Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā sapurināt draudzeni?

 
Reitings 266
Reģ: 29.01.2009
Lieta tāda, ka nu jau viņa ir nokļuvusi līdz pašām vidusskolas beigām un viss, kas palicis ir tie daži eksāmeni. Viņa ir nedaudz parādu, bet pēdējās 2 nedēļas viņa vispār uz skolu neiet! Kā sapurināt viņu? Viņa jau runā par palikšanu uz otru gadu, u.t.t.
11.05.2012 11:31 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Parunājies ar viņu, vai tiešām ir vērts veselu gadu pēcāk tērēt, lai izdarītu to, ko var paveikt mēneša laikā?!
Tu arī beidz vsk? Varbūt varat kopā kādam eksāmenam pagatavoties, lai viņu iestartētu mācību procesam?
Varbūt draudzenei ir kāda cita problēma, kas ir daudz nopietnāka par nevēlēšanos iet uz skolu?
11.05.2012 11:37 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Aizej vienu vakaru pie viņas ar šampi, un ļauj lai viņa kārtīgi tev izstāsta, kas ar viņu notiek. Protams, mēģinu pierunāt, lai neizdara šādu muļķību, taču netiesā. Lai viņa liek tev apsolīt, ka centīsies darīt visu, lai pabeigtu skolu un izlaidumā kārtīgi varat abas paballēties :)
11.05.2012 11:40 |
 
Reitings 266
Reģ: 29.01.2009
Nē, es jau esmu universitātē. Viņa saka tikai, ka viņai nepatīk tas, ko mācās (viņa arodskolā), bet taču, ja noliek eksāmenus, tad jau vidējā izglītība ir? Es viņai teicu, lai vismaz eksāmenus noliek, bet šobrīd neesmu pārliecināta, ka viņa uz tiem vispār aizies.
11.05.2012 11:41 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Arodskola skaitās vidējā izglītība+profesija, ko viņa apgūst. Kas tad mainīsies nākamgad - vairāk iepatiksies mācību viela, ja nāksies 2x to klausīties? Man jau šķiet, ka cilvēkam pašam jāprot saņemties un malas var tikai iekustināt domāšanas procesu. Ja Tava draudzene nespēj pat arodskolu pabeigt, tad tas nav diez ko pozitīvs rādītājs. Ja ir iespēja varbūt tiešām aizej pie viņas un izrunājaties par šāda soļa bezjēdzību - veselu gadu es nevēlētos atkārtoti iet uz skolu un bez vidējās izglītības viņai būs pamatīgas problēmas vēlāk normālu darbu atrast. Pabiedē un uzklausi viņu vienlaicīgi. Un galvenais - neaizmirsti pati par savu sesiju! :)
11.05.2012 11:48 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Man jau liekas, ka arodskolās nevis atstāj uz otru gadu, bet vienkārši lidina laukā.
Es arī tagad 3. kursā būdama, esmu sapratusi, ka tas par ko es mācos, mani īpaši nesaista, bet taču tās zināšanas man vienmēr dzīvē noderēs, jo katru dienu ir saskarsme ar IT tehnoloģijām, ar ko arī saistās mana profesija. Man arī parādu ir Pilna Di**a, atvainojos par izteicienu, bet es nečīkstu, cenšos ko darīt lietas labā, un + ir taču vēl viss jūnijs laika, lai labotu parādus. Galvenais lai eksāmenus uzraksta...
Lai saņemās. Nav taču pasaules gals.. :)
11.05.2012 12:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)