Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dāvanas no puišiem

 
Reitings 129
Reģ: 08.12.2011
Dīvaina diskusija, radās braucot uz darbu, kur dzirdēju kā sarunājas studentes, kas svinēja gada kopā būšanu un aizgāja runa par dāvanām visādos svētkos..

Vai Jums puiši dāvina zelta rotaslietas utt.? Vienkārši agrāk tas bija pilnīgi normāli, ka puisis uzdāvina tāda veida dāvanas nevis tur kaut kādus niekus kā mūsdienās.. Zelts tomēr ir mūžīgs un tā..būs vairāk atmiņu..
Tagad paskatoties tikai retai draudzenei puisis, ko tādu uzdāvina un vaina nav naudā!
Tā vien šķiet, ka mūsdienu attiecības ir nodriskātas un meitenēm nav svarīga attiecību kvalitāte, bet gan tas, ka ir puisis, kurš pat necenšās meitenes dēļ.. Manuprāt, meitenes ir ko vairāk vērtas par lētu kosmētikas komplektu un šampanieša pudeli!(Protams, ar izņēmumiem, ja dāvana ir ļoti pārdomāta un sirdij mīļa)
07.05.2012 15:28 |
 
Reitings 221
Reģ: 13.08.2009
Da labi, meitenes, kāda jums īsti jēga diskutēt ar to cilvēku? Jūs viņu nopietni uztverat? Te tak piedurās nekonkrēta dzimuma persona (tā tik pat labi var būt arī meitene), veidojot absurdu tēlu.
12.05.2012 17:23 |
 
Reitings 387
Reģ: 28.08.2009
Mīkstum, Tevi gadījumā nesauc Kristaps?
12.05.2012 17:23 |
 
Reitings 221
Reģ: 13.08.2009
Ja pa tēmu, pa lielam piekritīšu autorei - Latvijā sievietes sevi nenovērtē. Ir gana, ka tik kkāds krāns blakus, priecājas par katru sīkumu, ko vīrietis izdara (visbiežāk pēc lielāka strīda un necieņas).
Dāvanas materiālā vērtība ir atkarīga no vecuma un situētības. Ja 17 gadīgs puika iepriecina ik pa laikam mīļoto ar puķēm, vakariņām, kādām nelielām dāvanām, kas nav gluži 1/5 daļā no ikdienas kabatsnaudas, tad tas ir jauki. Tomēr no pieauguša strādājoša vīrieša ir ok gaidīt kādu dārgāku rotaslietu, ceļojumu, spa. Man puķes dāvina regulāri, ir pierasts,bet tomēr katru reizi to novērtēju un esmu priecīga.
Svarīgākais jau, lai vīrietis pats cenšās un saprot, ka sieviete ir jālutina. Sieviete izsaktās tieši tik labi, cik labi viņai liek justies vīrietis.
ok tām, kas saka, ka neko nevajag, pietiek ar puķi un šokolādi -ja ne, tad ne. Bet tās, kuras domā, vai ir ok gaidīt no vīriešiem lielas dāvanas - protams. Paskatoties kaut uz vecākiem, jā, precējušies, mazliet savādāk tomēr, bet diez vai skops cilvēks pēkšņi mainītos un dāvinātu dārgus ceļojumus, rotaslietas, kažokus. Man tas šķiet dabiski, ka vīrietis grib savu sievieti skaistu.
12.05.2012 17:39 |
 
Reitings 1854
Reģ: 01.08.2011
kādas elles pēc sievietes ir jālutina? tā ir diskriminācija
12.05.2012 17:42 |
 
Reitings 30
Reģ: 11.05.2012
Ja šeit forumā, ir vārda vīrietis, cienīgs vierietis, tad pasakat,ko Jūs vēlaties saņemt no meitenes, teiksim dzimenē/ ziemassvētkos uc. svētkos?



1.Dāvanas man nav vajadzīgas.Bet meitene neko man nedāvinātu,bet pati gaidītu dāvanas sāktu domāt ,ka viņa ir prostitūta,kura gaida vienīgi atalgojumu par seksu
2.Dāvanu cenai nav vispār nekādas nozīme 1ls vai 1000ls bez nozīmes,neveidoju attiecības,lai uz viņām pelnītu un kladē pierakstus nevedu un naktīs neskaitu cik kas uzdāvināts.
3.Zinātniski pierādīts,ka laime lielās lietās navbet mazās,bieži un regulāri.
4.Pats es meitenei nevienu dārgu dāvanu nepasniegtu,atved piem šokolādi,ananāsu,un tos ķīniešu smaržjošos kociņus kautkādus.Itkā nekas,bet tu sēdi smaids līdz ausīm,sirds izkususi,jo saproti ka no tiem nelielajiem ienākumiem ,kas viņai ir viņa ir izvēlējusies "investēt tevī"tātad esi nozīmīgs..
6.Svarīgi ir tikai tās dāvanas ,kuras tiek dāvinātas ārpus obligāto pienākumu dāvināšanas laika-dz.diena v.d z.s.
7.Normāls variants ir,ka džeks apģērbj meiteni sapucē,iespējasms kāds mašīnu uzdāvina jo tava meitene esi Tu,tie nav divi dažādi cilvēki bet 1.!
12.05.2012 17:50 |
 
Reitings 30
Reģ: 11.05.2012
4tais ar 5to sapinies bija domāts:

4.Pats es meitenei nevienu dārgu dāvanu nepasniegtu,atved piem šokolādi,ananāsu,un tos ķīniešu smaržjošos kociņus kautkādus.Itkā nekas,bet tu sēdi smaids līdz ausīm,sirds izkususi,jo saproti ka no tiem nelielajiem ienākumiem ,kas viņai ir viņa ir izvēlējusies "investēt tevī"tātad esi nozīmīgs..
12.05.2012 17:56 |
 
Reitings 30
Reģ: 11.05.2012
Un vēl x nepareizi,šā bij domāts:

4.Pats es meitenei nevienu dārgu dāvanu nepasniegtu ,prekškam to darīt,jo kad apprecies tāpat viņai automātiski piederētu puse no maniem miljoniem un dzīvotu viņa zelta pilī:)
5.Atbrauc piem ciemos kāda meitene,studente ar ļoti minimāliem ienākumiem,atved piem šokolādi,ananāsu,un tos ķīniešu smaržjošos kociņus kautkādus.Itkā nekas,bet tu sēdi smaids līdz ausīm,sirds izkususi,jo saproti ka no tiem nelielajiem ienākumiem ,kas viņai ir viņa ir izvēlējusies "investēt tevī"tātad esi nozīmīgs..
12.05.2012 17:59 |
 
Reitings 506
Reģ: 06.05.2009
Laikam esmu stulba vai naiva, bet man vienalga vai mans puisis man kko davina vai ne!Laikam mums jau ir tāda attiecību stadija kad tas jau ir mazsvarīgi...ne tāda nozīmē ka otrs nav svarīgs, bet tās mantas ir mazsvarīgas!
Esam kopā un mums ir labi! Pietiek kad otrs pasaka- Es mīlu Tevi un samīļo!
Neiespringstam uz davanām...vnk rūpes un mīlestību izrādam darbos un vārdos..:)
12.05.2012 18:30 |
 
Reitings 362
Reģ: 01.03.2012
piekrītu shea teikatajam, ka sievieti tomēr jālutina,spriežot pēc savas pieredzes.
13.05.2012 09:48 |
 
Reitings 29
Reģ: 15.03.2012
TNevis skaitu bet atceros... tu neatceretos,izteretu kadam uz davanam 500 ls? Un tas nebija saraksts,bet 3 konkretas davanas ,tapec es zinu... un vina pelna apmeram tikai par 30% mazak ka es un atlaujas man uzdavinat kkadu kraamu.. tam nav jabut zeltam,bet nu piemekletai lietai,kautkam ipasam nevis standarta prece pa daziem latiem... lai uzdavina kruzi,bet tad no mala piemeram ar ipasu tehniku taisiti un ar kautkadu domu kapwc vina man deretu utt. Es neskaitu sikumus, visus.. bet gribetu redzet ka tu simtos nopirktas lietas nezinatu..
13.05.2012 12:53 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
nevajag ignoret miksto.. :D Lai vins iesaistas diskusijas... man vienmer smiekligi paliek no domas,ka tads cilveks tiesam reali varetu eksistet :D
13.05.2012 13:12 |
 
Reitings 221
Reģ: 13.08.2009
Nezinu, varbūt 15 gadīgai meitenei ir par ko pasmieties, bet man šķiet bezjēdzīgi komentāri. Nevaru pat iedomāties cik aprobežots cilvēks ko tādu varētu izdomāt, nu varbūt 13 gadīgs puišelis; ja vecāks, tad vai nu slims, vai meitenei īsti nesanācis "tēls".
13.05.2012 17:08 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Neredzu jēgu rotām trīsciparu un četrciparu lielumā. Rotas faktiski nevalkāju un tāda dāvana būtu otram velti izšķiesta nauda vējā. Jā, es piekristu, ja uzdāvinātu gredzenu, bet tam jābūt kam īpašam - dizaina ziņā. Protams, rotām ir vērtība un tā ir tālredzīga dāvana, bet nu neesmu tāds gauneris.
Ja man vajag mikseri, tad es gribu mikseri. :D Man būtu vienalga, ko man dāvina, ar noteikumu, ja tā ir lieta, ko man vajag.
Dāvanu ziņā nu galīgi neesmu izvēlīga.
13.05.2012 19:03 |
 
Reitings 221
Reģ: 13.08.2009
Tad jau tomēr esi izvēlīga, jo, redz, vīrietim jāzin, ka rotas nebūs tas :D Un Tu jau vnk precizē kāda tipa dāvanas pašai patiktu, bet fakts ir tas, ka dāvanas tomēr gribi.
13.05.2012 19:51 |
 
Reitings 68
Reģ: 14.04.2012
Rene! Mums gribas meiteņu kompanijā.
14.05.2012 05:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits