mīļākās

 
Reitings 278
Reģ: 23.03.2012
Sveikas! Gribu mazliet saprast tās sievietes, kas ir kādam mīļākās. Vai sirdsapziņa negrauž?
Situācija šobrīd ir tāda, ka kādu laiku satiekos ar vīrieti, jau sākumā viņš atzina, ka viņam ir sieva. Bet līdz šim neko nepārtraucām. Man viņš ļoti, ļoti patīk un es gribētu turpināt ar viņu satikties, bet man mazliet bail no sirdsapziņas, ka kāds tiks sāpināts šo attiecību dēļ.
15.05.2012 20:24 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Vispār jau lielie homofobi un protestētāji pret geju un lesbiešu būšanām, parasti paši ir homoseksuāli orientēti, kas sabiedrības nosodījuma dēļ to slēpj. Tāpēc arī tik ļoti viņus kaitina tie, kas uzdrošinās stāties pretī sabiedrības nosodošajai attieksmei.
Pati esmu heteroseksuāla un tāpēc man- tāpat kā sabiedrības lielākajai daļai- ir gluži vienalga vai tāds praids ir vai nav, vai parkos divi veči/sievietes maigojas vai nē. Savā ziņā tie netradicionālie tomēr tiek diskriminēti+viņiem ir grūtāk atrast sev otras pusītes, jo viņi nezin, kurš ir tāds pats kā viņi. Vai bērniem no tā trauma? Nē. Ne jau sabiedrība iemāca meitenēm iemīlēties puišos un puišiem- meitenēs. Pat ja dzīvotu uz salas, kur visi būtu netradicionālie, tik un tā mana orientācija no tā nemainītos. Tas pats arī bērniem. Un galu galā- kāda starpība ar ko kurš guļ? Kamēr nav vardarbība, manis pēc kaut vai lai durvju eņģēs sprauž :D

Par tēmu runājot- lai būtu par mīļāko, jābūt ļoti, ļoti zemam pašvērtējumam. Mīļākā- tas ir tikai tāds glaimojošs, slikto stāvokli kompensējošs nosaukums, jo pēc būtības mīļākā un labākā ir tā, ar ko šis vīrietis ir kopā, jo pirmkārt, viņas jūtas tiek saudzētas, viņai nesakot par otras eksistenci, otrkārt, viņas vajadzības, kaprīzas ir prioritāte, visi svētki un ikdienas atbalsts tiek viņai. Kas tiek mīļākajai? Zaglīgi brīvie brīži pažobelē, lai kniebtos. Jo nez vai šāds krāpējs gribētu sev mīļāko, ko nevarētu izdr*zt, kad vien iegribas. Tā būtībā ir prostitūta bez maksas. Man būtu pazemojoši būt mīļākajai.
16.05.2012 20:44 |
 
Reitings 1308
Reģ: 08.12.2011
Un kāpēc tu neklusē tad?
16.05.2012 20:45 |
 
Reitings 1242
Reģ: 29.01.2009
Precēts vīrieties ir un būs svešs vīrietis.
16.05.2012 20:46 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Zane - ko nu forumā var uzspiest??
16.05.2012 20:46 |
 
Reitings 1308
Reģ: 08.12.2011
Un vsp es kā piemēru minēju, jo visi tie cilvēki, ko nosaucu ir slimi ar galvu. ;)
16.05.2012 20:47 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Ja geiji ir slimi galvā, kā par ārstiem izmācās un glābj jūs, kad saucat ātros ar 38 temperatūru?
16.05.2012 20:50 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Slimi, nu un, kāds sakars gejiem, ja viņi nav slimi? :D

Oj, summer teiktas man atgādināja to, ka ASV tika filmēta filma par republikāņiem, kuri ir slēptie geji. :) Kā zināms, viņi parasti sevi pozicionē kā ļoti tradicionāli ģimeniskus un konservatīvus un ir pret viendzimuma laulībām, bet redz...dokumentālajai filmai pietika materiālu un gadījumu par to, kā šie cilvēki ir precējušies ar sievietēm, bet klusībā laiž pa kreisi ar vīrieti, tikmēr publiski nosoda un krata pirkstu un nekad nepiekritīs, ka geju laulības jāatļauj.
Tādēļ, nav dūmu bez uguns šim pieņēmumam un jo īpaši tie cilvēki, kuri visur, kur ir runa par gejiem vienmēr iesprauž to, cik ļoti viņiem tie nepatīk, var izrādīties, ka apslēpj savas kvēlākās jūtas. :P
16.05.2012 20:53 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Un galu galā- kāda starpība ar ko kurš guļ? Kamēr nav vardarbība, manis pēc kaut vai lai durvju eņģēs sprauž


Labs un pievienojos :)
16.05.2012 20:53 |
 
Reitings 622
Reģ: 14.05.2012
_paris, nē, vienkārši tas skanēja tā - agresīvi. Pasaulē ir ļoti daudz un dažādu viedokļu/uzskatu, nav viena tāda pareizā viedokļa/uzskata. Katram ir tiesības uz savu viedokli, tādēļ tev nav tiesību otram teikt, lai viņš attīstas, tikai tādēļ, ka tev nepiekrīt.
16.05.2012 20:55 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 12.05.2010
Dažai labai ieteiktu noskaidrot,ko īsti nozīmē vārds ''daunis'' pirms to lietot kā sinonīmu attiecinot uz gejiem.
16.05.2012 20:57 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Zane, personīgi man ir neapspriežamas tēmas - vardarbība pret dzīvniekiem, minoritāšu diskriminācija, rasisms, kara atbalstīšana un tā joprojām. Tādēļ saprotu _paris sašutumu un kad runa ir par kādu no manis nosauktajām tēmām, vienmēr aizvilstos, jo to atbalstīt nav nekāda attaisnojuma, ņemot vērā to, ka neviens nevienam neko sliktu nedara.
Parasti vārdi un šķietami nevainīgais viedoklis, ja tas ir skaļi izpausts un popularizēts var novest līdz bēdīgām sekām. Piemēram, ASV ļoti bieži (šķiet, ka vismaz reizi divās nedēļās) ziņas medijos par homoseksuāliem jauniešiem, kuri izdara pašnāvības, jo vecāki nepieņem vai skolā izsmej.
16.05.2012 20:59 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Piemēram, ASV ļoti bieži (šķiet, ka vismaz reizi divās nedēļās) ziņas medijos par homoseksuāliem jauniešiem, kuri izdara pašnāvības, jo vecāki nepieņem vai skolā izsmej.


vai arī viņi aiziet apšauj savus klases biedrus un skolotājus... un ne tikai USA, bet ari Kanādā tā notiek.
16.05.2012 21:04 |
 
Reitings 622
Reģ: 14.05.2012
Lou, šeit nav runa par to, ka _paris pauž savu viedokli, bet KĀ viņa to dara.
16.05.2012 21:22 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
Vispār interesanti palasīt, ka tik daudzas to atbalsta. Man ļoti žēl to bērnu kam būs divi tēvi vai divas mātes. Un nevajag teikt, ka labāk tā, nevis kad tētis dzērājs vai māte neliekas ne zinis. Ne visi geji ir labi un mīloši vecāki. Bērni tomēr mācās no vecākiem, gribam mēs to vai nē. Puikām ir ļoti svarīgi, lai ir tētis, kas kalpo kā piemērs.
Es saprotu, ka ir cilvēki, kurus jau no dzimšanas pievelk pretējais dzimums, bet vai jums neliekas, ka pēdējā laikā tādu kļuva par daudz? Tas jau skaitās stilīgi būt par geju un katrai modernai dāmai noteikti jābūt kādam draugam gejam, lai kopā ķemmētu veikalus. Sveiciens no amerikāņu filmām.
Mīlestība? Varbūt ļoti siltas draudzības jūtas starp v. un v. vai siev. un siev., bet nelikties taču gultā.
16.05.2012 21:37 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
Runājot par minoritātēm, kuras diskriminē. Tagad darbā daudz vieglāk ir iekārtoties, ja tu esi melnādainais un vēl gejs. (Nepārprotiet, man nav pilnīgi nekā pret melnādainajiem).
16.05.2012 21:41 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
_chocolate_, ar tekstu, ka ne visi geji ir labi un mīloši vecāki tu principā pati pateici, ka orientācija neko nemaina. Bet patiesībā, zini, viņi parasti ir labāki vecāki gan. :) Ļoti reti ir alkoholiķi vai vardarbīgi vai neliekas ne zinis par tiem. Atbilde ir vienkārša - viņi nevar nejauši iekrist un palikt stāvoklī neplānoti. Parasti lēmums ir ilgi apsvērts un apdomāts, tādēļ ir maz homoseksuālu vecāku vecumā zem 30. Vispār nezinu vai ir. Parasti jau par vecākiem kļūst 33-40 gadu vecumā.
Es noteikti neuzskatu, ka par daudz. Vienkārši tagad par to drīkst runāt atklātāk. Kā tad Fredijs Merkūrijs (salīdzinoši nesen gan), vai krietni agrāk - Oskars Vaids, Žans Kokto, Arturs Rembo un pat Čaikovskis? Domā, ka viņiem bija grūtības tolaik sev atrast partneri? Papētot biogrāfijas un viņu attiecību vēsturi, nemaz nešķiet, ka bija kaut kāds geju iztrūkums. ;)
Ko nozīmē nelikties gultā? Tu neatšķir mīlestību, kuru pavada romantiskas jūtas un seksuāla iekāre no draudzības? Divas dažādas lietas. Arī gejiem ir parasti draugi - geji ar kuriem viņi nelec gultā.
16.05.2012 21:45 |
 
Reitings 622
Reģ: 14.05.2012
_chocolate_, Latvija vēl nav tik tālu attīstījusies, lai spētu pieņemt homoseksuālus cilvēkus, taču kādu dienu tas notiks, un tieši tā iemesla dēļ iedomājies, cik daudz cilvēku tavā draugu, paziņu lokā varētu būt tādi, kuri slēpj to, ka ir homoseksuāli. Un ko tu darītu, ja pēkšņi izrādītos, ka tavā draugu lokā ir tāds cilvēks? Pārtrauksi draudzību, negribēsi, lai viņš ir laimīgs, dibinot ģimeni ar cilvēku, kuru mīl?
16.05.2012 21:45 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Lou-nerunaajam par teemu,bet tu loti pareizi saki...!Es pievienojos ,jo zinu pietiekosi daudz geju,lai teiktu-tev ir taisniiba!:)
16.05.2012 21:48 |
 
Reitings 501
Reģ: 21.01.2012
viss dzīvē naks atpakaļ, kad kādreiz kādā ļoti iemīlēsieties (mīļakajām domāts) un uzzināsiet , ka viņš krāpj jūs, tad jūs zināsiet kā tas ir. . . nu tas tāds pieņēmums.
16.05.2012 21:48 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Bet patiesībā, zini, viņi parasti ir labāki vecāki gan. Ļoti reti ir alkoholiķi vai vardarbīgi vai neliekas ne zinis par tiem.


Lūdzu norādi kādu linku, kur ir attainota šāda statistika, datēta oficiāli un ir izskanējusi vel mēdijos. Es nepiesienos, ir interese, ja jau šādas sarunas!
16.05.2012 21:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits