resna'' vai ''šausmas,kā tik liela meitene var uzvilkt ko tādu'' ?
26.05.2012 18:54 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Esmu 25 gadus veca, man ir augstākā izglītība, darbs, mērķi, emocijām piesātināta dzīve, tāpēc absolūti nav vēlmes/laika/vajadzīvas kaut ko nepatīkamu teikt meitenēm, kuru svari, redz, rāda ko vairāk. Nepētu un neaizvainoju, jo neko šausminošu nepamanu. Kas teicis, ka norma ir svērt tik, cik es? Un kur rakstīts, ka tievie ar kaut ko ir labāki? Ja es būtu jauns skuķis, kurš pamatskolā jau 4 gadus aizkavējies, bez reālās dzīves, tad varbūt aiz nekā nedarīšanas sāktu kasīties apkārtējiem par to, cik viņi sver, taču arī tas drīzāk parādītu tikai neapmierinātību ar sevi pašu. Ja mēs sevi mīlam, tad apkārtējos trūkumus nepamanām.
26.05.2012 18:54 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Aizrādīt es tiešām neaizrādu un kāpēc? Kāda man daļa?
Cits jautājums - vai tas ir skaists? Protams, meitenes ar slaidiem augumiem ir pievilcīgākas, bet arī ne vienmēr, tad atkal - kāds ģīmis tam augumam! :D

Piekritīšu Sibillai!
26.05.2012 18:56 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
lolly_pop, tas otrais par uzvilkšanu man ir ienācis prātā, bet tas nav tāpēc, ka cilvēks sver vairāk par mani. Ir gadījies malkot vīnu patīkamā kompānijā, kad pie blakus galdiņa apsēžas sieviete koši zaļiem stringiem un īsiem leoparda mini, nerunājot jau par spīdīgiem apaviem un topiņu, kurš pat krūšturi nepiesedz. Jā, tad es grēkoju un domāju, ka kaut ko tādu uzģērbt nespētu, jo uzreiz tā telpa, kurā uzturos, vairs nav tik patīkama.
26.05.2012 18:56 |
 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Es to padomāju 1x, kad es redzēju jau sievieti pāri 60 sēžot uz atpūtas krēsla spēlējoties ar mazbērnu pie paša ūdens, viņa bija nu ap kilogramiem 150. Līdz tam - ja apmierina, man prieks :)
26.05.2012 18:57 |
 
Reitings 566
Reģ: 03.02.2012
Pati es arī nekad , nēesmu pat iedomājusies pasmieties par kādu kam ir vairāk kg kā man. Bet skatījos to video, un man ienāca prātā doma pajautāt vēl kādam :)
26.05.2012 18:58 |
 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Par to skaistumu - nu okei, 21.gs mums tas liekās skaisti. Citos gadsimtos likās savādāk skaisti, tā "skaistuma " uztvere mums tā nenāk dabiski, to mums gandrīz vai iepotē.
26.05.2012 18:58 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Video smieklīgs :D Forša sieviete!

Esmu pie sevis nodomājusi, piemēram, ka es pati nevēlētos tā nolaisties, vai es viņas vietā kaut ko darītu lietas labā. Bet tā ir viņas izvēle, pareizi? Un iespējams tas, kas man liekas ir sevis nolaiša, viņai skaitās pavisam kas cits.
Bet nekad neesmu izteikusies skaļi. Tas gan man liekas zemiski.
26.05.2012 18:58 |
 
Reitings 357
Reģ: 29.01.2009
Es mazliet novirzīšos no tēmas, bet tā sieviete tajā video ir par daudz "sacepusies".
Drīzāk izskatās, ka viņa tā pārdzīvo, ka nezin kā to vairs izbļaut.

Runājot par tēmu. Man kursā mācijās kāda meitene, kura svēra pie 100 kg. Kā jūs domājat ko viņa darīja?
Vina to vien darija, kā skandināja citām meitenēm-"" Cik Tev kaulainas kājas. Tev gadijumā nav palikusi mazāka pakaļā? Nebiju pamanijusi, ka Tev tik līkas kājas vai arī Tev izskatās parādijusies maza riepiņa.""
Tas ir normāli? Reizēm tieši no apaļīgajām meitenēm nāk TĀDA agresija!
Personīgi es neēsmu smējusies, bet tākā mana profesija ir saistīta ar apģērbu, es diezgan bieži pamanu apaļīgas meitenes un to kā viņas ir apģērbušās. Esmu arī ieteikusi un pakoriģējusi mazliet.
26.05.2012 19:07 |
 
Reitings 1791
Reģ: 17.11.2011
Video jau pozitīvs, tikai nepamet doma, un , ja nu viņa kādreiz būs tieva un viņai tas iepatiksies vai vēl joprojām azartiski aizstāvēs sievietes ar lielu lieko svaru....

Personīgi, neko nesaku, ja cilvēks jūtas ērti tad jau ok, bet pie sevis nodomājusi esmu pāris reizes....
26.05.2012 19:41 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Meitenes, nav ne "nēesmu", ne "neēsmu". Ir NEESMU. (Jā, jā, jā, es tā riebīgā koriģetāja).

Par tēmu - es tiešām neievēroju citus cilvēkus. Tikai ļoooti skaistus vīriešus sanāk pamanīt, bet tāpat ne vienmēr. (s) :D Tāpēc - man ir pilnīgi vienalga, kā kurš izskatās un ko kurš velk. ;)
26.05.2012 19:52 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
Sveika!
Ļoti patika video :)
Cik es esmu ievērojusi, tad tieši pludmalēs es neko slikti nedomāju par tāda auguma tipa meitenēm, jo viņas, kā arī visi pārējie nāk sauļoties un peldēties. Tas taču ir saprotams, ka viņām ir jāvelk peldkostīms. Bet man tieši rodas aizspriedumi pret tām meitenēm, kas ikdienā parāda savu resnumu. Skarbi izklausās, bet tā man ir. Cik daudz meiteņu Rīgā nav redzētas ar īsiem, īsiem svārciņiem + apspīlēts topiņš utt. Varbūt meitene patiešam ir ļoti apmierināta ar savu ķermeni, bet es uzskatu, ka viņas neprot sevi iznest. Ir taču dažādi veidi, kā sevi parādīt seksīgu.
26.05.2012 20:05 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Man jau sen zb lasīt tos "neēsmu un nēesmu" -varētu domāt,ka skolās vairs rakstīt nemāca.
26.05.2012 20:09 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Šī meitene izskatās labi, jo ir sapucējusies un tas peldkostīms, nav arī tik briesmīgi apaļīga, bet šādas meitenes ir īsts retums, pārsvarā jau apaļīgums iet roku rokā ar bezgaumību un nekoptību, protams ir izņēmumu, taču šādi izskatās reti kura apalīte.
Es pludmalē godīgi arī neievēroju figūras, vispār tagad domāju vai ir kāds spilgts gadījums bijis, jā pirms vairākiem gadiem kad sakāvās jauna meitene un veca vecene, tas bija tāds skats, šausmas, es to nekad neaizmirsīšu, tā meitene jaunā dzēra kaut kādu kokčiku un vecenei nepatika, viss aizgāja tā, ka vecā bļāva ka ir aizskarta un sauca policiju, telefons pašķīda, viņa spiedza ka tiek aizskarta, vicinājās ar kājām. Tas bija šovs! Turklāt pludmale, karsta diena Bulduri, visu skati bija pavērsti tajā virzienā. Nu tas tā, aizgāju mazliet no tēmas.
26.05.2012 20:12 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Video slinkums skatīties :D Bet es gan godīgi varu pateikt, ka ievēroju arī to, kādas citas meitenes izskatās. Acis taču man ir, tā kā skaidrs, ka skatos. Un ja skatos, tad kaut kāds viedoklis rodas šā vai tā. Šodien biju akvaparkā, redzēju, ka daudzas ļoti agri jau apvēlušās. Vispār es ne tik daudz savas vienaudzes novērtēju, bet bērnus. Nesaprotu, kur vecāki skatās? Apvēlušies kā bumbiņas gan 5gadīgie, gan teiksim 12gadīgie. Nevienu neaprunāju, bet pie sevis novērtēju gan.
26.05.2012 20:17 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Jessica, es tāpat redzu, ka ļoti daudzi bērni tā pārbaroti, kaut kad biju tepat netālu no mājām iegājusi Hesburgerā, visa famīlija laimīgi ēd, sīkie barojas jau apaļi, nesaprotu ko tie vecāki domā. Es ļoti cienu tādā ziņā savu vadītāju, viņas bērniem nekas netiek dots tāds, mazie pat esot salatētim rakstijuši lai roltonpaciņu uzdāvina uz Ziemassvētkiem :D, šad tad kā kārumu ko tādu nopērk, bet tā veselīgu ēdienu dod.
26.05.2012 20:22 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
Es īpaši ievēroju un kaut ko nelabu pie sevis nodomāju tikai, ja abģerbs ir nu galīgi nepiemērots ķermeņa aprisēm un izceļ visu to, ko vajadzētu noslēpt! To var attiecināt uz jebkuru miesasbuvi. Skaļi gan nevienam neko neesmu teikusi.
Pludmalē gan nevienu nepētu un nešausminos.
26.05.2012 20:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits