Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neatlaidīgas bijušās.

 
Reitings 357
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Nu tas ir skāris arī manas attiecības, šī sieviete ir "fascinējoša".
Varbūt varat padalīties ar saviem stāstiem par sievietēm, kuras bija neatlaidīgas, kā jūs ar to cīnijāties? Un kādas bija vispārsteidzošākās situācijas uz ko šīs āpmātās sievietes bija spējīgas?
Protams, mēs katra esam bijusi bijušās lomā, bet vai esam jaukušās jau ne -mūsu attiecībās?
Es personīgi piederu pie tipa, kas sevi ciena un ja nav tad nav. Lieku treknu punktu un nekādas sms ne kur nu vel draudzīgas attiecības.
22.05.2012 14:08 |
 
Reitings 501
Reģ: 21.01.2012
man tāda pati situācija, bijušā jaucas tur kur nevajag !
22.05.2012 14:11 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
man gribētos domāt,ka tas cik tālu iet bijusī, ir tikai un vienīgi atkarīgs no vīrieša...ja viņš viņai miedz ar aci, kaut vai prikola pēc, tad viņa jau safanojas un sāk ganīt savu bijušo..
ja vīrietis ir normāls un konkrēti māk norādīt šādām sievietēm viņu vietu, tad problēmām nevajadzētu rasties...vismaz ne tādām,kas tagadējai meitenei varētu radīt diskomfortu.
22.05.2012 14:12 |
 
Reitings 550
Reģ: 29.01.2009
Piekritīšu zilbuliitei! :)
22.05.2012 14:15 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Ko tad viņas tādu var darīt, ja nevar izvairīties?

Tā kā man ar trakajām bijušajām nav nācies sastapties, tad konkrēti uz diskusijas jautājumu atbildēt nevarēšu, bet nāk prātā kas cits. Par vīriešiem. :D Pirmkārt, manas draudzenes mātei bija pielūdzējs, kurš pēc tam, kad viņi pārstāja tikties uzkāpa kokā pie viņas mājām un centās skatīties logos, kā arī gaidīja kad viņa nāks ārā. Pieaudzis vīrietis ap 45.
Otrais ir bijis draudzenei, kuras bijušais gaidīja viņu pie universitātes, kad viņa iznāca ārā, ķēra pie rokas un turēja. Viņa skrēja vakarā pa Rīgas centru prom no viņa, jo viņš nelikās mierā un ielēca pirmajā pieturā esošajā sabiedriskajā transportā tikai lai aizbēgtu. Un tas pēc tam, kad viņš viņai dienā jau tā sūtīja ap 100 SMS.
Starp citu, par sievietēm tiešām nekas nenāk prāta, bet stāstiņi par vīriešiem gan visādi ir. :)

Pati tā neesmu darījusi un nedarītu nekad, jo man tas šķiet apkaunojoši, kā arī, es neticu, ka kāds gribētu šādu trako atpakaļ. Kur nu vēl intrigas pīt - man ir sirdsapziņa un es ticu, ka viss nāk atpakaļ.
22.05.2012 14:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits