Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu augšana.

 
Reitings 17
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, meitenes.

Noteikti šis jautājums ir aktuāls diezgan daudzām no mums, jo kurai gan nepatīk skaisti, kopti, GARI mati...
Es zinu, ka par šo tēmu ir runāts daudz un dikti, bet mani tomēr vēl neatmet doma, ka varbūt ir kāds ''brīnumlīdzeklis'' matu augšanas paātrināšanai?
Laiks iet, un viss mainās, klāt noteikti nākuši dažādi jaunumi, pieredzes šajā jomā, tādēļ, meitenes, kādi ir jūsu ieteikumi, ko esat izmēģinājušas, kas Jums patiešām ir devis rezultātus matu augšanas paātrināšanas sakarā!?

Paldies jau iepriekš.
Lai veiksmīga diena!
24.05.2012 00:54 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Es šobrīd arī uzsāku matu augšanas kūri, jo pēdējo reizi friziere man par daudz nogrieza :( es zinu no iepriekšējās pieredzes, ka DNC eļļiņas matu augšanai tiešām palīdz.. bet viņas nevar lietot pārāk bieži, vismaz rakstīts ka jāatkārto pēc 10 dienām. Tad šobrīd lietotoju vēl aptiekā nopērkamo dadža eļļu, lactimilk pūšamo spreju augšanai un vēl padomā likt zilos mālus matos :D Par rezultātiem varēšu dalīties pēc mēneša :D
24.05.2012 01:12 |
 
Reitings 384
Reģ: 18.04.2012
Mans uzskats ir, ka Tu vari zieķēt sev matos kaut pašu brīnumlīdzekli un cerēt, ka mati augs griezdamies. Taču es uzskatu, ka tikai ar to nevar panākt vēlamo rezultātu. Esmu iemācījusies saprast, ka mati, āda, nagi ir atkarīgi no Tava veselības stāvokļa. Un to var panākt ar ārstēšanu, pareizu uzturu, veselīgu dzīvesveidu.
24.05.2012 01:15 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Draudzene sajusma par so : http://iherb.com/p/1714?rcode=tib189
Un Cikiritai daleja taisniba, mati jau aug no ieksam - liela mera tadel ari iekskigi jastrada, piem. ar vitaminiem :)
24.05.2012 01:19 |
 
Reitings 622
Reģ: 14.05.2012
Regulāri apgriez matu galus, pa nakti saņem vieglā zirgastē/copē/bizē, padzer kādus aptiekā pieejamos līdzekļus, netaisno, nefēno, katru dienu pamasē nedaudz galvu, lai asinsrite labāka (pati tam izmantoju " Keune" matu balzāmu (uz tūbiņas sniegpārsliņa) - veicina asinsriti.
24.05.2012 01:21 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Labrpāt pasūtītu no iherb to brīnumlīdzekli, bet besī ka ilgi nāks uz lv, varbūt kāda šejieniete, kura neizlietoja līdz galam, ir gatava pārdot? :) Es šobrīd tiešām esmu kā apsēsta ar matu audzēšanu :D
24.05.2012 01:24 |
 
Reitings 622
Reģ: 14.05.2012
Čikirita, piekrītu, bet ir gadījumi, kad veselības stāvoklis var būt ideāls, taču mati vienalga aug lēnām.
Man pārbaudīta metode, kas darbojas ir reizi divos, trijos mēnešos apgriezt matu galus, Dzintara eļļa, kā arī nefēnoju un netaisnoju!
24.05.2012 01:25 |
 
Reitings 622
Reģ: 14.05.2012
tiger, ceru, ka tu to visu, ko uzskaitīji, negāz matos katru dienu :D
24.05.2012 01:26 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
haha :D Nu dadža eļļai rakstīts, ka intensīvai terapijai var lietot katru dienu, tā kā matus mazgāju katru otro dienu, tad cenšos to ievērot un lieku eļļu.. lactimilk iepūšu tad kad atceros pēc matu izzūšanas, bieži vien aizmirstu :D pārējo lietoju paretāk
24.05.2012 01:30 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
nesakarīgi uzrakstīju, tad to dadža eļļu lieku katru otro ;)
24.05.2012 01:31 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
cik var teikt, ka nav tādas maģiskas tabletītes, kuras paātrina matu augšanu! ir tikai suplimenti, kuri veicina matu stiprumu, kamēr tie aug!
+ vēl daudz kas ir atkarīgs no ādas tipa, cilvēkiem ar taukaināku ādu mati parasti aug ātrāk, nekā cilvēkiem ar sausu ādu!
24.05.2012 03:09 |
 
Reitings 289
Reģ: 08.05.2012
Es arī tagad mēģinu matiem nenodarīt neko sliktu, lai atpūšās un aug. Dažreiz ielieku to DNC eļļu matu augšanai, dažreiz to smirdīgo dzintara eļļu.

Nezinu kādēļ, bet man jau kādu 4 gadu gribās vasaras sākumā apgriezt matus, jo tik neērti ar gariem matiem dzīvoties pa āru vasarā. :( Un to arī daru. Pēctam nožēloju. Šogad esmu apņemusies neapgriezt.

Mati man aug ātri un tā kā man agrāk bija mati līdz dupsim, tad domāju, ka varēšu atkal tādus ataudzēt. :)
24.05.2012 10:11 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Uzskatu, ka daudz atkarīgs arī no ģenētikas, maniem vecākiem un omei, piemēram, nav bijuši biezi un stipri mati. Vienīgi vectēvam, kurus pārmantoja brālis, kurš sarkastiskā kārtā visu laiku staigā īsiem matiem, jo garāki sāk viļņoties. Es esmu mantojusi tos plānos matus un ar tiem visus gadus esmu cīnījusies. Labi, zivju eļļa palīdzēja pret regulāro matu izkrišanu ziemā un pavasarī. Ātrāk neauga, fakts.
Tās DNC eļļas arī mēģināju, bet matus nebija pēc tam iespējams tīrus izmazgāt, jo tā konsistence bija tik eļļaina, ka izžāvējot tik un tā nākamajā dienā vajadzēja mazgāt. Divus mēnešus lietoju un pieriebās.
Un esmu no tām, kurām izaug pāri plecam mazliet un sāk šķelties un vairāk neaug, līdz ar to matu garums ir konstants visu mūžu. Nepalīdz arī griešana augošā mēnesī, tas ir bullšits.
24.05.2012 10:37 |
 
Reitings 17
Reģ: 29.01.2009
Jā, es arī uzskatu, ka tas, ka mati jāgriež augošajā mēnesī ir pilnīgas muļķības, esmu griezusi gan tad, gan tad, nekādas atšķirības.
Vispār lieta ir tāda, ka esmu izmēģinājusi vienu lietu, kura tiešām STRĀDĀ, tās, vismaz kādu laiciņu atpakaļ bija Faberlic ampulas matu augšanas stimulēšanai vai k-kā tā saucās. Iepakojumā bija 3 ampulas, un iepakojums maksāja, ja nemaldos, kādi 5, 80 apmēram. Es izlietoju kādus 5, 6 iepakojumus, lietojot ampulu pēc katras 2. mazgāšanas reizes un rezultāti bija tiešām acīm redzami, vienīgais mīnuss ir tas, ka izmaksas ir salīdzinoši lielas, un vēlējos noskaidrot kādu arī efektīvu, bet lētāku veidu.

p.s. Vispār nesen skatījos Faberlic katalogus - neesmu vairs šīs ampulas tur redzējusi, vai vienkārši neesmu pamanījusi, diemžēl.
24.05.2012 13:20 |
 
Reitings 1
Reģ: 04.01.2013
Sveikas nu vispar jau ta ar ir mati ir musus sastav dalla par kuru mes rupejamies pat vairak neka ko citu..
varu teikt un daudz kart piekrist meitenem kuras jau ir izteikushas savu viedokli, bet pamegginat tik loti nedomat par matu audzeshanu un vienkarshi lietojat vitaminus mazgajat ar bernu shampuniem jo tajos ir e vitamins kush tiesham palidz, netaisnojiet, ik pec 2-3 men ejat apgriest galus un labi daudz staigajiet pa svaigu gaisu.. pat vel labak sakat domat pashas pa sevi tad arii mati augs.. :) :) :)
04.01.2013 01:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!