Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Saapiite

 
Reitings 4
Reģ: 17.04.2009
Esmu uzsaakusi attieciibas ar puisi, sobriid esam kopaa jau gandriiz 4 meeneshus un tik superlaimiiga es ilgi nebiju bijusi.
Tomer par spiti visiem labumiem mums ir viena problema - vinjam pec seksa ar mani uz dzimumlocekla paraadaas apsaartums un nieze. Ja meginam miileeties, vinjam kut. Tas viss paariet 3-4 dienu laikaa, bet tad, kad atkal nododamies gultas priekiem - saakas no gala.

Vai kaadam ir bijis liidziigi?
Man pashai nekaadu probleemu nav - ne niezes, ne apsaartuma. Viss vislabakajaa kaartiiba, taapeec nedomaju, ka taa buutu kaada nelaaga slimiiba.
Bet varbut manii miit kaada bakteerija, kas ietekmee vinju? Vai alergiska reakcija? Pirms tam neko shaadu neesmu pieredzejusi :(
23.05.2012 14:08 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Aizsūti viņu vai aizej pati pie ārsta! Nedomāju, ka tas ir normāli.
23.05.2012 14:11 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
izklausās pēc piena sēnes...aizej pati pārbaudies. ja ir piena sene, tad doka izrakstis zāles jums abiem;)
mēs pašreiz esam ārstēšanās procesā:)
23.05.2012 14:14 |
 
Reitings 4
Reģ: 17.04.2009
Vinsh jau bija pie aarsta, tachu dakteris pat nenonjeema analiizes un pateica, ka paarieshot peec paaris dienaam. Paargaaja arii, bet peec manas viesoshanaas vnm viss saakas no gala (ne vienmeer, bet lielaakoties).
Meees abi neesam LV un es ne nieka nezinu par vieteejo mediciinas sisteemu utt. Taa gribas aiziet, bet nezinu, ar kuru galu, lai saak!
Vnk domaaju, ka varbuut veel kaads par saadiem simptomiem ir dzirdeejis un zina, kas tas ir par joku.
23.05.2012 14:15 |
 
Reitings 4
Reģ: 17.04.2009
Bet, ja taa ir piena seene, tas ir normaali, ka vinja paariet un atsaakas pati no sevis? + veel visas komplikaacijas ir tikai vinjam vienam.
23.05.2012 14:16 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
es jau sakau..mums bija mzliet līdzīga un piena sēne...LV ir tāda Clotrimozolum ziedīte un vaginālās kapsulas, bez receptes...nezinu kā ir jums, bet ārsti ir jāizstaigā...šitā var visu ko ievazāt un pēc tam žēli raudāt.
23.05.2012 14:17 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Lai kurā valstī arī neatrastos, domāju, ka vari mierīgi sākt par vietējo ģimenes ārst. Ja vajadzēs iet kur citur, nosūtīs.
23.05.2012 14:18 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
un komplikācijas parādās pēc seksa ar tevi...
vīriešiem piena sēnes pazīmes var neparadīties nemaz. es savējo arī nejutu, bet tad doka man paziņoja,ka piens sēne.manam reizēm bija nenormāls pampums tieši ap to ādiņu pie pašas galviņas..nenormāli sarkans, niez un sapampis..un tikai pēc seksa ar mani...tagad dzeram zāles..
23.05.2012 14:20 |
 
Reitings 4
Reģ: 17.04.2009
Zilbuliite - labi, man liekas, ka taada gadiijumaa mums buus kas liidziigs. Bet no kurienes vinja taada rodaas?
Okei, man ir skaidrs tikai viens - ir fiksi jaadodas pie daktera. Negribu savu miiiljumu nomociit pavisam.
23.05.2012 14:25 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
no tamponiem, no sintētiskas veļas, no nepareizas dupša slaucīšanas, no cistīta, nonepareizas mazgāšanās, no ļoti smaržīgām ziepēm intīmai kopšanai. njā..apmēram tā...+ protams, tas var būt ievazāts no iepriekšējiem partneriem un sānsoļiem..
http://pienasene.lv/public/
man jau senāk tā tika bijusi un es viņu pat nemanīju, un beigās ievazājās olnīcas iekaisums..
23.05.2012 14:30 |
 
Reitings 746
Reģ: 29.01.2009
Aha, man arī pēc piena senes izklausās. Pāriet var pati jā, bet ne uz visiem laikiem. Viņai patīk iekšienē - kur siltāks un mitrāks, bet puisim uz ādas ilgi nenodzīvos, kur sauss un vēss. Flukonazolu parasti dzer šādos gadījumos - 3 kapsula (2 uzreiz un vienu pēc nedēļas). IZraksta dakteris. Var smērēt (pusis) Clotrimazola krēmu - bez receptes aptiekā dabūjams. Bet kā jau autore pati minēja - vajag abiem ārstēties uzreiz. Noteikti pēc seksa pusim vajag nomazgāt instrumentu, tas dos nelielu garantiju, ka nepiemetīsies pēc pāris dienām.
24.05.2012 23:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits