Prakse bankās

 
Reitings 2660
Reģ: 31.03.2012
Meitenes, vēlējos pajautāt, kuras bankas piedāvā apmaksātu praksi?
07.05.2012 17:41 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Nja..tas bija domāts citāts.
07.05.2012 20:09 |
 
Reitings 341
Reģ: 18.11.2009
Izvēlēties vajag labu prakses vietu, kur arī dod normālus darbus un pašam iet,prasīt,interesēties,mācīties.
07.05.2012 20:11 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Jā, man arī šķiet, ka praktikantam, ņemot vērā, cik daudz laika viņam jāatvēl no citu darbinieku puses, nekas vairāk par iegūtajām zināšanām nepienākas.. Man šķiet negodīgi, ka nepiemaksā tam, kas ar to praktikantu noņemas, jo tur tak tāādu pacietību vajag. :D
07.05.2012 20:16 |
 
Reitings 571
Reģ: 03.03.2012
Man šķiet negodīgi, ka nepiemaksā tam, kas ar to praktikantu noņemas, jo tur tak tāādu pacietību vajag.


Man šķiet,ka viss ir no praktikanta atkarīgs.Ne jau visi ir idoti un sliņķi,ar kuriem nu ir tāāāā jāņemas un tāāāāāāda pacietība jāiegulda,ka papildus samaksu vajag.Praktikants nav bērnudārznieks,kuram visu laiku blakus jāsēž un jāskatās vai bērniņš kādas šmuces neizdarīs.
Vismaz manā iepriekšējā darba vietā neviens neauklējās ar praktikantiem.Ja nāc praksē-tātad neesi zābaks un kaut ko tomēr zini par vajadzīgo jomu.Varbūt mums paveicās,bet mums neviens praktikants toreiz nebija galvassāpes.Visi kā pieauguši cilvēki.Čakli,aktīvi darbojās.Bija kļūdiņas,bet ne tādā līmenī,lai kādam no viņiem aukli vajadzētu blakus.
07.05.2012 20:26 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
ja es būtu persona, kas nosaka, vai praktikantam maksās, es maksātu kkādu nelielu summiņu tīri tā - motivācijai, bet principā jau tas ir sava veida barters, jo tam praktikantam jau vajag zināšanas, pieredzi, reālu darbību, ko uzņēmums var sniegt, savukārt uzņēmumam ir lētais darba spēks un palīgi, kas bieži vien dara darbu, kas ir gana nozīmīgs.
un, manuprāt, tam praktikantam jau nu drusku arī jābūt domājošam, ne kaut kādai amēbai, kas darīs visu, ko liks. es nemaz neietu uz prakses vietu, kur mani pienākumi būtu tikai kafijas vārīšana bosam un kopēšana. tāpat arī pašā sākumā jau pateicu, ka nestrādāšu pilnu dienu, jo tobrīd pilnīgi pietika ar pusi dienas katru dienu un tiešām nestrādātu 8h, ja neko, neko nemaksā, jo paralēli pusei dienas prakses, varu darīt citas lietas dienas otrā pusē.
07.05.2012 21:37 |
 
Reitings 937
Reģ: 11.11.2010
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits