Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nevaru atrast vietu dziivee

 
Reitings 46
Reģ: 16.10.2011
Sveikas! Veelos uzdot jautaajumu, kas mani nomoka peedeejos gadus.
Kaa, lai atrodu nodarboshanos, kas saista un padodas, ar ko varu pelniit?
Es maaku no daudzaam lietaam pa bishkjim, orienteejos daudzaas lietaas, bet ne vienaa liidz galam - vispusiigs cilveeks, reizee nekas.
Kaadreiz peec arodskolasskolas tiku darbaa, kas atbilst profesijai. Priecaajos, ka vareeju uzreiz straadaat, ieguut pieredzi savaa jomaa. Tagad man pietruukst izgliitiibas, lai vareetu darboties profesijaa augstaa liimenii, kaa arii ir bijusi 3 gadu pauze, kameer biju aarzemees, viss taa kaa buutu jaamaacaas no jauna, ja es gribeetu straadaat savaa profesijaa sheit. Maaciijos arii universitaatee pavisam kko citu, kaa ieprieksheejaa skolaa - bija interesanti, bet iisti nesapratu ko dara speciaalistaate, ko apguvu, pametu.
Tagad atkal dodos prom no LV un ir doma maaciities, tikai kko citu. Nevaru izlemt ko.
Man vajag vienoties sevii, kas buutu taa lieta, kas man patiktu.
Es esmu viilusies it visaa un atkal bail, ka ja ko saakshu nebuus taa iistaa lieta.
Man interesee daudz kas, bet ir lietas, kas neatbilst personiibai.
Jautaajums, kaa juus atradaat savu nodarboshanos un vai jums patiik tas, ko shobriid darat vai uz ko ejat?
Neveelos vairs taa meetaaties un gadi tacu iet. Liidzeklji nav bezgaliigi un kkad tacu arii vajag atpelniit, ne knapinaaties visu laiku.
Darbs, kas ljoti nepatiik, mani izsuuc tukshu.
14.05.2012 01:24 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Jā, lai darītu to, kas patīk un vēl arī pelnītu -kombinācija reta.
Gudri muldēt par šo tēmu var daudz.
Ārzemēs, mana māsa izmācījās par kosmetaloģi, bet ģimenes biznesa dēļ nav strādājusi šajā profesijā. Cik lasīts, tad ārzemēs latvietes izsitas tieši ar skaistumkopšanu saistītos darbos.
Zinu, ka man patīk sports, kustības -tas liek justies labi. Un to noteikti darīšu paralēli darbam.
14.05.2012 01:46 |
 
Reitings 46
Reģ: 16.10.2011
LV ieguutais ir viens, aarzemees ieguutais ir cits. Liekas, ka aarzemees ieguuto ir vieglaak pielietot LV un jaunas zinaashanas nekad nenaak par ljaunu. Paldies par komentaaru!
14.05.2012 02:00 |
 
Reitings 368
Reģ: 12.04.2011
Arī es sāku studēt, bet aizgāju jau sākumā,jo tikai spēcīgākie tam tika pāri. Kas zin, varbūt no manis arī nesanāktu nekāds pro savā specialitātē. Tāpēc atradu savu pašreizējo nodarbošanos - spēlēju pokeru. Kādam liksies nenopietni, bet es pelnu darot to, kas man patīk.
14.05.2012 02:21 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
suska - tik smiekligs niks :D
14.05.2012 02:25 |
 
Reitings 46
Reģ: 16.10.2011
Paldies :D
14.05.2012 16:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits