Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā tikt ar to galā?

 
10 gadi
Reitings 837
Reģ: 17.12.2010
Sveikas! Problēma, ko vēlos risināt šobrīd ir ļoti nopietna. Esam ar puisi kopā 9 gadus. Bijām pašķīrušies un abi bijām kopā ar citiem. Viņš bija kopā ar meiteni, kas ir pretstats man. Melniem gariem matiem, simpātisku ( nevēlos teikt, ka simpātiskāku par mani.. ) Arī es biju kopā ar simpātiskāku čali par viņu :D Labi, tas tā. Bet tagad atkal esam kopā, viss it kā ir labi, bet man ir slimīga greizsirdība uz tādām meitenēm. Mēs ejam kkur izklaidēties un atliek viņam tikai paskatīties tādas meitenes virzienā un man jau slikti paliek. Turklāt viņš skatās vairākkārtīgi un tas mani nomoka. Esmu taisījusi scēnas un tas neko labu nedod. Bet es vairs tā nevēlos darīt. Vakar bijām izklaidēties, un atkal tas pats. Bet es centos nomierināties, pavēroju viņu, ka viņš skatās arī uz džekiem, un pat vairākkātīgi. Tad nedaudz nomierinājos. Bet skaidrs ir tas, ka nezinu, kā ar to lai teiku galā.

Vai jūs ievērojat, ja jūsu puiši skatās uz citām un kā uz to reaģējat? tas jūs nemoka vai spējat to veselīgi uztvert? Es ļoti vēlos to sākt uztvert veselīgi, jo saprotu, ka eju galīgā sviestā, galu galā pati arī labrāt paskatos uz puišiem, it sevišķi jau simpātiskiem. Kā ar to lai cīnās? Liekas, ka šobrīd ienīstu visas kaut cik simpātiskas meitenes ar gariem melniem matiem :D Esmu nolēmusi tikt no šī murga vaļā, bet nezinu kā, jo ar galvu visu saprotu, bet tiklīdz tas notiek, man sirds dauzās nenormāli, sāku iekšēji vārīties, palieku traka un grūti neizrādīt viņam, ko jūtu un domāju :(
11.05.2012 10:55 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Nevajadzēja atsākt attiecības, ja nevari tikt galā ar pagātni. Atsākot attiecības, kad abiem ir bijuši citi, tad pirmais nosacījums aizmirst pagātni un to, ka otrs bija kopā ar citu, ja to nevari, tad nebija jēgas saiet kopā, jo drīz tā zāģēšana izbeigs jūsu attiecības.

Un atceries, ka viņš viens nebija tādā situācijā, be tu arī biji kopā ar citu, un tad kāpēc tu viņam scēnas taisi, bet viņš neko ārēji neizrāda. Vai nu šķiries, vai nu tiec galā ar sevi un saņemies. Ja viņš ir kopā ar tevi, tad tam ir iemesls, un tev tad jāsāk justies par sevi pārliecinātai un jābeidz nost sava greizsirdīgā attieksme. Kā arī - ja jūs ejat izklaidēties uz klubu, tad kur viņam skatīties, ja ne uz cilvēkiem, tad sēžat mājās.

Es uzskatu, ka normāli, ja mans puisis skatās uz citām, jo zinu, ka tāpat viņš mani mīl, un es arī skatos gan uz meitenēm, gan puišiem, jo sabiedrībā man ļoti patīk vispār vērot cilvēkus, visādus.
11.05.2012 11:04 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Izklausās jau pēc slimīgas greizsirdības.. sava pašvērtība jāceļ, jo tikai par sevi nepārliecinātas sievietes ir griezsirdīgas...un agri vai vēlu, bet ja nespēsi mainīties, šīs attiecības būs lemtas neveiksmei... sāc ar sevi kaut ko darīt.
11.05.2012 11:08 |
 
10 gadi
Reitings 837
Reģ: 17.12.2010
Piekrītu jums abām. BET KO LAI ES DARU? Jā, acīmredzot man ir pārāk zema pašapziņa. Gribu to pacelt. Tikai nezinu kā. Un viņš jau ar nedaudz piesienas par to džeku, bet nav tik traki kā man. Vakar pieminēja viņu, bet viņam nesanāk tā cepties kā man, viņš ar humoru nedaudz.
11.05.2012 11:20 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
es ari skatos riņķī vienmēr..vairākkārtīgi:D gan uz vīriešiem, gan sievietēm....tas jau neko nenozīmē..
mans vīretis reizēm braucao mašīna,garām kaut kādai skuķenei- braucot garām jau paskatās, un vēl spogulī paskatās,kad pabraucis garām..
es par to iesmeju....galvenais,jau ir fakts- KĀ viņš ksatās uz mani...:)
11.05.2012 11:22 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Kā reizi šādās situācijās nav ne jausmas kā rīkoties labāk, es pat domāju, ka šeit būtu vērtīgi abiem aiziet uz dažiem seansiem uz pāru terapijām... es vispār neatbalstu psihologus kā sugu, taču, ja pāris iet kopā un grib veidot normālas attiecības, manuprāt jums būtu jāmēģina. Par cik tomēr atkal esat kopā, jūsu vietā es kādu aliku nestaigātu pa klubiem, tomēr jūs taču beidzot esat atkal kopā, veltiet laiku sev, dariet lietas kopīgi tikai divi jūs...
11.05.2012 11:25 |
 
10 gadi
Reitings 837
Reģ: 17.12.2010
DIO, tas nebija klubs. Mēs bijām uz boulingu. pa klubiem mēs vispār nestaigājam nekad.
11.05.2012 11:36 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Bet ir taču iemesls, kādēļ viņš nav tagad kopā ar to meiteni, bet AR TEVI! Padomā par šādiem iemesliem nevis ko citu.
Un starp citu tik milzu greizsirdība, ja tu vēl to izrādi, ir ļoti nesimpātiska priekš sievietes. Pati esmu redzējusi kā no malas tas izskatās. Visskaistākā būtne pārvēršas par prastu, nepārliecinātu dēku cēlāju :(
11.05.2012 11:44 |
 
10 gadi
Reitings 837
Reģ: 17.12.2010
Paldies meitenes, par nomierinošiem vārdiem, tas man palīdz nedaudz.Taisnība, ka kopā ir ar mani un tam ir iemesls. Kaut kā jau būs jāceļ tā pašapziņa un jāsāk viss tas uztvert veselīgi. Vai tiešām jums visām tas sanāk tik viegli? Man ar tā gribas :(
11.05.2012 11:49 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Attiecību sākumā man bija, kas ļoti līdzīgs. Bet esmu iemācījusies vienkārši vairs nereaģēt uz tādām lietām. Jo lielāko daļu mēs patiesībā tikai iedomājamies, tur ir tālu no patiesības. Kādēļ sevi jāmoka?
Esmu iemācījusies šādas izjūtas apslēpt, ja nav iemesla. Un, tici man, es pat tagad ar sava mīļotā bijušajām varu mierīgi parunāties. Un tas ir daudz pievilcīgāk sievietei nekā taisīt brēku.
Ir lietas, ko nevaram ietekmēt, vienkārši jāmāk viņas uztvert! :)
11.05.2012 11:54 |
 
Reitings 90
Reģ: 06.06.2009
Man attiecību sākumā bija tā pat. Bija tik daudz bijušo, tik daudzas, kas vēl nelikās mierā. Bija tāda nedrošuma sajūta visu laiku. Jā, es piesējos viņam par to un tamdēļ kļuva sliktāk, sapratu, ka tas viņam besī.. Un tad vienu reizi sapratu, ka nav tā, ka tomēr es esmu tā viena.. Un, ka tas ir instingts, kas ir ikkatram/ai..pētīt, vērot, paflirtēt, ir patīkami.. Un tadad jau kādu mazu brītiņu ir daudz labāk. Attieksme no mīļotā vīrieša arī pavisam cita, kopš vairs nepiekasos un neuzdodu muļķīgus jautājums par jebkuru sievieti, kuru ierauga netā dr.lv galerijās, tv vai kaut uz ielas.. Uzreiz pašai tāda drošāka sajūta līdz ar to :)
11.05.2012 13:05 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Es neesmu ievērojusi, ka ar mani kopā ejot, viņš skatās uz citām. Ja arī to dara, tad laikam man neuzkrītoši. :D Parasti viņš nokomentē man vien to, cik kaut kas bijis viņaprāt šausmīgi.

Kā es bieži saku, es parasti esmu aizņemta ar sevi un citus īsti nemaz nemanu (ieslīgstu domās vai skatos taisni uz priekšu), tad nu varu paiet garām arī pazīstamiem.
11.05.2012 13:38 |
 
Reitings 826
Reģ: 27.04.2012
es arī biju greizsirdīga iepriekšējās attiecībās. un tik pat greizsirdīga, cik tu.
bet tāpat nepamanīju, kā viņš man aiz muguras ar citu pinās. :D
11.05.2012 13:48 |
 
Reitings 1308
Reģ: 08.12.2011
Man tas ats. Sākumā tādus skandālus taisīju, raudāJU PAT :D
Tgd nav ta, ka pargajis, bik neptīkami ir, bet nu. Vnk salasījos visādus rakstus par greizsirdību,vīrieša dabu utt.
Un mani tas nomierinaja. Tgd netaisu vsp scenas,dažreiz pasmejos par viņu vai vnk pati blenžu uz glītiem caliem. Tas tak ir normāli. Visu ar laiku. Esi gudra-neizradi, ka tev tas nepatik, tieši otradi, izliecies, ka nemani to.
11.05.2012 13:54 |
 
10 gadi
Reitings 837
Reģ: 17.12.2010
Leksus, paldies, ka nomierināji mani :D

Vikkkija, paldies. Jā, es tagad būšu gudra. Es ceru, ka spēšu. Un vēl vispār neskatīšos uz viņu un nepētīšu, kur skatās viņš, bet labāk pati blenzīšu uz citiem džekiem :D
11.05.2012 14:25 |
 
Reitings 1308
Reģ: 08.12.2011
Nu bus gruti, bet cīnies. No tā vnk vaļā netiski. Audzini raksturu. Veiksmi :)
11.05.2012 14:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits