Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā Jūs sevi uzturat formā?

 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Čau, skaistās meitenes!

Kā Jūs sevi uzturat formā pēc garās, aukstās ziemas? Varbūt ir kāda efektīga diēta?
Nu jau pavasaris, bet drīz jau sāksies peldkostīmu sezona, bet man ir kāds kg nācis klāt. :(
22.05.2012 16:38 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
diētas nevajag, galvenais ēst veselīgi, vairāk augļus, dārzeņus, mazāk gaļas un miltu produktus un protams kustēties un kustēties... :)
22.05.2012 16:41 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Visu cauru gadu uzturu sevi formā, ejot uz sporta klubu (tā kompensējot neveselīgo pārtiku un sēdošo darbu). Ja ir kāda maza riepiņa, tad vnk cenšos samazināt našķu ēšanu utm.
22.05.2012 16:42 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Cenšos šad tad pavingroju, vairāk jau tas, ka needu ātrās uzkodas, čipsus, šokolādes utm. Pēdējā laikā izvairos arī no kartupeļiem, maizes un miltu izstrādājumiem, ceptiem produktiem, principā ēdu ko mans organisms prasa, un visas tās ātrās uzkodas, čipsus, šoko utm. viņš neprasa.
22.05.2012 16:49 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Nemēdzu šķirot gadalaikus kategorijās - tagad var palaisties un pieņemties svarā un gadalaikos, kad nenormāli jaiespringst.

Man patīk pasportot - ziemā sporta klubā, siltākos mēnešos skrienot, ēdienreizes man regulāras, saldumi ikdienā un pārlieku lielos apmēros nekārojas.

Ja Tev nākuši klāt tikai pāris kg tauciņu veidā, tad, lai tos dabūtu nost, jānoņemās būs pamatīgi. Tie parasti tik viegli neatstājas.
22.05.2012 16:50 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Dio-vakar runaaju ar vienu sievieti darbaa-vina veeleejaas notievet un atmetusi galu...teica,ka paaris kg nokritusi ,bet nav iisti speeka izskriet visus staavus uttLiekas ,ka tiem cilveekiem ,kuri dziivo taa mieriigaak ,varbuut nevajag arii to galu,bet tiem loti kustiigajiem noteikti!Domaaju ,ka noteikti var samazinaat porcijas!Ar tiem salaatiem un augliem mees loti daudz uznemam cukuru!Saldumus noteikti vajadzeetu uzdot!
Es peec lietainaas ziemas tagad sevi "uzprisisnu" ,ejot no riitiem aaraa daarzaa-straadaaju cik varu fiziski -apgriezu kruumus,zarus... !Taadaa kaartiiga maajas tiiriisana arii vareetu paliidzeet aatri nodziit paaris kg!:)
22.05.2012 16:55 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Nu kaut kas jau jādara lietas labā!

Tagad ēdu mazāk, dzeru ūdeni un vienkārši cenšos par ēšanu nedomāt, un ziniet, tīri labi var iztikt! Tāda viegluma sajūta. Citreiz ir grūti ar to gribasspēku, bet tagad kad jūtu, ka nevaru ielīst džinsos, tad gribasspēks uzreiz parādās. :)
22.05.2012 17:00 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
VintageStyle - un kur Tavā dzīvesveidā ir kustības? Apjomu pazaudēšana ar īslaicīgu ēšanas paradumu maiņu, pie pastāvīga rezultāta nenovedīs.
Un, ja Tev tas pludmales lieliskais izskats ir svarīgs, tad muskuļiem vajadzētu būt vismaz tonusā.
22.05.2012 17:03 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Emmanuelle, es neiesaku atmest gaļu pavisam :) Bet samazināt daudzumu un noteikti vēl labāk skatīties kādu gaļu ēst.. laikam vista šajā gadījumā būs labāka un organismam vieglāk pārstrādājama kā liellops vai aita...

es gaļu nelietoju mazāk kā gadu un jutos lieliski, lai gan man ir ļoti aktīvs dzīves veids.. taču tā vietā es lietoju daudz un joprojām gan jūras zivis gan arī jūras produktus, kas organismam ir gan vieglāk pārstrādājami, gan arī veselīgāki.

un augļi, īpaši ja tie ir sezonāli nekad nevar būt par sliktu, izņemot, ja nu tiešām cilvēkam ir kādas slimības vai jāseko līdzi cukura līmenim asinīs.. bet ir taču vēl dārzeņi, salāti un arī graudaugi, kas ir nepieciešami... bet milti, picas, maizes un šokolāde noteikti nav tas svarīgākais organismam :)
22.05.2012 17:03 |
 
Reitings 122
Reģ: 01.05.2012
Tā kā uz sporta aktivitātēm vēl nevaru saņemties - esmu atteikusies no kartupeļiem, maizes, miltu ēdieniem, saldumiem un fast - food. Gaļu arī neēdu, ja nu vienīgi retu reizi - vistas gaļu. Plus vēl katru dienu cenšos izdzert 2l ūdens.
Pašsajūta ir krietni labāka. Galvenais - jāapzinās, ka formas uzturēšana/atgūšana nav kampaņveidīgs pasākums.
22.05.2012 17:09 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Dio-es iedomaajos ,ka probleema vareetu buut arii tajaa,ka biezi cilveeki eed vienu reiz dienaa un tad loti lielas porcijas!Es noteikti esmu par sabalanseetu uzturu-taa gala,zivs ir varbuut plaukstas lielumaa,bet tad arii tiem daarzeniem vajag buut tiesi tik pat...!Loti biezi ir otraadi un peec pussstundas gribas eest atkal...!Taada lasiisanaas noteikti nav laba!
Es eedu arii sarkano galu ,bet ne katru dienu un ne daudz-tiesi tad ,kad man ir loti aktiivi jaastraadaa ar galvu-luudzu viiram uztaisiit "sarkanu" liellopu!:)
Esmu ieveerojusi ,ka cukurs ir vissliktaakaa bremze domaasanaa...!:)
22.05.2012 17:15 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Emmanuelle, man kad aktīvi jādomā , dzeru daudz ūdeni pa dienu.. savukārt ja radoši, tad nekas nevar būt labāks par vīnu :D

es esmu sevi savukārt iekārtojusi, ka gaļu ēdu reizi maksimums divas reizes nedēļā, dīvaini , bet aŗī manam vīram ļoti tas apmierina, divreiz nedēļā ir zivis, vismaz reizi nedēļā jūras produkts, garneles, mīdijas, astoņkāji un atlikušās dienas parasti ir dārzeņu sautējumi, pupiņas kopā ar rīsiem.. vai spageti ar dārzeņiem.. un siera cepurītēm...un nesūdzamies :)
22.05.2012 17:22 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Runājot par gaļu... es jau vairāk kā gadu biju ēdusi tikai vistas gaļu, bet tagad pirms diviem mēnešiem pārstāju arī to. Un ne jau figūras dēļ, bet tāpat - man vienkārši nevajag. Pat paskatīties nevaru uz gaļas produktiem, nezinu, ar ko tas izskaidrojams. Zivis gan ēdu joprojām. Bet arī kādu reizi divās - trīs nedēļās.
22.05.2012 17:27 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Dio-tavi nosauktie eedieni ir tik kaardinosi-siera cepuriites...:)!Mums Kalifornijas viins -katru vakaru pie vakarinaam!:)
22.05.2012 17:29 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Emmanuelle, esmu izlepusi uz ēdieniem un reizēm brīnos par to.. bet man ļoti tuvs ir īstais bifeļpiena mozzarella jamm vai pekorino pa virsu tagliatellei, vai piemēram parmigiano ar rukolu un balzāmetiķi.. labs siers ir maitīgi dārgs siers...

Malacis, es uzskatu, ka vīns vispār ir ļoti veselīgs organismam, ja to nepārsniedz vairāk kā divas glāzes dienā balto, vai glāzi sarkano vīna, protams ballītes ir ballītes, tas ir kas cits :)
22.05.2012 17:38 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Emmanuelle, kādas jums ir cenas vīniem?
22.05.2012 17:48 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
mans miilaakais veikalins rajonaa ir Trader Joe's-tur var dabuut visus labumus no Itaalijas ,Francijas ,Belgijas uttTie sieri ir tiesaam kaut kas!Es tos daargos eedu ar miilestiibu-taa tiesaam izgarsoju...!:)
Akubens-man arii vienu laiku bija taa,ka gala pilniigi atgruuda...!Es pat teicu viiram ,ka sievietes ir no citas "miiklas"-noteikti to proteinu nevajag tik daudz!Tad ieveeroju ,ka man atsaakaas galvas saapes-taadas migreenas!Saaku eest sarkano galu tiesi tajaas reizees,kad galva palika taada "smaga"-peec lielaam paarpuuleem gariigi...!
Es noteikti piekriitu teorijai ,kad cilveeki saka-kermenis prasa...Es nerunaaju par taadaam lietaam ,kaa kermenis prasa saldumus ,coca colu,tur saprotams -pilniiga atkariiba,bet piemeram kermenis prasa zalos augus-spinaatus,peetersiilus,cilantro,dilles utt-tad ir pilniigi skaidrs,ka kaut kas organismaa ir par maz!Taapat vareetu buut ar riekstiem...!
22.05.2012 17:50 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Atzīstu tikai sporta aktivitātes.
Diētas un visādus "veselīgas ēšanas" paradumus tagad atmetīšu. Kad biju ēdusi visu kā uzskatīju par pareizu, tad nebiju slimojusi nedz ar gastrītiem, vēdera pūšanām utt. Bet kā gadu sāku ievērot "gaļu tikai ar dārzeņiem, cīsiņi neveselīgi, tas un šis neder, jāēd tā...", tagad esmu iekūlusies zarnu problēmā. Nost ar tām propogandām par "šis un tas ir kaitīgs, to ar to ēst nevar utt.". Dusma.
22.05.2012 17:54 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Dio-mums ir viini ,kuri ir padaargi ikdienai...-ap 20$+Tad ir tas modernais viins,ko dzer gandriiz visi seit ikdienaa-Charles Shaw-loti ,loti leets,bet loti labs,jo loti tiirs!Tas ir viins ,no kura man nekad nesaap galva!Es nevaru dzert vairaak ,kaa vienu ,divas glaazes-nepanesu iisti alkoholu...bet so viinu loti labi panesu-loti viegls Chardonnay!Kaste maksaa kaadus 24$...Te ir tas retais gadiijums,kad leets viins ,bet loti labs-taapeec laikam reklaama nav ...visi peerk kaa traki!:DViirs dzer Merlo -sarkano !
Jaasaka ,ka cilveeki seit dzer viinu katru vakaru,bet nekad nepiedzeras-kaut kaa nav taa noveerots,ka dzer ,kameer kriit:D
22.05.2012 18:00 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Spotorno-es arii esmu pilniigi pret dieetaam,jo to svaru varbuut nodzen,bet peec tam visaadas probleemas!Noteikti var visu-protams ,peec iespeejas "tiiraaku mantu"-tas gan...!Maajaas taisiits ir maajaas taisiits...!Es loti reti eju aaraa eest tikai taapeec,ka zinu,ka maajas eediens ir noteikti veseliigaaks...bez visaam kiimijaam!
Veeders loti biezi puusas no kaapostiem ,broklijiem ,pupinaam ,zirniem!Visu taa ar meeru...!:)
Vecie dakteri jau vienmeer teica,ka noteikti vajag eest zupas arii-ne tikai to sauso bariibu...tad parasti ir tie gastriiti...!Galvenais- "nemociit kungi"!
22.05.2012 18:07 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
tā gan ir, ikdienā vakarā pie vakariņām, ja divatā diezin vai prātīgi vērt vaļā dārgās pudeles.. es pat esmu ievērojusi, ka izvēlos kādiem viesiem izlikt tiešām labu mantu.. jo ne jau visi ir vīna vertētāji un mīļi..
22.05.2012 18:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!