Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Himalaya

 
Reitings 161
Reģ: 31.01.2012
Kādas atsauksmes par Himalaya aprikožu sejas skrubi un to nīma masku?

Man ir diezgan problemātiska sejas āda, taukojas u.tt.
12.05.2012 23:05 |
 
Reitings 376
Reģ: 25.03.2012
Esmu lietojusi gan aprikožu, gan valriekstu himalaya sejas skrubi, ar abiem esmu apmierināta- maigi, bet pietiekami labi attīra seju, katrā zinā nav tik dārgi, lai nepamēģinātu un nepatikšanas gadījumā neatdotu kādam vai neizmestu, manuprāt. Man ir kombinēta sejas āda, bet kā masku es izvēlos baltos mālus, tāpēc par tādu nīma masku nemācēšu neko teikt.
12.05.2012 23:23 |
 
Reitings 112
Reģ: 12.05.2012
Man ir taukains/problemātisks ādas tips un abi Tevis minētie Himalaya produkti ir lietoti. Tātad manas atsauksmes:
*Nīma sejas maska- ļoti patika! Āda pēc tās izskatās svaigāka un tīrāka, tikai mani garlaiko tās minūtes, kad maska ir uz sejas un tu jūties kā ar cieši iebalzamētu seju.
*Aprikožu sejas skrubis- manai ādai nepatika! Liekas, ka pēc šī produkta lietošanas man sāka mesties vairāk pumpu un āda kļuva vēl problemātiskāka.

Šie ir tikai mani un manas ādas personīgie vērtējumi!
13.05.2012 10:16 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Es gan konkrētos produktus lietojusi neesmu, taču pēdējā laikā arvien vairāk runā, ka jebkura tipa ādai no sejas skrubjiem ar dabīgām skrubējošām daļām ir jāizvairās, jo šīs daļiņas ir asas un skrāpē ādu, radot mikroskopiskos bojājumus, it īpaši, ja āda ir plāna, un ja ir izsitumi, tad var provocēt arī tos. Ja vēlas mehānsiku sejas attīrīšanu, tad labāki ir skrubij ar sintētiskām skrubējošām daļīņām, jo tās ir pareizās, lodīšu formas un nevar kaitēt ādai.

Tā, patiesībā arī ir, lietoju ilgu laiku skrubi ar mākslīgām daļīņām, tagad man līdzeklis beidzās un, pirms pirkt jaunu, izdomāju nobeigt to kas man bija ar aprikožu kauliņiem, sajūta tāda, it kā ar saskrāpētu ģīmi staigātu.
13.05.2012 10:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!